• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
radu jasně, už jsem jí psala včera kdy to bude
2. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jak se daří? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dlouho jsem tady nebyla a koukám že Radušce,Lucenkovi a ostatním maminkám miminečka rostou jako z vody a to je moooc dobře :wink: :wink:
2. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj hani teda flákals to to je pravda :grinning: , ale koukám, prcek klepe na dveře :astonished: tak držím pěsti na pohodový porod :wink:
2. zář 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy a budoucí maminy. Poslední dobou Vás tu trošičku pročítám a tak jsem si řekla, že bych se i mohla zapojit!!! Můžu???? :sweat_smile:
Je mi 28, jsem z Poruby a máme 28 měsíční Michaelu. O další mimi se snažíme od dubna, ale nějak to opět nejdéééé, ale teď už to beru v pohodě, u Míši to bylo horší, na ní jsme čekali celý rok, takže teď to asi bude stejné.
2. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute holky dlouho jsem se tu neukázala malá dávala zabrat pak zas samé návštěvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no první týden s malou byl hrůza ale ted už jsme v pohodě už máme režim malá už spinká v noci tak pohoda :slight_smile:
jinak vítám nové maminky :wink:
2. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani - drzim palecky, nech uz mas miminko tiez pri sebe :slight_smile:

Zany vitaj medzi nami :wink:
2. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zany čauec taky porubačka :grinning:
leninek jak se rodilo v porubě? já spokojená na max co ty? a týden taky síla očistec hadra teda ten týden myl masakr očistec celý měsíc ted už to jde..ale máme svoje dny no
2. zář 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
V Porubě super taky jsem byla maximálně spokojená fakt super doktoři, sestry pak na šestinedělí krom jedné starší protivné sestřičky ta mi brnkala na nervy. no ale radši nevzpomínat těch 37 hodin dalo zabrat :frowning2: ale stálo to za to :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2008 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za přivitání!!! Koukám, že Poruba tu vede!!! :wink:
Kykynku už trošičku znám, sice jen přes ICQ a jednou jsme se potkaly. No a ostatní??? Třeba jsme se už na Hl. třídě viděly a nevíme o tom :grinning:
Je tady hodně čerstvých mamin a tak dodatečně gratuluji k mimiskům, snad se tu později více zorijentuju!!!
Holky, co máte starší dítka, chodíte někam do nějakých herniček nebo kurzů cvičení atakpod.????
2. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já taky rodila v Porubě, sice už je to nějaký ten pátek, ale byla jsem taky maximálně spokojená :wink:
2. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojky Žaňuli kde se flákáš na ICQ nejsi tady nejsi tak kde jsi?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu dneska mi je paní pošle čekám nalepená na mailu a nedočkavá jako sáně v létě :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - cakam s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak joooo :grinning:
2. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
už je máááám jen čááást ale sou božííííííí
)jdu je dát do albáááááá
2. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, zany1 vítej:slight_smile: radusko mrkla sem se na fotky - malá je moc moc hezká!! kyky nezlob se za včerejšek, můj drahý super fungující mobil opět "fungoval". tak to žes volala sem zjistila až večer. byly sme s niky u našich tak bych ani nemohla jít :frowning2: já byla s nikolkou taky v porubě a úplně super. jak bude druhý špuntík tak opět tam-pokud se to nějak teda nezmění...... co jinak děláte, vypadá to že bude opět hezky a co je super-má být nádherný víkend, tak pojedem s niky na chatu -poprvé i na noc. pokud to počasí bude hezké.
2. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - ryyyyyyyychlooooo, nevim sa dockat :grinning:

Den - dakujeme :wink:
2. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko jsou krááááááásnéééééééééééééééééééééééééé :grinning:
2. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sou ttáááám
2. zář 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki, tak my jsme se zrovna vrátili z procházky :grinning:
luci: fotky jsou fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:
jo a vítám Zany :slight_smile:
2. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - Saruška je na nich kraaaaaaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi si tam tiez zajdem :wink:
2. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu zajdi fakt moc milá osůbka s dětmi to umí :wink:
2. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu a máš ji kousek je na krakovské :wink:
2. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zany, já jsem taky z Poruby :grinning: :grinning: , je nás tu víc.
2. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
večer mi pošle zbyteček už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, luci velká pochala, moc se povedly a malé to na nich hrozně sluší. kde si to byla dělat??????????????
2. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak už mám vše dala jsem pár do alba
byla jsem v hrabůvcemoc šikovná maminka s roční holčinou fakt doproučujem
hodím odkaz
2. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
http://magocova.cz/Home.aspx
přes icq se domluvíte :wink:
2. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte ostravacky.Hledám stejně "postiženou" matku:slight_smile:Takovou, které nespí dítě v kočárku:slight_smile:Je zde nějaká?:slight_smile:
2. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte ostravačky:slight_smile:Hledám podobně postiženou matku :slight_smile: Takovou, které nespí dítě v kočárku.Je zde nějaká taková?:slight_smile:
2. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek