• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ale málem jsi nebyla :grinning: :grinning: Jsme zase vzhůru od pěti,ale čekala jsem až napíše někdo jiný :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dobré ránko :slight_smile: copak se dneska chystáte dělat?včera to počasí bylo na....dneska to vypadá možná nadějně třeba se do odpoledne vyjasní a nebude pršet, no mě malá dneska vstávala o půl šesté což teda mě se vůbec nechtělo doufala jsem že jako včera za hodku usne a dneska už nic nějak se ji spinkat nechce takže to byla včera zase jen vyjímka no nevadí
10. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už nám svítí sluníčko a doufám že i vydrží do odpoledne. Určitě půjdeme někam na procházku. V neděli jak bylo tak pěkně tak jsme jeli do Děhylova a byli jsme u žáby je to super hospůdka a venku malý lítal.
10. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky se chystám na procházku za chvíli na poštu :slight_smile: jo tam je dobře v děhylově my tam byli loni dvakrát ani nevím že se to jmenuje žába :slight_smile: no na teploměru mám 12 stupnů až se mi malá vzbudí vyrážíme
10. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek to jsi teda hodná že jsi počkala :grinning: Hospodu a žáby znám. My tam jezdívali na kole. :wink:
Já dneska musím do ostravy do centra na nákupy a do knihovny :slight_smile:
Svítí sluníčko tak doufám že to vydrží až do odpoledne :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo na kole jsme tam jezdili ještě bez malého a teď tam jezdíme vlakem :grinning: Jsme tam skoro furt. A v létě tam mají hodně i akce pro děti.
10. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme to vymysleli a půjdeme odpo na procházku do Třebovic :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak to budete blízko. Ale já musím do centra, ale moc se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jo venku je upně suprově ted jsme přijeli z obchodu malá se nají a jdeme na procházku :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem se byla zeptat na cvičení a nakonec půjdu sama :slight_smile: třeba se tam s nějakou maminkou seznámím:slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Je tam krásně taky se dneska chystáme na zahrádku :slight_smile: jen aby to do 15:00 vydrželo.
Ahoj Verik a kam budeš chodit? A určitě si tam najdeš nějakou zpřízněnou duši :wink:
10. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek06 na tvaružky :grinning: ...tak ať chutnají :wink:
10. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetka82-jdu na polikliniku v porubě, mám to blízko a je to i s bazenem takže super:slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak venku bylo super ale zastihl nás i déšť tak jsme pak upalovali domů. Jestli bude zítra zase hnusně tak asi půjdeme plavat.
10. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my musíme ráno na odběry :frowning2:
10. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se stalo že na odběry?
10. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kvůli štítné žlázy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nás taky odpoledne zastihl déšt ach jo tak jsme se procházeli chviličku :angry: tady je to nějaké mrtvé poslední dobou už tu skoro nikdo nechodí kde všichni jsou?
10. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leninek- já tady jsem :wink: . My jsme ani nestihly ven jít než přišel Petřík ze školky tak už pršelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo jen ty zofinecka a tomasek poslední dobou sem tam nekdo nový a jinak nic moc :slight_smile: no my to stihli ale asi jen půl hodinky a zítra by mohlo být hezky at můžem s malou ven apson na chvíli zase tatku máme celý den v práci a doma nás to celý den samotné nebaví :frowning2:
10. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek všichni to flákají :grinning:
10. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asi jo :grinning: zítra dělám pokus oběd jak je v reklamě to kuře v sáčku tak jsem zvědavá :slight_smile: no nic asi půjdu do sprchy pak se kouknu na ruzovku a pak asi půjdu spát malá zas vstává nějak brzo
10. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se za chvilí připíchnu u tv ještě musím nahnat kluky do postele :wink:
Žofí ať vám zítra vyjdou odběry dobře a malá ať moc neplače :frowning2: :wink:
10. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni malá je krásná....a má docela faldy :grinning: fičím na ordinaci :wink:
10. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany děkujem :grinning: jo nějaké má však už se taky pěkně pronese :slight_smile: no já asi mizím spát jinak ráno nevstanu
10. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno! Tak už nám zase prší tak mc krásné není :frowning2: To zase bude den! Snad se to odpo trochu zlepší.
11. bře 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ale teda krásné moc není :angry: malá vstávala v pět a ke všemu potřebuju do obchodu achjo zas navlíkat pláštenku na kočárek malá se mi pod ní vzteká ale třeba to odpoledne přejde
11. bře 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý se mi taky vztekal pod pláštěnkou! Úpůně to nenáviděl to si pamatuju.Taky doufám, že se to trochu vybere. My jsme dneska kupodivu vstávali až v šest.
11. bře 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Já musím zase pro změnu do školky a do obchodu :grinning: :wink:
11. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zase Vás jdu po dlouhé době pozdravit!!!
11. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek