Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
10. bře 2009
Ale málem jsi nebyla 😃 😃 Jsme zase vzhůru od pěti,ale čekala jsem až napíše někdo jiný 🙂
leninnek
10. bře 2009
ahoj holky dobré ránko 🙂 copak se dneska chystáte dělat?včera to počasí bylo na....dneska to vypadá možná nadějně třeba se do odpoledne vyjasní a nebude pršet, no mě malá dneska vstávala o půl šesté což teda mě se vůbec nechtělo doufala jsem že jako včera za hodku usne a dneska už nic nějak se ji spinkat nechce takže to byla včera zase jen vyjímka no nevadí
tomasek06
10. bře 2009
Tak už nám svítí sluníčko a doufám že i vydrží do odpoledne. Určitě půjdeme někam na procházku. V neděli jak bylo tak pěkně tak jsme jeli do Děhylova a byli jsme u žáby je to super hospůdka a venku malý lítal.
leninnek
10. bře 2009
no taky se chystám na procházku za chvíli na poštu 🙂 jo tam je dobře v děhylově my tam byli loni dvakrát ani nevím že se to jmenuje žába 🙂 no na teploměru mám 12 stupnů až se mi malá vzbudí vyrážíme
zofinecka1
10. bře 2009
tomasek to jsi teda hodná že jsi počkala 😃 Hospodu a žáby znám. My tam jezdívali na kole. 😉
Já dneska musím do ostravy do centra na nákupy a do knihovny 🙂
Svítí sluníčko tak doufám že to vydrží až do odpoledne 😃 x-) x-)
tomasek06
10. bře 2009
Jo na kole jsme tam jezdili ještě bez malého a teď tam jezdíme vlakem 😃 Jsme tam skoro furt. A v létě tam mají hodně i akce pro děti.
tomasek06
10. bře 2009
Tak my už jsme to vymysleli a půjdeme odpo na procházku do Třebovic 🙂
zofinecka1
10. bře 2009
jejda tak to budete blízko. Ale já musím do centra, ale moc se mi nechce :-p
leninnek
10. bře 2009
týý jo venku je upně suprově ted jsme přijeli z obchodu malá se nají a jdeme na procházku 🙂
verik69
10. bře 2009
dneska jsem se byla zeptat na cvičení a nakonec půjdu sama 🙂 třeba se tam s nějakou maminkou seznámím🙂
zanetka82
10. bře 2009
Ahoj.
Je tam krásně taky se dneska chystáme na zahrádku 🙂 jen aby to do 15:00 vydrželo.
Ahoj Verik a kam budeš chodit? A určitě si tam najdeš nějakou zpřízněnou duši 😉
zanetka82
10. bře 2009
Tomasek06 na tvaružky 😃 ...tak ať chutnají 😉
verik69
10. bře 2009
zanetka82-jdu na polikliniku v porubě, mám to blízko a je to i s bazenem takže super🙂
tomasek06
10. bře 2009
Tak venku bylo super ale zastihl nás i déšť tak jsme pak upalovali domů. Jestli bude zítra zase hnusně tak asi půjdeme plavat.
zofinecka1
10. bře 2009
my musíme ráno na odběry 😞
tomasek06
10. bře 2009
Co se stalo že na odběry?
zofinecka1
10. bře 2009
no kvůli štítné žlázy :-p
leninnek
10. bře 2009
ahojky nás taky odpoledne zastihl déšt ach jo tak jsme se procházeli chviličku ]-( tady je to nějaké mrtvé poslední dobou už tu skoro nikdo nechodí kde všichni jsou?
zanetka82
10. bře 2009
Leninek- já tady jsem 😉 . My jsme ani nestihly ven jít než přišel Petřík ze školky tak už pršelo :-p
leninnek
10. bře 2009
no jo jen ty zofinecka a tomasek poslední dobou sem tam nekdo nový a jinak nic moc 🙂 no my to stihli ale asi jen půl hodinky a zítra by mohlo být hezky at můžem s malou ven apson na chvíli zase tatku máme celý den v práci a doma nás to celý den samotné nebaví 😞
zofinecka1
10. bře 2009
leninek všichni to flákají 😃
leninnek
10. bře 2009
jj asi jo 😃 zítra dělám pokus oběd jak je v reklamě to kuře v sáčku tak jsem zvědavá 🙂 no nic asi půjdu do sprchy pak se kouknu na ruzovku a pak asi půjdu spát malá zas vstává nějak brzo
zanetka82
10. bře 2009
Taky se za chvilí připíchnu u tv ještě musím nahnat kluky do postele 😉
Žofí ať vám zítra vyjdou odběry dobře a malá ať moc neplače 😞 😉
zanetka82
10. bře 2009
Leni malá je krásná....a má docela faldy 😃 fičím na ordinaci 😉
leninnek
10. bře 2009
zany děkujem 😃 jo nějaké má však už se taky pěkně pronese 🙂 no já asi mizím spát jinak ráno nevstanu
tomasek06
11. bře 2009
Krásné dobré ráno! Tak už nám zase prší tak mc krásné není 😞 To zase bude den! Snad se to odpo trochu zlepší.
leninnek
11. bře 2009
Dobré ránko ale teda krásné moc není ]-( malá vstávala v pět a ke všemu potřebuju do obchodu achjo zas navlíkat pláštenku na kočárek malá se mi pod ní vzteká ale třeba to odpoledne přejde
tomasek06
11. bře 2009
Malý se mi taky vztekal pod pláštěnkou! Úpůně to nenáviděl to si pamatuju.Taky doufám, že se to trochu vybere. My jsme dneska kupodivu vstávali až v šest.
zanetka82
11. bře 2009
Ahoj.
Já musím zase pro změnu do školky a do obchodu 😃 😉
zany1
11. bře 2009
ahoj holky, zase Vás jdu po dlouhé době pozdravit!!!

Začni psát odpověď...

Odešli