Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zany1
11. bře 2009
Já si jdu teď uvařit kafinko a nachystat snídani.... Holky, ty týdny těhu fakt rychle utíkají. U Mišky to bylo úplně jiné, než teď. Není tolik času!!!!
zofinecka1
11. bře 2009
Dobré ránko, tak my už jsme zpět z odběrů. Chadáka jsem dneska musela vzbudit už o půl sedmé 😞 . No ale krev ji nabrali, ikdyž malinko ale to stačí. Teď budu čekat na výsledky a jsem z toho celkem nervózní jak to dopadne. Jinak Eli byla dneska moc a moc statečná a ani moc neplakala. x-) Manžel říkal že si dneska zaslouží odměnu 😃 Prý nanukáč, ale ten nemůže. No jdu odpo do 😃 centra do Ostravy, tak ji koupím asi nějakou hračku 😃 za statečnost. x-) x-) x-)
denber
11. bře 2009
ahojky, zdravím. já ted makám do školy,tak se nezlobte-doložím omluvenku 😉 zany: už se ti to krátí, že? zofi-asi sem to přehlédla, pročpak malá musela na krev? ale je šikovná, že to tak hezky zvládla!! holky tak už je to oficiální, 29.8. bude svatba(dvojtá)- já a davi + jeho sestra s přítelem. včera davi žádal o ruku a ikdyž z toho byl nervozní tak to krásně zvládnul 🙂
zofinecka1
11. bře 2009
den: gratuluji k zasnoubení. A kde to máte? Eli brali krev kvůli štítné žlázy, jelikož se na ni léčím já 😉
denber
11. bře 2009
aha bobek malý tak budu držet palce!! ono tohle už ani nebylo zasnoubení, my už sme zasnoubení od loňského valentýna-akorát se to nějak posunulo..... 😉 chtěli sme por.zámeček, ale tam chodí oddávat jednou měsíčně a na obřad by tam volno bylo, ale hostinu bychom museli jinde, tak sme si říkali, že to necháme tak. budem to mít na porubské radnici a potom možná ta třebovická role, nebo ještě uvidíme. zofi- jak vy ste tam byli spokojeni a jestli se můžu zeptat kolik bylo lidí a na kolik to tam přišlo. nemusíš říkat, nechci být vlezlá...nebo nevím jak bych to nazvala.
zofinecka1
11. bře 2009
den: my to neměli na Třebovické roli. My to měli v tom Třebovickém altánu a tam nám vařila Evita. Na roli moc nechodím, mě se zdá že tam moc dobře nevaří. Být tebou tak se zajdu zeptat radši do Třebovického mlýna. Je to tam hezké a je to taky v Třebovicích a kousek od parku. A jestli to budete mít v srpnu, tak tam jsou i průlizky pro děti. Nevím kolik to tam stojí, ale určitě tam vaří líp než na Roli. Ale pokud se rozhodnete pro Roli tak si zajdi na beremese a tam je v diskuzi Svatba v Ostravě - Porubě a tam ti holky poradí, jak s tou Rolí tak s tím Mlýnem. My jdeme teď do Mlýna na oběd po křtinách tak jsem zvědavá 😃
tomasek06
11. bře 2009
Jo ten Třebovický mlýn je fakt super a vaří tam moc dobře,v létě jsem tam s malým pořád. V Roli jsem byla jen jednou a naposled. Hrůza děs.Nebyli jsme vůbec spokojeni.
zofinecka1
11. bře 2009
no my jsme v Mlýně taky byli v létě na zahrádce a mají tam super ledovou kávu a taky dobrůtky z grilu, Mňamky 😃
tomasek06
11. bře 2009
Já jsem tam skoro kažký den,ale jsem spíše na pivečko a na ten gril.
zofinecka1
11. bře 2009
tak já pivko moc nemusím, ale tam mají určo dobré a ten gril tam je super. Ikdyž my máme zahradu a grilovat můžeme na zahradě 😃 😉
tomasek06
11. bře 2009
No to já můžu jen závidět! Já chodím grilovat jen k zany82 a nebo vyhlížím a mapuju zahrádky. U žáby v Děhylově mají taky dobré mňamky.
zofinecka1
11. bře 2009
x-) Tak tam jsem ještě žádnou neměla, ale určo to napravím a dám si nějakou. Ještě ráda chodím na loděnici a nbo na Mexiko na tvarůžky 😃 Jéééééééééééééééé teď jsm na ně dostala chuť x-) x-)
leninnek
11. bře 2009
nedějte chutě s grilováním 😃 achjo at už je hezky dneska to počasí uplně na nic už mám z otjho nějaké depky uplně me to štve v neděli jak bylo tak hezky malá byla uplně nadšená z procházky a ted zas musíme sedět doma to je nuda 😞 no to grilování doma taky závidím ale ne tak moc brácha má barák a v létě tam jsme taky jako doma 😃 od přítele sestra taky ale tam já moc nemusím :-x
leninnek
11. bře 2009
tady je zase nějak mrtvo k večeru a já se zrovna docela nudím mám tu mamku a ta se dívá na ulici a to mě neba ]-(
zanetka82
11. bře 2009
Ahojky.
To počasí je opravdu strašné a ještě to má trvat až do přištího tydne 😞
Na grilovaní se taky těším i když já jsem už první grilované měla a to minulou neděli na chatě 😉
tomasek06
11. bře 2009
Zofi vynikkající tvarůžky mají u vás v Třebovicích na hřišti!! Ještě lepší než na Mexiku.
zofinecka1
11. bře 2009
No my na hřiště nechodíme. Já na tvarůžky na Mexiko. Al jednou zkuusíma uvidím 😃 😉
tomasek06
11. bře 2009
To musíš fakt zkusit! Stojí to za to!
zofinecka1
11. bře 2009
tak až bude hzky a bud s dát sdět vnku tak to prubnu 😃
zany1
11. bře 2009
Holky, taky se tak těšíte na jaro a teplíčko jako já???? To počasí mě fakt už deprimuje!!!
anico
11. bře 2009
ahoj holky tak po dlouhe dobe jsem mezi vama nebyl vubec cas a tetka jsem jeste do toho zjistila ze jsem tehotna tak tetka nevim co delat, a jak se rozhodnout
tomasek06
12. bře 2009
Krásné ráno! Anico-docela tě chápů že nevíš, já bych byla taky tak brzo po první dítěti na nervy,ale já bych si to nechala 😃 Aspoň to budeš mít za sebou 🙂
zofinecka1
12. bře 2009
Dobré ránko. Anico souhlasím s tomaskem,ale taky bych byla na vážkách. Ale je to asi osud že to tak dopadlo 😃
tomasek06
12. bře 2009
No venku nám pro změnu sněží! Už mě to fakt nebaví! A to jsme včera tak hezky probrali grilování a zahrádky! Já se chystám na poštu a nakoupit.Ještě že malého můžu nechat doma babi 🙂
zofinecka1
12. bře 2009
no je tam venku nadělení fakt. My jedeme dneska na plavčo :-S a zrovna dneska musí sněžit. ]-(
zanetka82
12. bře 2009
Ahoj.
To je počasí. Než jsme přišli ze školky a z obchodu tak jsme byli mokří ]-(
Dneska se chystáme na velký nákup :-p
leninnek
12. bře 2009
dobré poledne přeju pro mě dobré není jsem uplně naštvaná na to počasí sněží a sněží ]-( to jsem opravdu už nečekala ach jodalší den doma
tomasek06
12. bře 2009
Jo jo já jsem to ještě čekala ten sníh,ale nštvaná jsem stejně! Už nevím jak dneska malého zabavím!
leninnek
12. bře 2009
tak já jsem doufala že po tom dešti už příjde sluničko ]-( no ty už to máš s malým celkem v pohodě teda aspon si myslím 😃 a doufám v to že čím bude malá veětší tím to bude lepší 😃 zatím u všeho vydrží tak dvacet minut no nedá se nic dělat
tomasek06
12. bře 2009
Jo je to lepší, ale taky moc dlouho nevydrží u jedné věci. Aspoň že už vydrží u pohádky.

Začni psát odpověď...

Odešli