• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Já si jdu teď uvařit kafinko a nachystat snídani.... Holky, ty týdny těhu fakt rychle utíkají. U Mišky to bylo úplně jiné, než teď. Není tolik času!!!!
11. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my už jsme zpět z odběrů. Chadáka jsem dneska musela vzbudit už o půl sedmé :frowning2: . No ale krev ji nabrali, ikdyž malinko ale to stačí. Teď budu čekat na výsledky a jsem z toho celkem nervózní jak to dopadne. Jinak Eli byla dneska moc a moc statečná a ani moc neplakala. :dizzy_face: Manžel říkal že si dneska zaslouží odměnu :grinning: Prý nanukáč, ale ten nemůže. No jdu odpo do :grinning: centra do Ostravy, tak ji koupím asi nějakou hračku :grinning: za statečnost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím. já ted makám do školy,tak se nezlobte-doložím omluvenku :wink: zany: už se ti to krátí, že? zofi-asi sem to přehlédla, pročpak malá musela na krev? ale je šikovná, že to tak hezky zvládla!! holky tak už je to oficiální, 29.8. bude svatba(dvojtá)- já a davi + jeho sestra s přítelem. včera davi žádal o ruku a ikdyž z toho byl nervozní tak to krásně zvládnul :slight_smile:
11. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: gratuluji k zasnoubení. A kde to máte? Eli brali krev kvůli štítné žlázy, jelikož se na ni léčím já :wink:
11. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha bobek malý tak budu držet palce!! ono tohle už ani nebylo zasnoubení, my už sme zasnoubení od loňského valentýna-akorát se to nějak posunulo..... :wink: chtěli sme por.zámeček, ale tam chodí oddávat jednou měsíčně a na obřad by tam volno bylo, ale hostinu bychom museli jinde, tak sme si říkali, že to necháme tak. budem to mít na porubské radnici a potom možná ta třebovická role, nebo ještě uvidíme. zofi- jak vy ste tam byli spokojeni a jestli se můžu zeptat kolik bylo lidí a na kolik to tam přišlo. nemusíš říkat, nechci být vlezlá...nebo nevím jak bych to nazvala.
11. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: my to neměli na Třebovické roli. My to měli v tom Třebovickém altánu a tam nám vařila Evita. Na roli moc nechodím, mě se zdá že tam moc dobře nevaří. Být tebou tak se zajdu zeptat radši do Třebovického mlýna. Je to tam hezké a je to taky v Třebovicích a kousek od parku. A jestli to budete mít v srpnu, tak tam jsou i průlizky pro děti. Nevím kolik to tam stojí, ale určitě tam vaří líp než na Roli. Ale pokud se rozhodnete pro Roli tak si zajdi na beremese a tam je v diskuzi Svatba v Ostravě - Porubě a tam ti holky poradí, jak s tou Rolí tak s tím Mlýnem. My jdeme teď do Mlýna na oběd po křtinách tak jsem zvědavá :grinning:
11. bře 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ten Třebovický mlýn je fakt super a vaří tam moc dobře,v létě jsem tam s malým pořád. V Roli jsem byla jen jednou a naposled. Hrůza děs.Nebyli jsme vůbec spokojeni.
11. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme v Mlýně taky byli v létě na zahrádce a mají tam super ledovou kávu a taky dobrůtky z grilu, Mňamky :grinning:
11. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tam skoro kažký den,ale jsem spíše na pivečko a na ten gril.
11. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pivko moc nemusím, ale tam mají určo dobré a ten gril tam je super. Ikdyž my máme zahradu a grilovat můžeme na zahradě :grinning: :wink:
11. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já můžu jen závidět! Já chodím grilovat jen k zany82 a nebo vyhlížím a mapuju zahrádky. U žáby v Děhylově mají taky dobré mňamky.
11. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Tak tam jsem ještě žádnou neměla, ale určo to napravím a dám si nějakou. Ještě ráda chodím na loděnici a nbo na Mexiko na tvarůžky :grinning: Jéééééééééééééééé teď jsm na ně dostala chuť :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedějte chutě s grilováním :grinning: achjo at už je hezky dneska to počasí uplně na nic už mám z otjho nějaké depky uplně me to štve v neděli jak bylo tak hezky malá byla uplně nadšená z procházky a ted zas musíme sedět doma to je nuda :frowning2: no to grilování doma taky závidím ale ne tak moc brácha má barák a v létě tam jsme taky jako doma :grinning: od přítele sestra taky ale tam já moc nemusím :zipper_mouth:
11. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je zase nějak mrtvo k večeru a já se zrovna docela nudím mám tu mamku a ta se dívá na ulici a to mě neba :angry:
11. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
To počasí je opravdu strašné a ještě to má trvat až do přištího tydne :frowning2:
Na grilovaní se taky těším i když já jsem už první grilované měla a to minulou neděli na chatě :wink:
11. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi vynikkající tvarůžky mají u vás v Třebovicích na hřišti!! Ještě lepší než na Mexiku.
11. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my na hřiště nechodíme. Já na tvarůžky na Mexiko. Al jednou zkuusíma uvidím :grinning: :wink:
11. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musíš fakt zkusit! Stojí to za to!
11. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až bude hzky a bud s dát sdět vnku tak to prubnu :grinning:
11. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky se tak těšíte na jaro a teplíčko jako já???? To počasí mě fakt už deprimuje!!!
11. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak po dlouhe dobe jsem mezi vama nebyl vubec cas a tetka jsem jeste do toho zjistila ze jsem tehotna tak tetka nevim co delat, a jak se rozhodnout
11. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Anico-docela tě chápů že nevíš, já bych byla taky tak brzo po první dítěti na nervy,ale já bych si to nechala :grinning: Aspoň to budeš mít za sebou :slight_smile:
12. bře 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Anico souhlasím s tomaskem,ale taky bych byla na vážkách. Ale je to asi osud že to tak dopadlo :grinning:
12. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No venku nám pro změnu sněží! Už mě to fakt nebaví! A to jsme včera tak hezky probrali grilování a zahrádky! Já se chystám na poštu a nakoupit.Ještě že malého můžu nechat doma babi :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je tam venku nadělení fakt. My jedeme dneska na plavčo :confounded: a zrovna dneska musí sněžit. :angry:
12. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
To je počasí. Než jsme přišli ze školky a z obchodu tak jsme byli mokří :angry:
Dneska se chystáme na velký nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne přeju pro mě dobré není jsem uplně naštvaná na to počasí sněží a sněží :angry: to jsem opravdu už nečekala ach jodalší den doma
12. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo já jsem to ještě čekala ten sníh,ale nštvaná jsem stejně! Už nevím jak dneska malého zabavím!
12. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem doufala že po tom dešti už příjde sluničko :angry: no ty už to máš s malým celkem v pohodě teda aspon si myslím :grinning: a doufám v to že čím bude malá veětší tím to bude lepší :grinning: zatím u všeho vydrží tak dvacet minut no nedá se nic dělat
12. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to lepší, ale taky moc dlouho nevydrží u jedné věci. Aspoň že už vydrží u pohádky.
12. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek