• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky,zdravím po dlouhé době.Vůbec nestíhám a jak sem sednu,tak mě malý vyhazuje :angry: :grinning:
Jak se máte?No to počasí je opravdu děs.Doma to máme taky tak,nuda,musím nějak zabacovat malého,ten je taky omrzlí z toho počasí,děs :confounded:
12. bře 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
"zabavovat" :grinning:
12. bře 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no co k tomu počasí dodat.....chtěla sem jít s malou na bazén........... prochajdda taky moc nehrozí, tak dělám věci do školy a asi i proto mě to o to víc štve :frowning2: :grinning: co vy jinak? zofi, aha-já myslela, že to patří k sobě, my sme byli na bráchovou promoci asi v te roli a myslím, že se to dalo, ale už si to moc nepamatuji, tak tam asi zajdem kontrolně na oběd-risknem to :grinning: tak já jdu zkusit uklízet- aspon nějaká změna :wink: dokud malá spí
12. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ostravačky dlouho jsem tady nebyla,ale když už je tak dlouhoškaredě tak nevím co mám dělat.MaLý spinká dobře když je tak nevlídno a tak mám chvilku času po dliouhé době tady nahlédnout. :wink: snad se nám počasí za pár dní umoudří jinak doma zblbneme všichni :frowning2:
12. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď četla tu předpověď a snad jen v neděli bude krasných 12 stupňu. Díky za ten jeden den :rolling_eyes: . V pátek pršet hlavně u nás. v sobotu se to bude vybírat a v neděli krásně ale ne na dlouho celý přiští tyden má byt zas hnusně :angry: ....mě jebne už. Loučím se fičíme na nakupy papa :wink:
12. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Jste všichni doma? Já už se nemůžu dočkat večera jaká je doma nuda. Jsem zvědavá kdy půjdeme zase ven. Celé dny si hrát jen doma je hrůza.
12. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek mi to vyprávej já už jsem vycucnutá už se těším v šest se jde malá koupat pak se nají a jde se spinka a večer jdeme na pivečko babička nám bude hlídat malou tak my na chvilku vyrazíme do společnosti už se těším :slight_smile:
12. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už spí a mám klid! Na pivečko se chystám taky, ale až v sobotu.Jdeme pařit do Lodě s kolegyněma z práce.
12. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak ELiěšiny odběry dopadly dobře. :dizzy_face: :dizzy_face: Zato chytla nějakou rýmu :frowning2: , takže budeme muset být doma :angry:
13. bře 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak to je dobře že ti to Elišce dopadlo dobře!My už dneska ven musíme, nebo bych zcvokla!
13. bře 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem rádá, aspoň se s tím nebude muset trápit už odmala, no ale ještě se jí to mlže objevit v pozdějším věku, ale doufám že ne.
13. bře 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad ne! Radši na to nemyslet! A co máš s tou štitnou žlázou ty? Já jsem zase od malička ekzematik a taky to malému z 60% hrozí. Snad to mít nebude je to trápení a blbě to v létě vypadá.
13. bře 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se léčím na zvýšenolu funkci štítné žlázy, tak proto to teď budou kontrolovat u Eli, protože je velká pravděpodobnost že to zdědí. Já byla kontrolována i v těhu. :wink: Jo a ekzémy mám taky a vím co to je za trápení. Teď už to není tak hrizné ale mívala jsem to i na obličeji a to bylo strašné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to taky někdy ztratí,ale nejhorší to mám v létě a naštěstí jen v záhybech na rukách. Vypadám ale jak fetka :grinning: Dokonce jsem měla období kdy se mi to dva roky neukázalo vůbec,ale pak se to zase vrátilo. Bohužel je to nevyléčitelné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Ostravačka se musím podělit o zkušenost s nákupem dětských botiček. Našli jsme po úmorném shánění nádhernou prodejnu v Bělském lese. Nabízejí desítky ne-li stovky druhů botiček! Plno s tou žirafkou. Personál velice ochotný. Již teď tam mají dost živo. Zkuste mrknout na fotky na www.detskeboticky.cz
13. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi teď psala kámoška,která má dvojčata,že její děti zvrací a mají průjem. Mám úplně hrůzu jít ven, že to taky chytnem. Měli jsme to loni v zimě a byl to masakr. Že ZANY82?
13. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je zeda síla. :astonished:
jo a stím elzémem to mám taky tak. Ale mě se to vždy vyhodí přs zimu. Taky jsem měla dlouhou dobu klid a teď znova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
Ráno jsem byla jako opařená jak sem viděla ten sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Přišly jsme domu a ja tam tak mokro že Kubík měl uplně mokré štramplíky.
No o průjmu ani radši nepsat a nevzpomínat :frowning2: toho jsme si užily dostatek. Chudák Romana mluvíš o ní ne??
13. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jakpak se mátee, já musela ráno s niky do obchodu a myslela sem, že mě to dorazí..... všude břečka:frowning2:(
13. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ta břečka je fakt hnus! Můj muž pracuje na jedné turistické chatě,která není až tak moc vysoko a mají tam 30cm sněhu!
13. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já počasí už radši nekomentuju ale jen doufám že předpověd na zítřek a neděli se vyplní aspon ty dva dny by to vyjít mohlo :slight_smile: malá je dneska nějakým zázrakem uplně hodná skoro o ní nevím hraje si sama na zemi povídá si dokonce spinkala hodinku no jsem z toho mimo to neznám :grinning:
13. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni-chtěla tě potěšit alespon ona, když to počasí ne a ne :grinning: nikuš je ted v postýlce, sice není nijak moc nadšená, ale má smůluu-musím uklidit, tak musí vydržet
13. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak počasí je opravdu na prd. Eli to naštěstí ještě zvládá dobře, zrovna je v lehátku a kecá a kecá. Za chvilku přijde manža z práce, tak se ji bude věnovat. No jsem zvědavá jak bude odpoledne spinkat :confused: , je zvyklá spinkat v kočárku venku a dneska tam opravdu nejdem ani na chvilku. Stačí že má rýmu a nechci aby ještě měla horečku. :wink:
13. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, přesně. já opravdu nemuset tak nevylezu ani k brance. opravdu je to jen na uhnání nějaké nemoci. nám tatka příjde až večer, takže učení nebo pořádný úklid nehrozí a zrovna mám takovou náladu. nikča by okamžitě někde zahučela nebo nevím co.... ted sem ji dala časopis, tak je chvilku klid. co plánujete na víkend, my zítra deme na oslavu a v neděli na výstaviště. je tam ohledně svatby, tak se celkem těším:slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
den na zítřek úklid a pečení a v neděli máme křtiny :grinning:
13. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Deny asi jo ted už opět spinká nějak se mi to nezdá že je tak hodná horní zoubek se nám pěkně tlačí už druhý den to má nateklé tak uvidíme jinak sobota neděle nemáme nic jelikož tatku máme od rána do večera v práci samotné se mi nikam nechce ale doufám že bude hezké počasí a budu moct vyrazit aspon na procházku s kámoškou nebo možná příjde na návštevu uvidíme :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda lidi, to počasí na mě děsně doléhá i tady domů. mám náladu an houby, nic mě nebaví.....to je teda super pátek. zofi tak to se muste na neděli těšit, ne? bude to velký den
13. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu je pátek 13 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak my máme o víkendu v plánu jít do Ikei. Mají tam nějakou akci pro děti (výstava dinosauru) Petřík se hodně těší. Když donese obrázek tak dostane nějaký malý dárek. :wink:
13. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, vidíš-to sem si ani neuvědomila, tos neměla psát, já ted beztak něco vymelu :grinning: no, pro nás to nebude, ten obrázek co by nakreslila niky by byl za všechny prachy, ona tu pastelku bude chtít spíše sníst než něco kreslit
13. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! My jsme se právě vrátili z bazénu a relaxujeme. Bylo dobře a konečně jsme vypadli ven :grinning:
13. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek