Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
13. bře 2009
tak to já jsem se dneska ven nedostala. no ale nevadí zítra jedeme do obchodu a pak náám odpoledne přijde návštěva 😉
tomasek06
14. bře 2009
Krásné ráno! 🙂 Ztím neprší tak to vypadá nadějně.
zanetka82
14. bře 2009
Ahoj. 🙂
Dneska máme navštěvní den 😉 . Za chvilku přijede moje mamka a odpoledne tchýně.
Dneska vařím vývar a na druhé zelí a výpečky x-) . Petr má pracovní sobotu. A co vy dneska podníkate???
leninnek
14. bře 2009
taky přeju krásné ránko 🙂 zatím je pro mě krásné protože neprší a tak doufám že do odpoledne se vyplní ta předpověd a bude fakt hezky a my budemem moct jít ven x-) x-) doufám ]-( no my nepodnikáme nic tatku máme taky v práci bohužel ale celý den příjde až malá bude spát opět takže budeme samotné návštěvu nečekáme ale doufám že vyjde ta procházka
tomasek06
14. bře 2009
Tak já už jsem provedla sobotní úklid a jdu vařit. Dneska dělám koprovou polívku a ještě mi zbyl guláš ze včerejška,tak malému uvařím k tomu špagety. To on rád a hlavně ho pak musím osprchovat 😃
zofinecka1
14. bře 2009
Dobré ránko, tak my jsme už stačili uklidit a nakoupit a teď ještě peču zákusek 😃 Odpoledne přijde návštěva, takže jsme doma. 😉
lemurek911
14. bře 2009
Ahojky holky 🙂 , prosím Vás nevíte o šikovném truhláři, chce malému konečně zařídit pokojíček, v Ikey už jsme koupili postel, ale šátná šatní skřín a komoda, nic moc a Orfa, tam nám padla jen jedna, tak uvažujeme, že asi si to necháme udělat na míru. Prosím jestli o někom víte písněte mi to vzkazů. Moc děkuji a přeji hezký zbytek večera. Marci
anico
14. bře 2009
ahoj holky tak tady u nas bylo 20 stupnu a krasne.uz tyden to tak je.boticky pro deti maji krasne na dubine jak je julius mainl.kdyz jsem byla v cr take jsem tam kupovala
leninnek
15. bře 2009
Dobré ránko při neděli dneska to vypadá že bude opět hezky 🙂
zanetka82
15. bře 2009
Hezké ránko....dneska bude krásně x-) x-)
zanetka82
15. bře 2009
Tak nebude krásně 😞 už zase se tam zakabonilo :-p
leninnek
15. bře 2009
]-( ach jo zase prší to je na nic copak máte dneska v plánu?
jaruschk
15. bře 2009
Ahojky holky,můžu se taky přidat?Jsem taky mamča z Ovy
zanetka82
15. bře 2009
Ahojky. Tak už jsme doma. Bylo dobře. Něco jsme pokoupili a hodně nachodili 😃 😃 Dinosaři neměli chybu...kluci nakreslili obrázek a dostali dárky.
Ahoj Jaruschk to víš že se klidně mužeš přidat. 😉
jaruschk
15. bře 2009
denber:Ahojky,už jsem si tě+ vybavila,podle fotky na koňovi,myslím,že jsme se viděly i jednou v buse hehehe
m.o.n.i.k.a
15. bře 2009
ahoj Jarus vítám Tě.
Chtěla jsem se zeptat na fotce máš malou a ještě jednu holčičku,můžu se zeptat jestli je taky Tvá? 🙂
jaruschk
15. bře 2009
m.o.n.i.k.a:Ahoj díky za přivítání,né to je nejstarší neteř s dědou a mojí malou
jaruschk
15. bře 2009
až zmenším fotky,tak to du dám od porodu až do teďka,jen si s tím pohrát 😉
m.o.n.i.k.a
15. bře 2009
a Tvá neteř nebydlí náhodou v Zábřehu,je mi totiž jako holčička hodně povědomá.Ale asi se pletu,ti děti jsi jsou hodně podobné :-N
zofinecka1
15. bře 2009
Nazdárek, tak konečmě klid. dneska jsme měli křtiny a tak je tu teď konečně prázdno. 😃
jaruschk
15. bře 2009
moni:Né bydlí v Klimkovicích 🙂
zofinecka1
15. bře 2009
jinak vítám novou maminku 😃
denber
15. bře 2009
ahojky, jaruschk: říkám, že se od někud známe🙂 jinak holky byli sme dneska na tom výstavišti: nevěsta 2009 a celkem sranda. potkali sme tam tak malé špunty, že to snad ani není možné a byla tam přehlídka svatebních a u toho hrála dost nahlas hudba a taková dunivá,tak nevím jak to bobci snášeli. jinak ten víkend uletěl až hrůza
zofinecka1
15. bře 2009
ahoj den, tak jsem už dala svatební fotky ale do alba na beremese http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
rajka
15. bře 2009
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, nějak zas nestíhám a když mám čas, tak tu nikdo není.....
včera jsme byli na svatbě, vdávala se moje sestra, byla moooc krásná a vůbec celá svatba byla krásná, u obřadu jsem hodila slzu 😉, hostinu měli v Porubě na Skalce a musím říct, že super! Obsluha perfektní, jídlo výborné a ceny dobré. Je to tam dost prostorné, dá se pěkně tančit, takže všem nastávajícím nevěstám doporučuji 😉 Fakt povedená veselka x-) x-)
zofinecka1
16. bře 2009
Dobré ránko! Nevím jestli je dobré, ale snad nebuded aspoň pršet. 😉
tomasek06
16. bře 2009
Krásné ráno! Venku jen lije a lije! To je hnus,zase další den doma! Včera jsem se jen válela a nic nedělala,jelikož jsem byla v sobotu na pivečku a docela jsem to přehnala 😃
leninnek
16. bře 2009
Dobrí ránko no to počasí je opět na prd ]-(
Jaruschk vítám tě 🙂
jaruschk
16. bře 2009
ahojky holky,přeji dobré ránko všem,a mockrát děkuji za přivítání
denber😮bčas,tě vidím s kočárem tady v POrubě
m.o.n.i.k.a
16. bře 2009
Dobré ránko děvčata 😉
Jarus jsme si říkala,že to nebude až taková náhoda,ale na Zábřehu bydlí mladá slečna s podobnou princeznou 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli