• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak to já jsem se dneska ven nedostala. no ale nevadí zítra jedeme do obchodu a pak náám odpoledne přijde návštěva :wink:
13. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! :slight_smile: Ztím neprší tak to vypadá nadějně.
14. bře 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Dneska máme navštěvní den :wink: . Za chvilku přijede moje mamka a odpoledne tchýně.
Dneska vařím vývar a na druhé zelí a výpečky :dizzy_face: . Petr má pracovní sobotu. A co vy dneska podníkate???
14. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju krásné ránko :slight_smile: zatím je pro mě krásné protože neprší a tak doufám že do odpoledne se vyplní ta předpověd a bude fakt hezky a my budemem moct jít ven :dizzy_face: :dizzy_face: doufám :angry: no my nepodnikáme nic tatku máme taky v práci bohužel ale celý den příjde až malá bude spát opět takže budeme samotné návštěvu nečekáme ale doufám že vyjde ta procházka
14. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem provedla sobotní úklid a jdu vařit. Dneska dělám koprovou polívku a ještě mi zbyl guláš ze včerejška,tak malému uvařím k tomu špagety. To on rád a hlavně ho pak musím osprchovat :grinning:
14. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my jsme už stačili uklidit a nakoupit a teď ještě peču zákusek :grinning: Odpoledne přijde návštěva, takže jsme doma. :wink:
14. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: , prosím Vás nevíte o šikovném truhláři, chce malému konečně zařídit pokojíček, v Ikey už jsme koupili postel, ale šátná šatní skřín a komoda, nic moc a Orfa, tam nám padla jen jedna, tak uvažujeme, že asi si to necháme udělat na míru. Prosím jestli o někom víte písněte mi to vzkazů. Moc děkuji a přeji hezký zbytek večera. Marci
14. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak tady u nas bylo 20 stupnu a krasne.uz tyden to tak je.boticky pro deti maji krasne na dubine jak je julius mainl.kdyz jsem byla v cr take jsem tam kupovala
14. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko při neděli dneska to vypadá že bude opět hezky :slight_smile:
15. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko....dneska bude krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nebude krásně :frowning2: už zase se tam zakabonilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: ach jo zase prší to je na nic copak máte dneska v plánu?
15. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,můžu se taky přidat?Jsem taky mamča z Ovy
15. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak už jsme doma. Bylo dobře. Něco jsme pokoupili a hodně nachodili :grinning: :grinning: Dinosaři neměli chybu...kluci nakreslili obrázek a dostali dárky.
Ahoj Jaruschk to víš že se klidně mužeš přidat. :wink:
15. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:Ahojky,už jsem si tě+ vybavila,podle fotky na koňovi,myslím,že jsme se viděly i jednou v buse hehehe
15. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jarus vítám Tě.
Chtěla jsem se zeptat na fotce máš malou a ještě jednu holčičku,můžu se zeptat jestli je taky Tvá? :slight_smile:
15. bře 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.k.a:Ahoj díky za přivítání,né to je nejstarší neteř s dědou a mojí malou
15. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
až zmenším fotky,tak to du dám od porodu až do teďka,jen si s tím pohrát :wink:
15. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Tvá neteř nebydlí náhodou v Zábřehu,je mi totiž jako holčička hodně povědomá.Ale asi se pletu,ti děti jsi jsou hodně podobné :sweat_smile:
15. bře 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak konečmě klid. dneska jsme měli křtiny a tak je tu teď konečně prázdno. :grinning:
15. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni:Né bydlí v Klimkovicích :slight_smile:
15. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vítám novou maminku :grinning:
15. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jaruschk: říkám, že se od někud známe:slight_smile: jinak holky byli sme dneska na tom výstavišti: nevěsta 2009 a celkem sranda. potkali sme tam tak malé špunty, že to snad ani není možné a byla tam přehlídka svatebních a u toho hrála dost nahlas hudba a taková dunivá,tak nevím jak to bobci snášeli. jinak ten víkend uletěl až hrůza
15. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj den, tak jsem už dala svatební fotky ale do alba na beremese http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=90045
15. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, nějak zas nestíhám a když mám čas, tak tu nikdo není.....
včera jsme byli na svatbě, vdávala se moje sestra, byla moooc krásná a vůbec celá svatba byla krásná, u obřadu jsem hodila slzu :wink:, hostinu měli v Porubě na Skalce a musím říct, že super! Obsluha perfektní, jídlo výborné a ceny dobré. Je to tam dost prostorné, dá se pěkně tančit, takže všem nastávajícím nevěstám doporučuji :wink: Fakt povedená veselka :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Nevím jestli je dobré, ale snad nebuded aspoň pršet. :wink:
16. bře 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Venku jen lije a lije! To je hnus,zase další den doma! Včera jsem se jen válela a nic nedělala,jelikož jsem byla v sobotu na pivečku a docela jsem to přehnala :grinning:
16. bře 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrí ránko no to počasí je opět na prd :angry:
Jaruschk vítám tě :slight_smile:
16. bře 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,přeji dobré ránko všem,a mockrát děkuji za přivítání
denber:Občas,tě vidím s kočárem tady v POrubě
16. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata :wink:
Jarus jsme si říkala,že to nebude až taková náhoda,ale na Zábřehu bydlí mladá slečna s podobnou princeznou :slight_smile:
16. bře 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek