• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
moni:Jn hehheh,segra už má dvě,má ještě o 12dní starší holku než mám já
16. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je supér,aspon si děti pohrají jak budete spolu.To já si ještě na neteř či synovce pěkně počkám :grinning: :angry:
16. bře 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni:JJ jezdíme tam celkem často,jakto,máš mladé sourozence,že ještě nechtějí?Moje segra je taky mladší jak já,a má už 2 děti...hihihih jen já jsem prej brzda :slight_smile: Dneska mě malá vzbudila za 10min 7hod jsem myslela,že nevstanu fůj tak brzy :angry:
16. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co bych dala za to vstávat za deset sedm mě malá dnes vstávala v pět :grinning: ale vydržela v postýlce do půl šesté vždycky zkouším poležet že zabere a nezabere nikdy :frowning2: no ale aspon už máme změnu v tom že si už i hodinu vyhraje sama to jsem neznala vydržela u všeho tak deset minut
16. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jarusch! Kdyby mi malý vstával v 7 tak bych byla šťastná! My vstáváme mezi pátou a šestou :pensive:
16. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juwa tak to je brzy,my někdy spíme i do půl 10,ale teď už dlouho nicx,je už brzy světlo,tak asi proto mi vstává tak brzo,budu muset stahovat žaluzky :slight_smile: Zato mi chodí spát spát pěkně pozdě
16. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no když chodí spát pozdě to pak jo malá už v šest spinká :slight_smile:
16. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek:Tak to my teprve o půl 8 koupeme,v 8 papá a někdy usne usne hned a někdy řádí až do půl 11
16. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:
16. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý včera usnul o půl desaté a stejně vstával o půl šesté.Jinak chodí spát v osm.Někdy se poštěstí e spí do osmi,ale málokdy.
16. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06:Jn a to máš o rok starší dítě,mě se zdá že to moje je hyperaktiv,někdy mi nespí celý den s dtejně usne v 10večer,nevím kde se vní berte tolik energie,vždycky ožije po tom Nutrilonu :slight_smile: asi ji to přestanu dávat,ale ona mi nic jiného nechce
16. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky tak to my nemáme problém se spaním. Malá spí krásně celou noc. :grinning:
16. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen si to nezakřikni Zofi! Malý mi spal celou noc do sedmi měsíců a pak se mi začal budit v noci i 10x. Teď už se nebudí,ale vstává brzo.
16. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak to mě malá spí celou noc teprve od 9měsíce,jinak do té doby doby se ještě budila na mlíko,ale pak jsem se naštvala,a přestala jsem ji to dávat,ať se trochu vyspím
16. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám malá od mala spinkala celou noc s tím problém nebyl nikdy ale přes den teda občas se stane že za celý den spí dohromady půl hodiny což myslím je málo bývala protivná pořád na rukách nic s ní nešlo ale ted právě posledních pět dnů změna vyhraje si sama dokonce spinká přes den dvakrát třikrát takže já ted stihnu věcí a když jdeme na procházku tak je to uplně super ten den :slight_smile: a dneska se možná vydaří začíná se vyjasnovat hlavně at neprší
16. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jn počasí je hnusné,a to má prý ještě sněžit,my jsme se byli fotit minulý týden tak dneska si jdu pro fotky,tak jsem zvědavá,tak mě malá taky spí přes den(musí)ji šupnu do postýlky,a nechám ji tam,jinak bych ji musela už v 5hodin zabít jak je protivná heheh :slight_smile: Dneska jak se zdá taky nemá svůj den,od rána řve jak hyena :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jarus tak to se někdymůžeme potkat schválně, ne? holky dneska vařím niky rajčatovou polévku tak sem na ni zvědavá. rajka a jaké to tam měly- jako třeba do počtu lidí, my plánujeme dvojtou a počet kolem 70lidí ,tak se hledá místo
16. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
den o skalce jsem taky slyšela jen dobré, ale kolik lidí se tam vejde to nevím. Jo a včera jsem ti tu hodila odkaz na fotky z té naší druhé svatby :grinning:
16. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj-mrknu. nikuš už lozí a plazí se jak drak. doleze k někomu a at chce nebo nechce, pokud se nikuš rozhodne tak na něj prostě vylleze :grinning:
16. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau hol ky, můžu se přidat k vám?
16. bře 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:Jasně tak pokud bydlíš v POrubě,tak se mužem potkat,není problém,mě malá rajskou nechce,nejradši má hovězí vývar,a nebo zeleninkovou
katka_j:čauky,
16. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus:bydlíme ted v pustkovci, takže to není problém. já to dneska nikuš vařím poprvé tak nevím co na to řekne. ve středu zkusím nějakou tu rýžovou kaši s něčím, uvidíme, postupujem dopředu - pomalu a jistě. katuš - proč by ne, vítej!!! :wink:
16. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:My bydlíme ted nad Duhou naproti zahrádek,tak to je kousek hihi,tak třeba až nebude tak hnusně,mě malá nechce kaše vůbec a ta rýžovcá je pěkný hnus,jsem to zkoušela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám další maminku :slight_smile: jéé tak to mi malá zas jedině rýžové kaše jiné ee :grinning:
16. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak se po více než týdnu zase hlásím :wink: . Jsme si byli s manželem aspoň na týden odpočinout v Egyptě :sunglasses: . To byla paráda..., ale bylo mi neskutečně smutno po prckovi! Chtěli jsme ho vzít sebou, ale všichni mě odrazovali, že Egypt není nejvhodnější destinace pro děti a letět s ním někam daleko (Kuba apod.) jsem si taky nedokázala představit, takže nás babičky přemluvily, ať letíme sami, že si i více odpočineme a oni se nám zatím o broučka postarají :wink: . Malý to bral statečně, pořád se sice ptal kde je maminka a táta, ale když mu řekli, že jsme v práci, tak byl spokojený :grinning: . Vítání pak bylo veliké - ještě nikdy se mi nestalo, že bych se z dovolené tak těšila domů :wink: .

Jinak přeji všem krásný den :wink:
16. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikuška krupičky zbožnuje, no teda- jahodová není úplně tip top,ale taky ji sní. ale třeba rýžovo-banánovou tu máme rádi, ale ted ji to chci zkusit uvařit sama, tak uvidíme...co na to řekne:slight_smile:
16. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vítám novou mamču. Den pustkovec je kousek :grinning: . Kousek od něho dělá i moje mamča ve škole a já tam často chodím :grinning:
16. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka1:A ty jsi taky z POruby?
16. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:A kam chodíte k doktorovi?My na středisko k dr.Zemanovi
16. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my hned vedle , k mlejnkové:slight_smile:
ale u zemana sme nastřelovali naušničky:slight_smile:
16. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek