• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jn,my jsme naušnice byli píhat v Klimkovicích
16. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
píchá mlejnková, ale my sme se po různých konzulltacích rozhodli nastřelit a sem ráda. :slight_smile: nikuš mi teď spí venku, tak uklízím a zároven si chystám papu:slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:Jako na balkoně?Hele možná znáš moji segru Míšu Krčkovou,no mi jsme to byly píchat a vpohodě
16. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne z třebovic
16. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka1:Tak to je taky kousek od Poruby heheh,Já jinak tedkom v Porubě a za 2 měsíce se stěhujem
16. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, na terase. my sme na baráku a stěhovat se taky budem +- za rok, po rekonstrukcích :slight_smile: kam se budete stěhovat? trošku závidím, taky bych to chtěla mít tak brzy:slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Teď jsem dorazila domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam hnusně silný vítr. Byla jsem u dr. a pak sem musela na dětské do nemo
cnice. Petřík má nastup toho 8. dubna na tu operaci te stypuli do ucha. Tak jsem hlasila že tam nakonec sním budu a nepřijemně mě potěšila. Už má 6 let tak pojišťovna za něho nic neporplací tak to bude denně dělat i semnou 550. 200 kč za pokoj, 200 za mě no a plus denní příspěvky. :angry: :angry: :angry: Doufám že tam nebudeme dlouho.
16. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, tak my jsme se vrátili z prochajdy a je tam opravdu hnusný vítr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jarus jo je to kousek :grinning:
16. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarus,no mám ségru 19 a ta chce po škole a pak ještě nemladšího bráchu a u něj si taky jooo počkám :grinning:
Četla jsem,že bydlíš naproti zahrádek,myslíš tu hospodu?Chodíš tam? :wink:
16. bře 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni:Jj myslím tu hospodu,no naposledy jsem tam byla loni v listopadu,ale dříve jsem tam chodila dost nahoru,tedkom spíše v létě zahrádka a pizza ehheh,ty to tu znáš?
denber:Jj my se taky stěhujem na barák,tedkom se to dodělává vevnitř,už mají položenou podlahovku,tak se to bude tento týden betonovat
zanetka:Já byla s malou v unoru v nemocnici 9dní a stálo nás to 1000kč za tu dobu,je to psycho takové pálky
16. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus,já totiž znám ty majitele těch zahrádek a jejich syna.Chodí tam často,jmenuje se Miky,neznáš ho náhodou taky?
Chodila jsem tam stím mým,právě on je taky zná a baví se sem tam stím Mikym. :grinning:
16. bře 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
už jsem dlouho nebyla, ale dočítám a vítám nově příchozí.
V sobotu jsem byla na pařbě-dámská jízda,fakt po dlouhé době a bylo super jen na můj vkus trošku narváno.
Byla jsem U Taty,tam je plno vždy,tak se chci zeptat jestli se dá v Porubě zajít i někam jinam zatrsat.Kdysi jsme chodili i do Zahrádek,tam to bývalo fajn,ale už tam chodí spíš omladina.Do Taty chodí "starší ročníky",super tam hrajou,ale hlava na hlavě :frowning2:
16. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus: my bydlíme ještě s daviho rodiči, náš byteček už máme, ale musíme počkat :frowning2: vy jdete do svého, tak to tiše závidím- houby tiše, sakra nahlas :wink: jinak, jak sem slyšela dneska tu super předpověď počasí, tak to bude déšť, déšť, sníh a pak ještě déšť :frowning2:
16. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Den - na té Skalce to bylo opravdu moc hezké, na oběd nás bylo kolem 30 a na večer 50....myslím, že by se tam ještě nějaké stoly vešly, místa bylo dost, nejlepší bude, když si tam zavoláš a zeptáš se jakou mají kapacitu
16. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko dneska jsme tu první :slight_smile: vstávali jsme před hodinkou, venku to vyoadá slušně ale asi jen zatím
17. bře 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky zdravím,dneska jsem se nemohla vyhrabat z postele,malá byla vzhůru dříve jak já....Přítel ji i nakrmil což jsem čuměla....
Moni:Já už tam od toho listopadu nebyla,a majitele neznám,jen jeden kamarád tam dělal nevím jestli ještě děla vyhazovače....
denber:Tak nás to taky čeká bydlelní u přítelových rodičů,asik měsíc,z čehož mám panickou hrůzu,jelikož si to ani v nejhorším snu nedovedu představit,snad se nepozabijíme....
17. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
tak jsem si myslela jak nebude hezky a zase se tam zatáhlo. My jdeme na návštěvu ke kamarádce a Maxíkovi.
Jinak s tím bydlením. Já bydlím s rodiči a ještě s dědou a babi a ještě s bráchou a nemůžu si stěžovat. :grinning:
17. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi:tak bydlet se svými rodiči je něco jiného,než bydlet s rodiči od přítele/manžela
17. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus: úplně souhlasím, tady to není nějak hrozný, ale někdy mám chuť utécta to hodně daleko. ono člověk u svých ví, co a jak, ale do hlavy druhým nevidíš a teď se snažíš at si to nerozházíš atd, ono třeba jim hodně věcí, které by člověk chtěl dělat nevadí, ale ty si můžeš myslet, že vadí, že ti to třeba jen neřeknou..... je to prostě jiné..
co vy jinak plánujete na dnešek, my jedeme k našim asi na celodenní návštěvu, tak to bude fajn:slight_smile:
17. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak já si nedovedu představit bydlet s rodiči ani s tchánovci..všechny mám moc ráda,ale soukromí je soukromí. jako na pár nocí jo,ale na nějakou neurčitou dobu ne.
17. bře 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky si to neumím představit bydlet s někým z rodíčů :slight_smile: no venku začalo pršet takže je to na nic asi strávíme den doma jako obvykle :frowning2:
17. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Venku už zase prší! To je hnus! Jinak jsme dneska byli na zápis ve školce a malý v září nastupuje. To bude sranda!
17. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj venku je teda fakt hnusně...my máme dnes roční prohlídku a pak jdeme hned ke kámošce,kousek od naší mudr bydlí,tak aspon něco.

tomasek: na jak dlouho tam malého necháš,celé dopo nebo můžeš jen pár dnů v měsíci
17. bře 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly s malou v bance a v obchodě a teď mi už asik hodku spí v kočáru,zítra jedem na celý den k našim...
Jn budem tam bydlet tak měsíc 2,to nedám u tchánovců:-/
17. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, můžu se přidat? nedávno jsme se přistěovali do Zábřehu...nemáme tady moc známých, tak doufáme, že tady poznáme nějaké fajn ostravačky :slight_smile:
17. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anitram...vítej mezi nás :slight_smile:
Holky fičím do školky ale vubec se mi nechce ještě že na chvilku přestalo pršet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko- ze začátku tam bude jen 5 dní v měsíci a až nastoupím do práce tak do oběda,pak si ho budeme brát domů. Až příští rok ho tam chci nechat spát.
17. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j:Jak jste dopadli na roční prohlídce?My ještřě nebyly,jdem až koncem Března,venku je tedy pěkně hnusně
17. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám další mamušku. ¨
Já jsem využila chvilky kdy nepršelo a byli jsme na chvilku venku :slight_smile:
17. bře 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ se nudííímm :frowning2: .
Celý den sem šulala ruličky na velikonoční věneček a bolí mě prsty až mám puchyře. Už nevím co bych. Teda vím ale nechce se mi (žehlit) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem taky dostala přihlašku ve školce pro Kubíčka :wink:
17. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek