• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahoj holky nevite co se stalo s lucankem uz tady moc dlouho nebyla.tady u na s je orad 20 stupnu .vcera jsme byli s malou u more.byli jste se podivat na ty boticky jak jsem psala v tom julius mainl jsou opravdu krasne
17. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Jarus,tak to jo,vyhazovače nevím,ale možná kdybych znala jméno,tak bych ho znala :slight_smile:

Vítám Tě anitram,taky budem bydlet v Zábřehu,teda nechci to zakřiknout :wink:
A kde tam bydlíš?Mám tam i mamču :wink:
17. bře 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni:Mirek a Danek,ale fakt nevím jeslti tam ještě dělají
anico:Ty bydlíš v zahraničí?
zanet:Já se taky celej den nudím,malá je protivná už od rána co vypleštila oči,a žehlení ze srdce nenávidím,to vždy odkládám,jak nejdál mužu,to je tím počasím je tam fakt hnusně
17. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
anico: já ten julius meinl znám, byla jsem tam min týden koupit malé botičky a super, velký výběr.doporučuju.
17. bře 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ano bydlim v italii
17. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
anitram : ahojki..kde bydlíš v zábřehu? já tam mám babičku. já se zase před rokem přestěhovala z Hrabůvky do Mor.Ostravy.

jaruschk: tak dopadli jsme dobře,malá měří 82cm a má 9,13kg
17. bře 2009 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek:jj rozumím,kamarádka to tak taky měla.
17. bře 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
anico: ty tam jsi vdaná? máš chlapečka jo? -tipuju to podle jména :slight_smile:
17. bře 2009 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ziju tady uz 7 let je to holciicka ma 14 mesicu.bydlim 5okm od benatek
17. bře 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aha,tak to jo. s tím chlapečkem promiň, nepodívala jsem se pořádně do tvého profilu.
17. bře 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to neva hodne lidi si to mysli ze je to kluk podle jmena,mamka mi rikalaze v ov porad prsi a je zima.to mi je lito
17. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Anico- ahoj. Lucenek už k nám do diskuse nechodí. chodí do diskuse....Začínáme...od testíku po dudlíky. (je to ve velné diskusi :wink:
17. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky a hezký večer! My jsme byli na kuželkách a venku. Teď jsem konečeně okoupala a večeříme a pak doufám,že půjde malý hajat a já budu mít klid na Ordinaci. :grinning:
17. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Já ty vaše kuželky znám :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky jsem okoupala a už sem je nahnala do postele. Zase po dlouhé době měli svůj den :angry: :angry: Uvařím si čaj a jdu taky na ordinaci :wink: :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty ty ty! To víš že jsme šli na pivco!
17. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer ostravačky.
chtěla jsem se poptat, zda nemáte v OV nějaký tip, kde bychom se mohly sejít maminky z diskuze únor. bude nás asi 6plus kočárky :grinning: tady u nás v Boleslavi jsou kluby, kde se maminky můžou sejít na kafe, kde je čisto, místo pro kočárky a zázemí pro miminka a rostoucí děti. nejsou takové kluby i někde v OV?
moc děkuji za tip. nebo klidně jestli víte o nějaké kavárně apod., kde je čisto, přebalovací pulty a tak. ne MC Donald :grinning: no i když tam přinejhorším skončíme :frowning2:
17. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak mala dneska podezřele rychle usla,ale za to celodenní řvaní se ji ani nedivím aspoň bude klídek na VKV,tak zase zajtra papap
17. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky přeju krásné ráno :grinning: ale chce se mi strašně spát
18. bře 2009 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě se ani spát nechce, vyspala jsem se akorát.Zatím venku svítí sluníčkom, tak snad to vydrží!
18. bře 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No snad jo včera to taky vypadalo nadějně a pak začalo pršet ale dneska musím do obchodu a musím vymyslet malé něco na obídek no a asi i sobě
18. bře 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno. :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No taky nevím co vařit, jsem už úplně bez inspirace.
18. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky! Tak venku zatím svítí sluníčko, ale já to moc nadějně nevidím.
18. bře 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dneska dělam jen řízek a bramborovou kaši. :wink:
18. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr: tady ti posílám odkaz,kde chodím já. je to tam super, deti si vyhrají,je tam spousta výběru káv,drinků a pití...my jsme tam měli sraz z březnovkama :slight_smile:

http://www.centrum-hvezdicka.webnode.cz/
18. bře 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kači tak to centrum vypadá moc hezky.
Holky z Poruby už jste se některá byla podívat v tom MC Kaštánek?
18. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, mychodíme někdy s kámoškama do josífka v pustkovci, je to picerka s normm.restauraci, je nekuřácká, ale celkem záleží na tom, jaká je tam servírka. jinak jak se máte při ránu?
18. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
zofinecka: je to tam fakt super,už je to tam i bez vstupného...to víš jak není v zimě kam jít s dětma tak občas tam zajdeme,my mamky si dáme kafe a decka se vyřádí. malá herny miluje,je ráda mezi dětma.
18. bře 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
venku vypadá hezky ale je tam pořádný vítr a já musím do obchodu zjistila jsem že nemám mrkev ani brambory :angry: vůbec se mi tam nechce ale to by byla malá bez obídku i já achjo no nic nám nezbyde než se jít oblíkat
18. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek