• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leni, o venku mi ani nemluv. sem myslela, že kočár mi to vybulí a já že umrznu-děs a hrůza a přitom, když přeestane foukat tak je super - prochajda jedna radost, začne fučet a je to v háji:frowning2:
18. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten vítr je teda šílený.......ráno jsem šla do školky a zpozarohu na nás tak fouklo že mě to malem odfouklo a Petřík chudak spadl :sweat_smile: teď se tomu směju ale jinak jsem byla vuhukaná :grinning:
Sluníčko svítí ale pohled je krásný jen z okna :wink: brr
18. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jj holky taky nás to málem odfouklo :grinning: no sem tam koukám z okna jak je tam hezky pak kouknu na stromy jak se prohýbají a je po kráse achjo furt něco s tím počasím když neprší zase ffouká vítr :angry: já se asi z nudy začnu kousat to je hrůza
18. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! No my jsme dneska byli u doktorky pro potvrzení do školky a hned ho naočkovala a dostal pichanech do ruky. Chudák řval jako pominutý. Pak jsme jeli do Schopinu a něco malého nakoupili. A teď jsme se vzbudili z odpoledního spánku.
18. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi tak u nás je to naopak, u nás právě odpolední spánek nastal, spinká v novém povlečení s medvídkem Pú, tak snad se ji něco hezkého zdá :slight_smile:
18. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás taky spánek právě probíhá ale už druhý odpolední takže mám takový klídeček na půl hodinkyno už jen tak na deset minut tipuju no a za hodinku koupání a malá jde chrupando :slight_smile:
18. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska to byla docela sranda ze spaním,protože jsem mu ustřihla dudlík :grinning: Asi půlhodiny naříkal,že je urvaný,ale pak usnul. Jsem zvědavá jaké to bude v noci :frowning2:
18. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
leni ona ti chodí tak brzo hajat? to nikuš vstane odhaduji za hodinku +- , chvilku na to ji daji večeři(mamča de cvičit) a pak asi v 7-půl osmé asi usne, jak tak koukám ven ,tak se mi vůbec nechtějí vystrkovat paty z domu, fuj do takové zimy:frowning2:((
18. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No Deny chodila spát v sedm ale ted poslední měsíc už v šest ona už je v pět strašně protivná a unavená tak o půl šesté okoupu dám najíst u toho už usíná dám do postýlky a spinká do pěti - šesti tak nějak vstává .... no ale bude se měnit čas tak jsem zvědavá jaké to bude jak se měnil na zimní měli jsme s tím strašný problém ale ted by se mi hodilo kdyby usínala až v sedm v létě přece jenom by bylo lepší kdybysme domů chodili třeba v šest a ne už v pět :slight_smile:
18. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Tak malý spal bez dudlíku a celou noc :slight_smile: .Čekala jsem horší průběh.
19. bře 2009 v 06:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: tomasek tak to je šikula no jsem jednou zvědavá na nás jak se to budeme odnaučovat :slight_smile: no přes okno tam opět vypadá krásně tak jsem zvědavá jak se to vyvrbí dneska vařím na oběd květák s brambůrkem malá bude mít to samé akorát neosolené a rozmačkané :slight_smile:
19. bře 2009 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko.
katka,monika: v Zábřehu bydlíme nedaleko SNP. Není to tady sice nic moc, ale je tady les, takže máme apoň kde kočárkovat...
Holky chtěla jsem se zeptat, na jak dlouho máte rodičovskou dovolenou? já jsem to včera odevzdala( jen na dva roky )a teď mám z toho celkem výčitky....
19. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! Tak dneska tam je opravdu hezky, doufám že to vydrží. :grinning:
Ani: Já ještě RD nepodávala, ale budu podávat na 3 roky. Mě by to ani na ty dva roky nevyšlo :wink:
19. bře 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Anitram- já mám RD na 3 roky a musím do práce. Dva roky jsou docela málo :frowning2: A kde ti pak půjde malý? Do jesliček?
19. bře 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem původně chtěla na dva roky,ale pak jsem si říkala že nevím zda to dítě bude schopné jít do MŠ nebo do jesliček.
19. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Z toho bych právě měla strach. A bůh ví kdy bude další mateřská :grinning: Je třeba si to vychutnat ne?
19. bře 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no to teda jo :grinning: :wink:
19. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dobré ranko Vám všem přeju,dneska jsem se konečně vyspala :slight_smile: Já mám RD na 3 roky,myslím si že je to ta stední zlatá cesta....Ale do práce bych klidně šla hned...
19. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikam nespěchej já šla do práce už jak měl malý rok,ale jen brigádně. A teď si dělám poslední pauzu,protože v listopadu už nastoupit musím na tvrdo :frowning2:
19. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdo ti bude hlídat malého?
19. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám taky na tři roky na dva by mi to ani nevyšlo práce mi chybí klidně už bych šla ale zase si říkám že by mi později mohlo být líto že jsem si malou neužila druhé plánujem nejdřív za čtyři pět let
19. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek:Jn ale někdy by změna bodla,včera jsem byla u našich hlídali holky od segry a jak jsem byla ráda,že už jedu domů,oni jsou docela uřvané,tak to bylo něco na mé nervy,a segra ještě nedáva malou spát odpoledne a to 2 roky,ať prej má potom večer klid
19. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy co máte taky dvou a více leté děti,chodí Vám odpoledne spinkat?
19. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zofi malý jde už v září do školky.
Jarusch malý mi zatím chodí po obědě spinkat a spí docela dlouho a já s ním :grinning:
19. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Lenninek v práci byla super jen ta změna,ale pak mi to lezlo už na nervy i tam a vyčítala jsem si,že nejsem s malým :frowning2: Hlavně když jsem měla odpolední.
19. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Tak já to mám na 4 roky. V září jde sice Kubík do školky ale jen na 4 hodinky a zustavám doma hlavně kvuli Petříkovi nastupuje do první třídy. Jsme zvědaví jak mu to pujde a když pujde tak bych v Lednu třeba šla do práce. Uvidíme jak se to vyvrbí :wink:
Zase svítí sluníčko ale je tam stejná zima jako včera. :angry:
Jo a kluci mi chodí taky spát odpoledne oba dva :wink: :slight_smile: a rádí.
19. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jn,si myslím,že děcka by měli chodit spát,když se juim chce,moje neteř má 2,5roku a bojí se chodit spt odpoledne,jelikož můj vagr se sestrou,ji to zakazuj,ona je pak protivn,na zabití,prostě cholerik ve 2,5letech ds jim říkám,že je to proti přírodě,že tak malé dítě by spát mělo,ale akort mi nadaj,že se nemm starat a přitom mi je mal tak líto :frowning2:
19. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě jen ta změna tu si udělám bez malé jednou dvakrát za 14 dní nám hlídá babička my si někam zajdem zajedem jen sami a je to paráda ještě by se mi líbilo kdyby malou babička mohla hlídat u sebe v prosinci jsme ji tam dovezli párkrát hlídat a ona tam brečela tak jsme museli pro ni nikde nechtěla být jen u nás doma ji někdo mohl hlídat a to zas není ono mamka tu spí my odněkud příjdem a nemůžem si ten hezký večer nijak doužít :grinning: no ale ted v osbotu chcem malou na odpoledne k mamce dovízt je zas o tři měsíce starší tak jestli tam vydrží a nebude zase brečet uvidíme :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jn já už nikde nebyla nebyla ani nepamatuji,bych to taky potřebovala se někde odreagovat :wink: Takový wellnes wekend by bodl,ale nerada nechávám malou někde samotnou
19. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak v tom já to mám super! My chodíme spolu sami docela často.Moje mamka bydlí s náma tak má pořád hlídání. Je to k nezaplacení :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek