• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tomasek: do jesliček bych ho dávat nechtěla, takže spoléhám na hlídání prababičkou...no uvidíme..já jsem si na ty dva roky MD musela dát jinak by mi zaměstnavatel neprodloužil smlouvu :confounded: tak doufám, že to nějak zvládnem!!!Utíkám s malým na prochajdu, dokud je tam hezky...
19. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chápu anitram,ale je to hnus že?To je normální vydírání :frowning2:
19. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hnus, ale co nadělám jsem ráda, že mi tu práci drží v dnešní době to není žádná sranda....Takže si musím pořádně vychutnat alespoň ty 2 roky....
19. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ze zákona by ti měl zaměstnavatel držet místo 3 roky a ne jen 2 roky.
tomasek tak to je super. Já se taky těším do práce, ikdyž nevím jak to tam bude vypadat až se budu vracet. :grinning:
19. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: zofinecka má pravdu, ze zákona by to tak mělo být..je to takové vydírání,ale co člověk nadělá. já bych teda nevěděla kde bych dala malou,babičky pracují takže by jí neměl kdo hlídat, leda že bych vydělala dost peněz a zaplatila si au-pair.

jaruschk:myslím si,že by dvouleté dítě mělo chodit spát po obědě, jednak ve školce taky děti chodí spinkat a taky proto ,že je teda dost malá na to aby vydržela celý den nespat. od kamarádky malá měla ted 4 roky a po obede chodí spát pořád.
19. bře 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j:Jn to je také můj názor,ale má drahá sister si to nedá vymluvit,prej jak nepůjde spát odpoledne,a to si vstává před 6hodinou,tak pak usne v 6hod večer,ale neuvědomuje si že tu malou ničí...tohle si myslím,spíš pramení z hlavy švagra,ale ten se o děti moc nestará,si nepamatuju že by je někdy hlídat,a nebo vzal někam na výlet nikdy....ale je to ječjich věc,já už se do toho raději nepletu jelikož bych byla zase ta nejhorší....
Moje děcko spí kdy se mu chce,a nemám stím sebemenším problém,sice lítá i někdy večer do 22hodiny ale mě to neva...
19. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, že zaměstnavatel by mi měl držet místo 3 roky. jenže mě končila smlouva v červnu a pokud bych neslíbila, že půjdu jen na 2 tak by mi jí neprodloužili...právě jsme se vrátili z prochajdy a je tam šílená zima....ach jo :frowning2:
19. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi ted chceme zkoušet dávat nikuš pravidelně dávat spát po osmé hodině, tak uvidíme jak se nám to povede. ohledně te délky, tak já mám 3letou a třeba tu 4letou u nezaměstnaných nechápu, protože si myslím, že právě ta nezaměstnaná baba bude spěchat (pravděpodobně) do práce, protože bude nedostatek peněz.ale nevím, třeba se mýlím. co vy jinak, my dneska sedíme doma,, čekáme na zásilku, kt.tu měla být už ráno.. :frowning2: kdybych to věděla, tak bych šla na mini procházku jak ještě svítilo sluníčko, teď už to nemá smysl:slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja my ted byly na procházce s malou,brrr tam je zima chytl nás i sníh,o okna to vypadá celkem dobře sem tam svítí sluníčko,ale realita je uplně jiná
19. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já bych zas nesnesla aby mi malá byla ještě v deset večer vzhůru nejdýl do osmi bude bývat vzhůru a pak spát to zas chci zavést takový večerní spací řád pak už má člověk takový svůj večerní klídeček jsem ráda udělám si věci které přes den s malou nejdou nebo nestíhám odpočinu mrknu na telku prostě tak něco zatím to mám v pohodě chodí už v šesta až bude větší tak bude prostě ráznost no a myslím si jinak že dětí by do těch šesti let měli aspon na hodinku odpoledne spát odpočinout si tot můj názor :slight_smile: ach my jsme po obědě i po odpoledním spánku takže vyrážíme ven aspon na chvíli
19. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni:My taky dáváme malou spát v 8,ale neuspáváme ji,někdy lehne hned a jindy řve v postýlce protože se ji spát ještě nechce,tak ji vytáhnem a ona si hraje,do 9.měsícu se mi budila ještě v noci na mlíko,ale pak jsem ji to už přestala dávat a je klid vydrží až do rána....hold děcko nejde k ničemu donutit,protože to ještě nechápe že je 8 a má jít spát....ale režim má
19. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikuš sme taky včera prostě v 8 dali do postýlky a co myslíte........za chvilku sme ji měli na rukách, prostě ještě spát nechtěla a vkolik teda usla už nevím. jarus: jak bude chvilku hezky tak vás zvem ven:slight_smile: ted mi malá usnula, tak sem zvědavá do kdy:slight_smile:
19. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:Díky už se těšíme :wink: :grinning:
19. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky dáváme malého spát v osm,ale když přijede taťka po čtyřech dnech z práce,tak ho nemůžu dokopat do postele a blbnou spolu až do půl desáté :grinning: A v létě chodí taky později spát.
19. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my jsme prisli z prochazky venku zaclo snezit nebo kroupy nebo co to bylo ::::nejak mi to tu blbne uz to pisu potreti vzdycky se mi to smaze a nejdou mi smajlici :::::jinak je jasne ze pokazde to nejde ale mam kamosku a ta to neresi ta dela vse jak chce jeji maly takze je s nim nekdy vzhuru do jedne rana pak vstavaji treba az v jedenact odpoledne aby se vyspal ma tri roky tak takhle se mit o nelibi ale ona to neresi za chvili ji jde do skolky a jsem zvedava jak ho bude ucit vstavat
19. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt že ve třech letech by ty děti nějaký režim už určitě měli mít :slight_smile:
19. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra musela jsem si restartovat počítač nějak mi to tu celé blblo :angry: nešli mi tu ty vzkazy dát ale už je to ok :slight_smile: malá má svoji půl hodinovku až hodinovku tak mám klídeček kolem šesté sedmé mi příjde mužíček domů doveze nám babičku na hlídání a my jdeme na oslavu kamarádových narozenin :slight_smile:
19. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš super,že zapaříš :grinning: My jsme byli včera s mužem na pizzu a bylo taky dobře :slight_smile: A po obědě jsme s malým spali 3 hodiny :grinning: Ale buď v klidu Leni,malý mi v tom věku jak máš Karolínku spal taky jen po půlhodinách a já byla z toho úplně na nervy :frowning2:
19. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarusch: tak to tvou ségru nechápu, i ona sama by přece měla aspon hodinku klidu přes den. malá mi vstává okolo půl 7 a to v deset v jedenáct dopo jde spát,spí tak 1,5h a nekdy odpoledne jako třeba před chvíli usla znova,ale když jsme pryč tak mi nespí a je večer ale vyřízená a jde okolo šesté půl sedmé spát.

od mala má režim, okoupat,najíst a spát,jeste se nestalo,že by šla spát pozdeji než ve 20h ,nechci aby mi tu dítě běhalo po 20hodine. samo že nekdy jsou výjimky,že jí neco bolí nebo tak,ale to nepočítám.
19. bře 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to masek to je právě to ona jeden den spí po obědě třeba i dvě hodky další den si říkám jo hodku bude spát pujdu s ní já sotva usnu ona už je vzhůru další den to samé další si řeknu nejdu bude spát chvíli a to jsem pak ještě víc unavená no a šup a ona spí dvě hodky takže je to někdy o nervy :slight_smile:
katka souhlasím tak nějak si to představuju i já zatím to malá taky má okoupat najíst spát akorát ted to máme tak že v šest spí je to tak od jejich dvou tří týdnů jenže kdoví co mě čeká třeba za půl roku jestli to bude taky tak hladké :grinning:
19. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak my to máme taky tak zařízeno. Okoupat, najíst a spát a pořád mi to tak vychází :grinning:
19. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek narazila jsem na téma nesqik kuličky :grinning: docela jsem se pobavila :grinning:
19. bře 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom tématu mi ani nemluv! Ještě teď jsem ve varu!
19. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co dokážou mě takové názory vyvést z míry! Taky se snažím dávat malému zdravé věci,ale sem tam mu dám i něco nezdravého :grinning: Rozhodně to tak nepřeháním! Až ty jejich děti ochutnají něco sladkého tak se jim budou beztak přežírat,protože to nebou znát.
19. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě poser.....teď tak přemýšlím kde ta ženská KALO Přišla na to že ty sama nemáš dobré stravovací návyky. Prý se stačí podívat do tvého alba :astonished: :confused: to je P.... :rolling_eyes:
19. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to už nekometuju! Já už se tam ani nejdu podívat!
19. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky mě to dokáže vytočit taky malou nebudu denně cpát hranolkama a čokoládama ale nevidím důvod proč ji to občas nedopřát až teda bude starší zatím toho moc nepapkáme a obezita není jen o tom že člověk jí sladké a nezdravé věci moje sestřeni je vegetariánka a to úplná nejí ani sladké nic takového dá se říct že jí jen zeleninu a má 90kg nesportuje ale jezdí po výletech zímcích a tak tak z čeho ty kila má?nikdo neví ale jo je to každého věc jak dítě krmí :slight_smile:
19. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být zámcích je to její koníček :slight_smile: no nic holky dneska se s váma loučím tatka koupe malou a já ji jdu připravit papáničko a pak ji uložit a jdu se připravovat o půl osmé máme srazík :slight_smile:
19. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babuchy...když je tak venku hnusně tak neuděláme sraz? Podívejte se do diskuse Srazy :wink: a přidáme se ne???
19. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek