• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leni a nemůže mít problémy se štítnou žlázou? :wink:
19. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že nemá ale každý rok ji tam posílají ale jako jo je takových případůfakt málo víc je těch jako já :grinning: :grinning: co jim prostě chutná a a nejíst a jít cvičit ne a ne se dokopat :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to je teda divné. No hold každý jsme nějací a není třeba se trápit tím že nevypadám jak modelka :grinning:
19. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j:Jj já to taky nechápu,asi ji střelilo v hlavě nebo co,moje malá se taky kupe o půl 8 v 8 má mlíko,a pak šupem do postýlky,ale nějak se ji tam nelíbí poslední dobou řve a chce jít ven si hrát tak ji chvíli necháme ať je klid....
19. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Venku poprašek to je hrůza! Já musím ale za chvíli vrën. Jedu pro kosmetiku a do práce se podívat na baby.
20. bře 2009 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
tomasek jakou kosmetiku :astonished: ?
20. bře 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám Oriflame víš. A baby z práce si objednali,tak jim to hned povezu.
20. bře 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky dobré ranko,co je venku?To je psycho fůj,já už chci aspoň to blbé jaro...Tež musím ven,musím jít koupit malé Probiotika,už ji došly
20. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: aha já si taky objednávám kosmetiku ale Mary Kay :grinning:
20. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tež sem tam vyfásnu něco z oriflame od tchýně,ale sama si to nekupuju,používám niveu klasika hehehh
20. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bo tak já kosmetiku typu Avon a oriflame moc nemusím :slight_smile: Já se zaměřuji na parfémy :grinning:
20. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já někdy to a někdy ono,ale spíše avon. dělá ho tu někdo, nebo se můžu případně nabídnout. dneska teda byla noc, večer debata do půlnoci o bydllení tady a potom se budila malá, chudák zuby nás asi dost trápí... :frowning2:
20. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Den...ským si debatovala do pulnoci? s manžílkem? :slight_smile: Já taky odebíram spíše Avon a sem tam něco s Oriflame od Tomaska :wink:
Dneska jedeme na chatu na celý víkend. Už se teším i když předpověď je na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, kdyby někdo něco chtěl, tak Avon u mě :wink: :slight_smile:
20. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,trochu opět nestíhám a nemám čas ani na pc a si sváma v klidu popsat :(

Jinak Žofi,jak si spokojena s Mary Kay,uvažuji,že bych se do toho dala a začla dělat.Není to zase tak moc okoukané jak oriflame a avon.

Avon si u nás všichni objednáváme u sousedky :D :slight_smile: :wink:
20. bře 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkycopak děláte při pátku?my čekáme až se nám vrátí tatínek a jdeme k babičce a na víkend zatím plán nemáme protože v tomhle počasí se nic plánovat nedá :angry:
20. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,právě jsme s malou přišly z venku je tam kosa jako prase,zítra jedem kupovat autosedačku nevím sice kam jelikož mě napadl jen Chiko v Carefoiuru a v neděli jdem na oslavu narozenin od babi
20. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruschk: zajdi se podívat i do sambaby do jejich skladu-mají tam o neco lepší ceny než normálně v obchodě sambaby. ten sklad je na slezké u hřbitova ted mají i novou otvírací dobu od 8do18hod, předtím měli jen pondelí až pátek,ale jelikož to zrušili na Karolíne tak to asi takhle prodloužili.

já mám zase dilema nad výběrem kočárku. chtěla bych asi nejaké golfky. líbí se mi Jané carrera...no nevím no.
20. bře 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko! My jsme měli Jané Energy a byla jsem taky spokojená. Vážili jen 4,5 kg,se stříškou a polohovací.
20. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: jo? zatím se mi nejvíce líbí. :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo doporučuju,byla jsem spokojená.
20. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nevypadá špatně,ale zkus se podívat na ten Energy.
20. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j:Díky moc a mají tam i o víkendu?Kdyžtak juknu na net poíkud mají stránky,nám munulý týden přišel golfíč M oon buggy fit zase trojka,je krásný akorát mám nervy z těch zas je to jen látka :unamused:
20. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruschk: mají tam jen v sobotu. no já se furt nemůžu pro ten kočár rozhodnout. tys kupovala svůj kočár přes net?
jinak tady jsou stránky toho sambaby : www.sambaby.com
20. bře 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: jj energy znám,,,vypadá super. u té carrery se mi líbí spojená rukojeť
20. bře 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ala i ta oddělená byla v poho. Čekala jsem problémy ale v klídečku. Já jsem hlavně hledala nějaký lehký. Bydlím ve třetím patře bez výtahu :frowning2: No a ten byl nejlehčí na trhu. :slight_smile:
20. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: jo já jsem si ho studovala a vypadá fakt užasně a oproti té carrera je dost lehčí,což je super. a nevíš náhodou zda se k tomu prodává i nánožník?
20. bře 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: já jsem s Mary Kay moc a moc spokojená. Je to fakt hodně kvalitní kosmetika a já už ani jinou nekupuju :grinning:
20. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko Nánožník se dá dokoupit zvlášť.

Zofi já jsem už docela zvyklá na ten Oriflame a jsem taky spokojená. Na tu tvoji Mary Kay se ptal někdo jiný.
20. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek aha, to byla monika :grinning: jsem si to spletla :grinning:
tak moni jo jsem spokojená :wink: :grinning: :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek