• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Raduško a Lucenku no máte pravdu krátí se mi to už docházím do Vítkovické nemocnice na kontroly a pokuď se malý nenarodí do čtvrtku tak jdeme zase na ozvyčky a kontrolu.No zatím to na porod nevypadá doktor říkal že čípek na termín nic moc tak jsem zvědavá jak dopadnem :slight_smile: :slight_smile: Achchch jooo já bych rodila až bych brečela :wink:
2. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pitry, tak dneska jsem takovou já :grinning: :grinning: , normálně mi ovšem hezky spinká,ale dnes ne a ne usnout, i když chvilku Honzík spinkal, ale teď se mu zase nechce ani v kočárku na balkoně.
2. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to Ti věřím :grinning: :grinning: , taky jsem takhle chodila, nakonec jsem byla na vyvolání. Ke komu chodíš? Taky jsem tam pak chodila , i rodila :sunglasses: )( celkem 3x)
2. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzuldo ani mi nemluv já měla první porod vyvolaný a teď si myslím že i malého mi budou vyvolávat i když poslíčkuju docela často ale na porod to zatím není :frowning2: Doktor říkal že není pravidlem že i druhý porod musí být vyvolaný tak nevím a jak dlouho tě nechali přenášet?Mě vyšetřoval poprvé Mantič a teď v pondělí nějaký mladý doktor a uvidím kdo tam bude ve čtvrtek.Měla jsem termín dnes a nic a na utz mi vycházel pokaždé 4.9 tak nevím.byli tam takové zmatky plno maminek s bříškama do toho dovezla rychlá maminu k porodu s prasklou vodou a tu chtěli poslat pryč že mají stop stav a doktor mi říká kdyby se to rzjelo zavolejte si ale vidíte ten zmatek co tu máme asi budete muset jet jinam no já mám koupenou tu VIP kartu tak to říkal že mám půřijet k nim ale babyboom je tam férový už mají stop stav skoro 2 týdny :slight_smile:
2. zář 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je teda strašný, něco podobného jsem zažívala loni :wink: , úplně stejný stav, pořád měli plno. Nechali mě 10 dní a pak mi dr. zamluvil místo na to vyvolání. Tak to jsem byla ráda, když jsem porodila, říkala mi porodní asistetka, že jsem měla poslední místo na šestinedělí. Tak držím pěstě, je to fakt o nervy. Netušila jsem, že je takový problém i letos. Ale mají tam krásné porodní boxy :grinning: , vystřídala jsem za ten den 3 :grinning:

No, musím končit a něco zase dělat, už mě vyhazují.
2. zář 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani já měla první porod vyvolávaný a druhý porod šel sám.... :grinning: U starší jsem přenášela 8dní a u tady té jen 6dní doktor jí pohrozil že pujde ven násilím.... :grinning:
2. zář 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
se to tu nějak rozrůstá při září :grinning:
2. zář 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Poruby, kam chodíte na gyndu??? Já už jsem vystřídala tři doktory a to tu bydlím cca 8let. Teď jsem jakž takž spokojená, sice doktor je takový nemastný neslaný, ale zvykám si. :wink:
Maji, máme stejně staré holčičky :wink:
Jinak s Mišulou zase válčíme ze zácpou :cry: No zácpou, spíš je to u malé tak, že se bojí kakat a pak to zadržuje tak dlouho jak to jde a po třech až čtyřech dnech už pak kadí s křikem, hovínko je velké, tudíž i s krví a takhle se to pořád opakuje do kolečka poslední měsíc.
Už máme snad vyzkoušené vše, posledních 14dní konzumuje denně actimel, jogurty střídám activie s dobrou mámou, měním značky mléka, dokonce podávám i kaši proti zácpě od Nestlé švestkovou. Samostatné švestky ani kompot nechce, ani žádné jiné švestkové nebo hruškové džusy. Je fakt že málo pije, ale sama jí nedonutím víc pít Holky nemáte některá s tímto zkušenost a nevíte co zabírá??? Prostě nejhorší je to, že Míša ví, že kakání poslední dobou bolí a tak ani kakat radši nebude. Až už když je to akutní a pak jí to fakt hodně bolí!!!
2. zář 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak já sice nejsem z Poruby, ale mám ji fakt kousek. Bydlím v Třebovicích a já chodím na gyndu na Slezkou Ostravu. Musím říct že jsem s dr. moc spokojená. :slight_smile: :wink:
2. zář 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zany, já chodím na zdravotní středisko u duhy, k dr.Valové a je super. teď nevím jak se to tam přesně jmenuje, ale je tam třeba i lékarna atd. a hned vedle je druhá dr. tak můžeš vybírat :wink:
2. zář 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je to náměstí Václava Vacka :grinning: :grinning:

Ale já chodím do Zábřehu.
2. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko přeji :slight_smile:
3. zář 2008 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi tyyy jo, co tu už děláš? :astonished: Já když byla těhule, tak jsem vyspávala do oběda!!! :grinning: Jinak dobré ránko!!! My vstávali jako klasicky kolem sedmé a to bych ještě spala!!!!
3. zář 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zany, no já už nemůžu spát od půl šesté :slight_smile: . Nějak mi to nejde dlouho spát.
3. zář 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink: ,zany taky koukám,že jsou stejně staré to jsem ráda tady má každý miminko nebo se šulá doma z břichem jako zofinecka :grinning: .
Já se dneska nějak nemůžu probudit asi si půjdu zacvičit jako Bob a Bobek na které se teď dívá Maruška :sweat_smile:
3. zář 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano.... :slight_smile:
Já nemam doma miminko ani se nešulam doma s bříškem :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, tak to se fakt divím :wink: Já si pamatuju, že v těhu bych spala skoro pořád :slight_smile: a taky si pamatuju, jak mi každý říkal, ať toh jenom využívám, že pak už se nevyspím vůbec = a měli pravdu :sunglasses: No naštěstí aspoň už spíme skoro celou noc, ale to noční vstávání mě fakt zabíjelo. Ale i tak se na to krásně vzpomíná!!! No však ty už to máš za pár!!! Určitě se už mocinky těšíš co? :wink:
maji co já bych dala za to kdbych mohla do práce. Začal nový školní rok a mě už se chce zpět za dětičkami. Asi se tam budu muset jít za něma podívat. :grinning:
Zofi, ty jsi učitelka v mateřské? To jsem taky vždycky chtěla být, ale nějak jsem se k tomu nedopracovala :confounded: Maji, naše Mišule se narodila 8.4. No letí to jak nic!!! Jsem zvědavá, jestli se zadaří brzy druhé mimi nebo budu muset do práce. Ale i tak nevím, jak to vyřešíme se školkou atd.
3. zář 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jsem. A jsem za to moc ráda. Byl to můj sen už od dětství. No Zany my jsme se o nase mimi snazili dva roky a to nám ještě trochu pomohl dr. :grinning:
3. zář 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetko já sem na tebe zapoměla :astonished: promíň :grinning:
zofi do skolky se musí taky na zápis nebo můžu v unoru prijit,že bych tam chtěla dát Mařenku?Ona má nastoupit v květnu,ale já chci ať si zvyká a já můžu být doma kdyby něco.
3. zář 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, taky chci Míšu dát do školky po novém roce. Jsem fakt zvědavá jak to dopadne. A pokud nebude ve školce místo, tak nám ji asi nevezmou :unamused: Tak uvidíme.
Zofi, tak hlavně že se zadařilo. My na Mišku čekali rok, tak určitě vím, jaké to je to čekání :astonished:
3. zář 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: musíš se jít zeptat jeslti bude místo pokud to ještě nemáš zařízené. Zápis bývá až v březnu, ale každá MŠ to má jinak. Když nebude místio tak ti ji vezmou až od táří.
zany: jio jsem ráda že se zadřilo.Ono to má vždycky nějaký důvod, že to nejde hned :slight_smile:
3. zář 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to bych jako musela být od května do září na pracáku?No stejně to je blbé květen červen a pak dva měsíce prázdnin,jestli zavřou tu školku tak bude muset mezi jiné děti což by snad nebyl takový stres,ale co když tu nebude otevřená školka teď prý na Dubině nebylůa otevřená ani jedna o prázdninách,tak nevím kde ty děti byly :slight_smile:
3. zář 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mo ty školky se mezi sebou domlouvají a mají otevřeno jen některé.
3. zář 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, no já asi taky budu muset na pracák. Dělala jsem totiž recepční v hotelu a jelikož můj manžel pracuje na směny, tak já na směny bohužel pracovat nemůžu. Takže někdy v březnu se půjdu do práce domluvit co a jak, ale vidím to bledě a pracák to jistí :rolling_eyes:
3. zář 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zany a já servírka a manža kamioňák dvojka jak blázen,Marie by byla dítě ulice to nééééé,půjdu někde shánět něco klidného :grinning:
3. zář 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to joooo.... No jsem taky zvědavá, jak to všechno dopadne!!! :astonished:
3. zář 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebojte se holky. Vždycky to dopadne tak jak má :slight_smile: :wink:
3. zář 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža furt mele abych zašla do té zony za Tescem v Hrabové tam jsou různé firmy a že se mám zeptat prý tam je nějaká nová firma kde bych dělala na pasové výrobě,ale to se mi moc nechce nevěřím že mi tam vyjdou vstříc a dají mi jen ranní :unamused: ,no bude to zajímavé :rolling_eyes:
3. zář 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek