• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No právě čekám až malý usne a jdu s kámoškama na jedno pivčo :grinning: :grinning: Nebo dvě atd. Snad to bude v klídečku.
20. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska strašně unaveňoučká :pensive: už pomalu nevidím na PC
20. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem až moc živá! S malým jsme po obědě spali od 12,30 do 16,00. Jsem jako mimino!
20. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tak to já už šla do školy. Teď už mi to naše zlatíčko hajá :slight_smile: :wink:
20. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! No krásné zase sněží! Já mám dneska v plánu zase a opět uklízet a pak nevím.
21. bře 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
tomasek mě taky čeká uklízení
21. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dobré zasněžené ranko!Já dneska neuklízím se mi nece jsem uklízela včera...ale budu vařit bléééééé,to já nerada... :unamused:
21. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase vařím ráda ale nerada vymýšlím co! Ani dneska nevím :frowning2:
21. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek:Já právě nešrada,mě to nebaví...Dneska peču kuře,brambor,zeleninový salát...
21. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm.Kuřátko jsme měli předevčírem a dneska fakt nevím! Asi udělám řízky :grinning:
21. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,to já řízky nemůžu ani vidět,jak malá slavila rok,tak bylo řízku 3prdele,nejdřív na Vánoce si dám řízek,jsme toho přežraná :grinning: Taky bych si dala rizotko mňami
21. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme řízky neměli dlouho! Rizoto dělám skoro každý týden,malý ho miluje. Tak já už mám uklizeno!!! Huráááá! Je to pořád dokola je to děs! Už ať je hezky a vypadneme na celý den někam.
21. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky,my jsme se Zany nasli nějaké fajné místečka,kde by jsme se mohli sejít. Když je tak hnusně. Tak se jukněte a bylo by fajn se sejít. Je to na srazech a akcích. Ostrava těhulky,snažilky a maminky.
21. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky krásnou sobotku všem :slight_smile: já mám dneska pohodovou sobotku malou jsme před chvíli odvezli k babičce brouček mi dělá oběd no a po něm si půjdem lehnout a budemem užívat toho klídečku bez malé já si zdřímnu aspon na dvě hodky týýý jo se těšííím no a před šestou si pro ni jedem uspím a je opět klídeček jéé takový den už jsem nezažila ani nepamatuju :slight_smile:
21. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkala jsem na ten srazík vypadá dobře ta hvězdička :slight_smile: ale neumím si už nějak představit jet s malou tramvají :grinning: :grinning: měla bych si udělat ten řidičák ....co je dál jak hrabůvka dubina nechávám se dopravovat mým drahým :grinning: no nic jdu relaxovat :sunglasses:
21. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je na tom jet tramvají? Já jezdím jen busem a tarvají od narození a je vše OK.
21. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě ta dálka :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To není zase tak daleko. Vžtyť tam budeš za chvíli. Já jsem z Poruby. Neboj to zvládneš. My ani auto nemáme a vůbec nám to nechybí :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zvládnu :slight_smile: no právě my ho máme a je to hnus už se bez něj nikde nehnu :grinning: no já budu mít za chvilku prostřeno :slight_smile: a pak se jdem natáhnout ty jo ale docela mi chybí malá je to tu takové jinačí doma bez ní :grinning:
21. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoooolkýýýýýý :slight_smile:
Leni souhlasím,taky bych už nebyla bez auta,ale sem tam se projedu s malým v tramvaji at z toho něco má :grinning:
Je,ale sice pravda,že jsem sním tramvají nejela ani nepamatuju :sweat_smile: Musím se napravit :confounded:
Na srazík bych taky dorazila a dala vědět i Máji jestli by šla :wink:
21. bře 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili z venku a bylo docela příjemně. Snad nás na srazík dorazí hodně :grinning:
21. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska když jsme neměli malou doma tak jako naschvál venku docela hezky jen zima :angry: no malá už spinká takže je opět klídeček spali jsme od jedné do čtyř a už víckrát nee protože jsem unavená ještě víc než když skoro nespím :angry: no snad nás bude dost s májou už se trošku znám jestli dorazí i denber s tou se taky znám a ostatní ráda poznám :wink:
21. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky dorazila, ale záleží kdy to bude. Dám vědět i kykině a asi se tak přidá :wink:
21. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Snad se dnešní den vyvede jako včera :slight_smile:
22. bře 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásné ránko!Dneska by mělo být zase slunečno :wink:
22. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen ať je slunečno :grinning:
22. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo. Dneska jde babis dědou zase s Eli na prochajdu. No možná se taky přidám ať vypadnu z domu.
22. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jesstli bude hezky tak taky někam půjdeme. Ale zatím nevím kam. Včera jsme prošli Leninku,no malý měl motorku. Ale dneska se mi tam už nechce,tak vůbec netuším co podnikneme.
22. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se tam chystáme dneska. A pak ještě půjdeme k babi.
22. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přeji hezkou neděli:slight_smile:
22. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek