• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No moc hezká není že? A to mělo svítit sluníčko :frowning2:
22. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babušky :slight_smile:
Tak na chatě bylo skvělééé. Akorát jsem si tam uhnala asi chřipku :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolí mě svaly, hlava a teče mi s nosu.
Ohledně srazíku.... musíme teda domluvit nějaké datum. Tak šup sem s nějakými termíny.....Já bych byla pro druhou půlku dubna ať má každý čas se zařídit a udělat si ten čas. :wink: :slight_smile:
Jdu vybalovat a hodit pračku...večer ještě kuknu papa
22. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no sluníčko chbyělo ale dalo se lepší než sníh nebo déšt :unamused: my dneska šli na oběd k babičce takže opět bez práce no vlastně malé jsem vařila dopo oběd ale ty její diblíčky to se ani nedá nazvat vařením :grinning: no ten duben by mohl být super snad už bude i celkem teplo a hezky :slight_smile: no za chvíli mám jak se staví dům a v osm se chci mrknout na výmenu manzelek
22. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky pro polovinu dubna :grinning:
22. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co další :wink: asi lepší psát to do srazu co :grinning:
22. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já se přidám, že sem ještě neměla čas mrknout na tu diskuzy o srazu:frowning2: co je uvás nového, u nás se celkem ve velkém plánuje svatba, pomalu-ale jistě se to rozjíždí. tak snad to bude dobré. leni a co tak malé kuchtíš??
22. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně jsem si šla lehnout a ne a ne usnout :angry:
den tak různě třeba květák s bramborem to má moc ráda já už ji to nemixuju jen to rozdělám vidličkou pak třeba podusím mrkev s bramborem a masíčkem většinou krutí anebo pak stehenní kuřecí není tak suché nebo mix zeleninku mrkev brambor kukuřice květák brokolici někdy to má bez masa většinou s masem říkala mi doktorka že maso mám zařadit aspon pět krát v týdnu prej taky žloutek ale přiznám se ten jsem ještě nedala nevím jak :confused: musím okouknout nějaký recept no akorát špenát kupuju ve skleničce a přihodím ji tam brambor musím říct že mi papká všechno jinak ráno má mlíčko dopo jogurt přesnídavku nebo lipánka odpo obídek na svačinku ji většinou dávám ovoce banán a hodne kupuju od hippu ty kelímky s ovocem fruta něco ted si nevzpomenu no včer mlíčko kašička takže tak nějak zatím u nás :wink:
no tady tak večer nikdo mě se tak nechce spát no asi půjdu ještě na telku
22. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: včera poslední dneska první to se mám je tak krásné zatažené mokré pondělní ráno :grinning:
23. bře 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Leninnek já jsem dávala malému žloutek třeba do polívky.
23. bře 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Tak my jsme před chvilkou vstaly a Eli se napapala a teď je řada na mě. :grinning: My zatím ještě nic nedáváme, ale na příští poradně už nám dr. něco řekne k zelenince.No jsem zvědavá, co na to bude říkat Eli :grinning:
23. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,omlouvám se že vám tady tak vpadám,jsem taky z Ostravy,konkrétně Poruba - Vozovna. Mám dceru Nikol 1.a19. měs.Přihlásila jsem se protože jsem byla v diskuzi češky v řecku,jedem totiž na dovču do řecka,a potom jsem objevila vás.Tak snad tu nebudu vadit zatím pa Soňa :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sono a vítam tě mezi námi :grinning:
23. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tě taky vítám Soňo :wink:
23. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne :slight_smile:
Vítám novou maminku i když už tě znám právě z diskuse´Češky v řecku :wink:

Zima tam není až na ten déšť
23. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vítám novou maminku :slight_smile:
tomasek vidíš to mě ale nenapadlo tak hned zítra napravíme a uděláme polívčičku se žloutkem :slight_smile: no a ještě někam se tak může dát?tady na mk jsem nic nenašla furt samé skleničky řeší nebo moc zdravou výživu a já to zas tak u malé nehrotím a nějaké recepty jsem tu nenašla a ty staré témata se mi nechcou porjíždět a hledat
no žofi myslím ze eli ze začátku spokojená nebude :grinning: u nás byl s každoou novou zeleninkou boj ale jak jsem začala míchat druhy tak už papala všechno a papá :dizzy_face: ale samozřejmě že ovoce ji jede ze všeho nejvíc
23. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leninnek já jsem tím žloutkem ještě někdy zahustila květáček jako mozeček a k tomu bramborovou kaši a místo mléka jsem udělala třeba 30 ml nutrilonu.
23. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha taky zkusím , jo kaši ji dělám taky z um a má tu kaši ráda i s přesnídávkou..... ty jo tak už budemem papkat i ten žloutek :dizzy_face: sice až po měsíci co nám řekla paní doktorka :grinning: ale nevadí no tož mě nějak nedošlo jak ho dát no :grinning:
23. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky svítí sluníííííííííčko, ale ne na dlouho :frowning2: :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásně svití :dizzy_face: :dizzy_face: jen kdyby to už vydrželo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zlatíčko zítra tě čekám...už se těším. Klidně přijďte po 15:00 hod až se ti malý vzbudí :wink: To přijede i Petr z práce.
23. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jsme u tebe jako na koni brouku! Asi to vypadá po 15,00. :grinning:
23. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni taky sem to tak udělala, našla sem recept na rajčatovou polévku a tam se na konec přidá žloutek a povaří. jinak vítám novou mamču, já mám taky Nikol, akorát menší:slight_smile: jinak holky jakpak se máte? já se těším na hezké počasí jak malé děcko, pojedem na chatu a já tam třeba s nikuškou zůstanu o něco déle-ten klid, nikdo nikde......
23. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se taky nemůžu dočkat pěkného počasí! Ten déšť mi leze už na nervy! A hlavně není co dělat. Dneska jsme byli jen na chvíli dopoledne venku a trochu jsme zmokli. :frowning2:
23. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky byla dopo venku a naštěstí nás s malou déšt nechytl ale zima byla sháněla jsem ji jarní čepku snad ji využije přitom jak je furt hnusně abych se jara dočkala :grinning: no a pak jsem byla omrkávat náušničky pro malou:dizzy_face: :dizzy_face: a mám vybranéé :dizzy_face: :dizzy_face: takže doufám že hned zítra jdeme koupit :dizzy_face: :dizzy_face: a ani nejsou moc drahé čekala jsem drahší :slight_smile: no a chtěla jsem se vydat ještě odpo ale už pršíí :angry: no večer máme babičku na hlídání a jedem nakupovattt no už aby to bylo ještě nějaké dvě tři hodinky
23. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlato koukni do debaty na kuličky...už jsem to taky dostala sežrat :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....teda kde se flakáte? :confused: :confused:
24. bře 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji dobré ráno :wink:
24. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím,přeji taky dobré ráno,dneska o5 prší to je děs....včera byla malá na hlídáni u babičky,takže byl klídek aspoň na chvíli,taky na mě asik něco leze nebo co to je,jsem pořád strašně unavená,odpadávám poslední dobou v 9 večer,hrůza....
24. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :grinning: :grinning: :grinning: Vykopala jsem se z postele až teď. Ale svítí sluníčko :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jak tak koukám,tak Poruba je tady dost známá,víc jak polovina holek odsud tam bydlí :sweat_smile:

Jinak vítám novou mamču :wink:

Žanet koukala jsem na tu diskusi,než jsem to zas našla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A musím říct,že nemůžu s takovým mamin co řeší stravu pro děti,neříkám,že já malému dám všechno,ale až zas tak to neřeším,to bych se musela zbláznit.
Znám jednu maminu co ve třech letech její holka neví,co je to čokoláda,oplatek,lízátko a pod.
No docela mazec,je mi taky těch dětí líto.Z každého trochu ,nemá se to přehánět,ale řešit to až takhle? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No nic,škoda mluvit,raději jsem tam nic nepsala,protože by mě admini zabili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Od 1 se stěhujem do svého,tak se už těším na to zabalovaní a vybalování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
A venku?Už by se mohlo oteplit,malý dostal menší zánět do očka a má rýmu :frowning2:
24. bře 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
s takových teda,píši rychle :sweat_smile:
24. bře 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek