• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj Moni....jéééé ja ti tak zavidím to stěhovaní.
A nemáš nějaké infoo od Májí už jsou přestěhovaní??? :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidíš???? :confused:
Tak si to vyměníme na týden jo?
Ty budeš stěhovat,tahat věci a tááák a já se budu starat o Petříka a Kubíka :dizzy_face:
Jj Mája už je přestěhovaná,psala mi,že si budou dávat net a tak čekají kdy jim ho zapojí a že doufá-že to bude brzy :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co je s Kykinkou?Nebo jak se psala ta její přezdívka? :wink:
24. bře 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je to Moni do nového tak to přece se musíš těšit. Budeš v novém :slight_smile: já vím bude toho moc ale ....Já se rada stěhuji :slight_smile:
S kyki nevím co je že sem nechodí ale Žofí by mohla vědět co sní je. :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a moni: jak jste přišly na to že já to mám vědět? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ne sranda vím. Kyky se má dobře a holky taky. Už sem přestala chodit, ale proč to nevím. My si občas píšem a psala jsem ji o srazu a říkala že jí to je jedno kdy to bude, že se přizpůsobí a že vás mám pozdravovat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moni: já kdybych mohla tak bych se stěhovala taky a možná na to dojde. :frowning2:
24. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žany,Žofi,já se samozřejmě těším a mooooc už jen proto,že bydlíme cca 2 týdny u mamči (2+1),protože jsme odešli z toho pronájmu a to stěhování už jsme si prožili a balila jsem a stěhovali jsme 6 dní :(
To byl mazec byla jsem na to sama a nevěděla kde mi hlava stojí,byla jsem z toho doooost vyčerpaná a do toho malý pořád něco chtěl otravoval a tááák,takže jsem byla ráda,že to mám za sebou.
Ted zase vše naházet do auta a tam to vybalování bude konečná :grinning:
Nemůžu na záda,ale budu muset pomoct.
A navíc budem si muset všechno zařizení koupit,takže lítačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale samozřejmě se těšíme mooooc :wink:
Že taky zdravím
24. bře 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: venku je hezky byla jsem dnes malé koupit nové náušničky :dizzy_face: tak mi je v zlatníkovi teda ji chtěli nasadit no anešlo jim to prý má malá bud ty dírky píchlé nakřivo nebo že tam má špuntíky nebo co to že prý máme znova k doktorce :angry: což teda nevím tu jednu má sundanou od soboty a tu druhou včera nechala jsem je zpravit a vyčistit přece to nemohlo zarůst to jako budu asi u mudr dát opět třista za propíchnutí teda no fakt hrůza musím tam zítra zavolat.....
jinak moni tak aspon super že budete ve svém už ale stěhování fakt nezávidím ale zase bych si ráda užila to upravování a tak :slight_smile: a kam se stěhujete?no a jinak ke kuličkám taky nemám slov :grinning:
24. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a venku je hezky svítí sluníčko :dizzy_face: otázka jak dlouhop to vydrží :confounded:
24. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,no ani nemluv,jak píšeš na stěhování se netěším,ale těším se až si vše uděláme jak my budeme chtít a podle sebe :slight_smile:
Jinak se stěhujeme do Zábřehu kousek od shopinu a když to vezmu z druhého konce tak blíž je Lídl,tak jen tak pro představu kde asi :wink:
A hlavně to mám k mamce 3 minuty pěšky.což je úplně fajn,cokoliv budu potřebovat tak bude u mě nebo já u ní jak na koni :grinning:
24. bře 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mony tak to máš fajn já mám mamku v paskově takže my musíme vozit popř.přijede, tchýně je kousek ale té bych nesvěřila a myslím že ona by ani nepohlídala........no já mít mamku tři minuty nevím nevím :grinning: :grinning: super představa ale i tak ji tu máme minimálně jednou týdně :grinning: no my plánujem do tři let větší byt tohle je strašný krcálek co máme ale aspon je to naše což je taky výhoda :slight_smile:
24. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Leni nevím jak máš starou holčičku,ale my jsme nechali nastřelovat naušničky a hned jsem dávala potom nové,a pořád to musíš protahovat oni těm dětem ty dírky zarůstají rychleji než u dospělých.Ale nemyslím si že ti to dr. bude muset znovu píchat,spíš to zkus sama tou starou naušničkou a pak tou novou,možná že to bude trochu krvácet,ale hned se to zahojí,mázni to když tak framykoinem a bude to dobrý. :slight_smile: Jinak já mám taky mamku asi pět minut od sebe a celkem mi to vyhovuje,kdykoli můžu k ní na kafčo,nebo ona k nám,malá je vždy nadšená když jí vydí a já mám aspoň klid. :wink: :sunglasses:
24. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty staré budou až v pátek zpravené ale oni ji to v tom zlatnictví chteli protáhnout i jinýma menšíma a tak a neslo nic jenže tu jednu mela sundanou včera prece ji to pres noc nemohlo zarůst no mi to nejde vůbec já neumela nasadit ani ty staré ale za chvíli jedem k bráchovi ještě to zkusí on ten ji nazasoval ty staré když se ji sundaly tak uvidíme ale štve mě to .....malá už mi dvě a půl hodiny spí to je nespravedlson kdybych si šla lehnout s ní spala by půl hodky :angry:
24. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky mi teď malá spí,ale s tatínkem,mi se nechtělo a je lepší nasazovat naušničky v leže,a nemáš nějaké svoje které jsou jen tyčinka? to by taky šlo.jinak já neznám co je aby dítě spalo 2 hoďky malá mi spí nanejvíš půl až třištvrtě dýl ne. ale zato mi spí celou noc od 20.00 do 6.00.
24. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni tak to ti s těma ouškama neporadím. malé sem to předtím nechala nastřelit, přibližně 3týdny nato dostala svoje a vegetí s nima, akorát ta jedna se někdy rozepne-potvora. jinak nám nikuš někdy spí venku v kočárku 2hodinky, když spí doma tak +- půl hod. až hodinku.
24. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi Eli dopoledne zaspí tak na hoďku a venku spí tak 3 hoďky a někdy i déle :grinning: a spí i celou noc :grinning:
24. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malá mi normálně právě taky nespí dlouho :slight_smile: takže jsem čuměla a jinak mi malá spinká od malička jak byla miminko od sedmi do sedmi ani jednou se neprobudila pak bylo měsíc období kdy chodila spát v sedm ale budila se i v pet a ted chodí spinkat v šest a vstává mezi pátou a šestou takže taky paráda :slight_smile: no zkoušeli jsme to snad vsichni ji to nasadit a nedaří se tak zítra musím zavolat sestře jestli se tam můžu stavit chjo
24. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jak jsze se dneska měli,zdravím novou mamču,já su tež z Poruby hehheh :grinning: My jsmë nechali malé píchnout uši a byl klid,aspoň jsme ji pak nemuseli trápit dáváním jiných naušniček,odpo jsem odpadla s malou ale krásně jsem si zdřímla,jak už dlouho ne,aspoň budu mít sílu na tu kupu žehlení :unamused:
leninás stěhování čeká v květnu,už mám z toho hrůzu,ale zároveň se těším hehheheh,
24. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké máte zkušenosti s propichováním nebo nastřelováním náušnic. :wink:
24. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi my byli propíchnout a v pohodě nehnisalo nic akorát ted problém jak se nám strhla ale nastřelení je bez krve :wink: aspon co vím od známých myslím že je to možná lepší nám píchala moje doktorka co píchala i mě takže proto jsem šla píchat jinak bych šla nastřelit :slight_smile: malá už spinká to je klídeček musím jít hodit pracku no a pak poklidit než začne telka :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus: potom už toho špunta tím nandáváním netrápíš, nikušku už to pak ani nepostřehla že ji něco nasazuji. ale hned jak je to propíchnuté a dávat tam nějaké. nevím- je to můj názor.
24. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásny večer holky po delší době se vám hlásím nějak nestihm sem zde chodit pracuji tak se to nedá stihat...
holky:Kyky má teď za 3 dny 3 roky no to bude oslava pod peřinou bo jsme všichni marodi a miki sama chodí má v roce a pul 13kg lita jak letadlo
co se tyče mne pracuji pro jedno nejmenovane internetove radio jako hlavni vedouci diskuzniho fora a temat pro danny den.
Slyšela jsem od žofinky že bude srazík stačí hodit do ID kdy a podřídím se! :wink:
P.S.: vítám nove maminky
kdo mne nezná ve skraceně
Jsem sonča maminka 2 čertic 18.m a 3lete
Jsem z Poruby přesněji kousek od dílen
je mi 22
3roky vdana...
lidi musim valit spát ránno vstavam a připravuji tema na zítřek.. papapa a sladke sníky holky :wink:
24. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

jejda kyky nazdááár :wink: tebe jsem neviděla resp. nečetla ani nepamatuju.....já taky moc nestíhám a to nepracuju....
24. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! To je ale zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
25. bře 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.....Tak Soni ať se všichni uzdravíte :wink: nemocní jsou všude kam se podívaš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musím do školky ale vubec se mi tam nechce brr :confounded:
25. bře 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ohledně těch náušniček, my se rozhodovali strašně dlouho a pak sme se přiklonili k názoru pár známích a vlastně i daviho ségry, která je dr. oboji toho šputíka v tu chvíli zabolí, ale u píchání do te čerstvé dírky ještě jdeš náušnicí(což asi není příjemné a nebolestné) a nastřelení je tam už prostě má. a potom jak ji to +- za měsíc budeš měnit za své tak ty nastřelené můžeš schovat a např. při potřebě opravy, ji je dáš než se ty první opraví. takže kdybychh se měla rozhodovat znova tak to udělám stejně. tolik k náušničkám ode mě:slight_smile: jinak zofi-tobě to trvalo než ses oběvila:slight_smile: malé vše nej a hezky to oslavte.
25. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
den díky. Já asi teda zavolám tomu Zemanovi a objednám se
:wink:
25. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko maminy! My jsme nechali taky nastřelit u mé známé měli jsme to za 250,- i s naušničkama a to vyměňování nebyla taková hrůza.A malá to snášela velmi dobře,nebolí to jen trochu štipne. :slight_smile: jinač má dcera má 19 měs. a váží 12.5 kg a měří 85 cm mimčo krev a mlíko :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak nám začíná na ten sníh svítit sluníčko :slight_smile: Manžel mi teď bere malého ven,někam pojedou zase vlakem,a já půjdu nakoupit a uklidit. Klasika, která se opakuje pořád dokola.
25. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám ven, jelikož si musím zajít vyřídit RD a ještě musím zažádat o čerpání dovolené :grinning:
25. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hezky den přeji
Denber:Tak já si myslím,že se to dělá hned,jak ji to propíchnou,tak ji tam hned vtulí ty naučničky,malá krásné zlaté s diamantiky,takže nejsou takové makové :wink:
25. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek