• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zofi promin, to žese tu po dlouhé době objedila bylo na kyky..:slight_smile: jinak jarus, ano ty náušničky tvoje ji tam dají hned, ale do čerstvé ranky a v tu chvíli ti to malé už tak křičí, že ho to bolí a ještě mu to tam dávat...nene, děkuji, já sem ráda že sme to nakonec nechali nastřelit,kámoška byla píchat - byla sem s ní a ani náhodou(ji k tomu dohnala tchýně). nikuš sem po nastřelení minutku přitulila a už se zase smála a ta její malá...bobek, než ji to dali, protože ji to ještě aj krvácelo(ne moc). tři týdny měla jejich, taky s kamínkem a ted má z bílého zlata. a ty tři týdny vydrží s těma od dr.(sou z chir.oceli- je na výběr: zlaté s kamínkem, nebo stříbrné s kamínkem) a potom dáš své, za to co prožívala ta kámoščina malá mi to, aby hned nosila svoje nestojí. ale říkám to je moje zkušenost a můj názor, nikomu nevnucuji :wink: jinak co říkáte na dnešní počasí, už lepší ne. malá mi spí v kočárku tak se pokouším uklízet,ale moc mi to nejde...:slight_smile: nehce se mi, ale něco málo už mám tak to snad půjde i dál
25. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásné dopoledne no myslím že obojí bolí stejně jen u toho propíchnutí teče ta krev jako den záleží jak to píchne nám třeba malá brečela protože ji drželi hlavičku propíchla hned tam najela náušnici ne že by píchla a pak po chvilce dala náušnici a malou jsem taky přitulila dala cumlík a bylo ticho nic s tím neměla akorát ta krev příště bych šla taky už na nastřelení ale no já jdu dneska s malou k doktorce at ji nasadí ty nové nám se to prostě nepodařilo sice malá nebrečela což jsemse divila ale hýbe hlavou no nejde to ... koupili jsme taky z bíleho zlata se mi to víc líbí ty první jsme totiž dostali :slight_smile: ted musím malé uvařit na rychlo nějaký obídek a jdeme k doktorce a pak po obchudkách
25. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni to te malé taky dávali rovnou, ale i tak si myslím, že jakmile máš čerstvou ranku a něčím se tam trefíš to je děs. jinak co dneska kuchtíte, já pórková polévka a asi sii udělám smažený sýr. se mi nechce s ničím hrát.
25. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se zase tu za x nějakou dobu oběvím
rajko to víš děti práce nakupovani staráni o holky trochu moc nestíhám... :grinning:
25. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my jsme přišli z venku udělalo se tam krásně malá už má náušničky opět nasazené :slight_smile: no den já nevařila nic malá dostala skleničku no a já jsem si uvařila tedka párek a přemýšlím že půjdem s malou ještě ven
25. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky byli jsme u prababičky na navštěvě a jsem ráda že jsem doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A mám šílenou rýýýmu :angry:
25. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já dneska lítala celý den venku :grinning: , ale mám to všechno vyřízené a jsem tak unavená až to možné není :grinning:
25. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno! :grinning:
26. bře 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko je tam zas hnusně snad se to do odpoledne vyjasní chci jít na prochajdu :slight_smile:
26. bře 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejem dobré ráno! Dneska to počasí stojí za psí štěk :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ale odpolední prochajda bude určitě. Dneska budeme mít snad klídeček :sweat_smile:
26. bře 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile: to je děs zase sněží :angry: :angry: :angry:
26. bře 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však na jaře má sněžit to nevíš! :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky kukněte do srazu a domluvme se už na datumu ne?
26. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky přeji dobré ranko,malá mi spala 13hodin v kuse,paráda,aspoň jsem se zase vyspala,i když mi připadá,že mám jarní unavu,furt bych spala....venku hnus,ale stejně tam musím,do obchodu ať si mužem uvařit obídek....
26. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky svítí sluníčko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde?? :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :grinning:
26. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky už jsem tady dlouho nebyla.Jak´se daří.Venku je pořád hnusně a tak nevím už co budeme doma dělat.Malý by chtěl lítat venku.Už aby bylo pěkně jaro už je tady a venku to vidět není :unamused: .A taky bych už ráda viděla sliníčko :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mě dneska sluníčko nepotkalo nikde:frowning2: jarus, ani nemluv. malá mi dneska taky krásně spinkala a já...... ted si připadám naprosto kaput a jen bych spala. nechápu, jindy malá v noci spí hůř a já přes den funguji naplno a ted?
26. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se mi zda, ze na me leze nejaka ta jarni unava. Porad bxch jen spala a jsem strasne unavena, mam migreny... Navic malemu se 3 tydny klubala 1nahore! Uzil si to chudinka a my s nim. Ted uz je venku a maly je spokojenejsi. My take!!!
26. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky tak my jsem byli dneska na prochajdě a já myslela že mi umrznou prsty na rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde je to JARO :astonished:
26. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :wink:
27. bře 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: hlásili že bude o víkendu hezky tak snad jim to vyjde my jedem dneska slavit narozky a vracíme se zítra :slight_smile:
27. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....no stím počasím nevím zase to změnily :angry: . Dneska se ve školce fotí a odpoledne jedeme na chatu :wink: Leni tak to pěkně oslavte a dobře se bavte :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet díky :wink: vy si to užijte na chatě snad to počasí vyjde aspon at neprší zima mi zas až tak moc neva :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem,venku zas hnus,to je mazec,stejně tam o5 musím,šop atd.Snad se o tom víkendu dočkáme toho jara,jak furt slibujou
27. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím to na jaro nevypadá :frowning2:
27. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééé sluníčko :wink: :grinning: :sweat_smile:
27. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdéééééééé :confused: :confused: :confused:
27. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady u nás jo, ale vždy jen na chvilku :frowning2:
27. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj! Tak to počasí mě už pořádně štve! Dneska chvilkama vypadalo že bude hezky,ale ten vítr!!!!
27. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek