• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahoj, tak u nás to vypadá napůl. chvilkama, že bude sakra hezky a potom, že spadne obloha. ale o vííkendu by mělo být krásně
27. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde se flákáte? :astonished:
27. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak tak koukám, tak tdy nikdo není a to já sem už taky moc často nechodím :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
win nějak to tu dneska vázne :frowning2:
27. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám asi všichni mají zajimavější věci na práci.
27. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo. Já čekám na manžu až se vrátí z práce :wink: :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ten můj je s kamarády na nějaké pařbě a já jsem s dětma doma
27. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ted jsem nakoukla,než mě zase David vyhodí :slight_smile: máme jen jeden počítač,tak vznikají hádky
27. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky!!! Jdu Vás zase po dlouhé době pozdravit....
27. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se potom nedivím že se doma hádate unás je to něco podobného.Taky máme jenom jeden počítač,ale já moc k němu nechodím tak se ani tak nepeskujeme .Jenom mu říkám že by ho mohl taky někdy vypnout
27. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,Win tak to jsme na tom stejně,taky jsem slaměná vdova,manža někde s kamarádama z práce
Nějak mi to dnes nevadí,teď jsem tu měla ségru,tam jsme alespon v klidu zdrbly :wink:
27. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žany,už to máš za pár :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, letí to jak nic... To druhé těhu člověk prožívá úplně jinak než první - uffff, teď to spíš jen tak přežívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky já vás zdarví. Že se taky ukážete :grinning:
Zany teda to to letí. Už to je za chvilku co? :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám na víkend ha hlídaní neteřtak se aspoň hoplky nenudí a hrají si spolu a taky zabaví malého což mi hodně pomůže.JInak je malej mámina sukně nikam se nemůžu hnout aniž by nespustil arii na celýbarák :grinning:
27. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda win tak to si užiješ :grinning:
27. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nštěstí zítrs pojedeme za babičkou tak budeme mít den zabitý,ale to cestovaní hromadnou dopravou to bude zase horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, to je fakt.... už se začínám připravovat.... taška do porodky na půll sbalená, věcičky po Mišce vyprané a vyžehlené, teď už budem jen a jen čekat. Jen Míša má teď šílené období, pořád si mě hlídá, ani s taťkou sama nechce zůstat, což před měsícem nebyl vůbec problém. Fakt nevím co s tím....
27. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to nezávidím. Třeba má strach ze sourozence, který se ma za chvilku narodit.
27. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-vydržať,ale znám to, to druhé těhu a skoro po 15 letech,jsem zvládala ke konci už s vypětím všech sil :wink:
Holky už se tady zase cpe David,tak jdu ležet,přeju dobrou a klidnou a hezký víkend
27. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu taky tak :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ti přeji hezký víkend
27. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt nevím.... Přitom to moc ještě tak nechápe. Ví, že maminka má v bříšku miminko, ale sama si někdy ukáže na svoje břiško a řekne, že tam má taky miminko.... :sweat_smile: No a když jí řeknu, že za chvíli budeme mít doma prcka, tak řekne, že příjde teta, které se nedávno narodil chlapeček. Nikdy nebyl problém jí dát k babičce, rozloučit se s ní a ona byla v pohodě. Teď když odcházím, tak se oblíká a obouvá boty, že jde s maminkou domů. No snad jí to přejde, jinak nevím nevím .
27. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi má strach a bojí se o tebe. Někdy to tak bývá, ale to určitě přejde. :wink:
27. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle to ji přejde jenom si hlídá maminku je ještě malá .Ono ji to přejde
27. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky fičím, nějak nám blbne net, strašně pomalinku to tu všechno načítá a já na to teda nemám nervy!!!! Tak taky všem přeji krásný víkend a snad se tu zase brzy ukážu!! :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo zany, ať se vám dobře daří a zase ukaž :slight_smile: :wink:
27. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...já než se sem dostanu, tak všechny utečete :frowning2:
Pekla jsem velikonoční perníky, před chvílí jsem vytáhla poslední plech a pro dnešek končím. Zdobení nechám na jindy, dnes už se mi nechce.
Tak se mějte a hezký víkend. :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rajka tak to jsi pilná já jsem taky uvažovala že bych dětem něco upekla¨,ale nějaks e mi do toh moc nechce.Tak uvidím jestli něco aspáchám :wink:
27. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
win - já peču perníky každý rok + malého beránka, ale to je tak všechno, co stíhám.....nějaký jarní úklid to neřeším....uklízím průběžně, jak se dá, ale aspoň ty okna bych chtěla umýt....jenže nevím kdy
27. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek