• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Krásné ráno holky! No vy jste toho včera popsali, úplně zírám :grinning: Jinak my máme taky jeden počítač a taky se pořád dohadujeme :angry: Ale čtvrtek až neděle je to jen moje, protože je muž v práci :grinning: :grinning:
28. bře 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my máme taky už jenom jendem PC,ale nedohadujem se. Manža je vetšinou v práci a já mám PC volný celé dopoledne a někdy odpoledne. :grinning:
28. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku to vypadá dobře,tak si zajedeme do Děhylova k žábě. Jen čekám až se malý vzbudí.
28. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vítám vás my jsme se dnes vrátili já uplně spokojená včera jsme skvěle oslavili deska byli na prochajdě no uplná paráda ještě kdyby nebyl takový vítr tak by bylo super dopo a pak i odpo jsem byli venku :dizzy_face: :dizzy_face: ted jsem douklízela a mám lehárko no my máme taky jeden komp doma ale mám ho dá se říct pro sebe ten můj je od rána do večera v práci no a když má volno tak ho netráví u kompu jen občas mejl a tak to jen já tu sedím pořád :grinning: ale až začne být hezky taky už nebudu :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: teda myslela jsem že při změně času budeme spát jakoby až do půl sedmé no a malá vstávala v půl páté stzarého času jsem mrtvá a taky zvědavá v kolik usne večer :angry: a ještě k tomu se třikrát v noci vzbudila achjo to bude den
29. bře 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Jeee ja jsem ani nevěděla že je posunutý čas. Vto případě jsme dnes udělali pokrok a malý vstával o půl osmé nového času. To je paráda! Jen aby mu to vydrželo.
29. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak to my jsem taky tak vstávali :wink:
29. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to jen já si naivně myslela že budeme spát do půl sedmé :angry: malá má rýmu kašle paradá možná proto se mi v noci budila snad ji to přejde v úterý bysme měli očkovat třetí hexu nerada bych to zas odkládala :frowning2:
29. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme zítra na poradnu a Eli by měla dostat druhou Hexu :wink:
29. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojec, tak to nas drahousek se obudil v 5 noveho casu a uz nezabral :frowning2:
29. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska tam je fakt hnusně :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Date mi tip, kde v Ove nakoupit tehu hadriky? Jde mi hlavne o kalhoty, nechci za ne dat vic jak 1000 a i to je moc...
Tehulky tu v diskuzi nemate? :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko: těhulky tu nějaké jsou ale moc tu nechodí. Těhu kalhoty v ostravě jedině CA a nebo HM. Jinak ještě v centru v Lasu je taky prodejna, ale kolik to ti fakt neřeknu. JInak přes internet. :wink:
29. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, ja nejdriv vlezla do Chicca v shopingu a protocily se mi panenky, jako 2000 za kalhoty fakt nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
CA a HM jsem v tom Shoppingu prolezla taky, ale uplne mi to nesedelo...No uvidim, uz me zacina tlacit brisko :slight_smile: Koukam na Mimibazar, ale jaksi nemam odvahu, se bojim, ze mi to nebude sedet a co pak s tim..Normalne mi sedi malokery kalhoty:frowning2:
29. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já sikoupila kalhoty v CA a pak 3/4 v HM. Mám schováni na příště :wink: Jo a Chico je drahé jak hrom. Ještě je jeden obchod Promi ve studénce a mají i www stránky.
29. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

erinka - levné těhu kalhoty koupíš v Polsku!! Já blbec jsem si koupila těhu džíny tady v Porubě, stály mě 1 100,- a pak jsem v Tesine viděla přesně ty samé za 600. Takže Polsko se určitě vyplatí a pořídíš tam i halenky apod.
29. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím děvčata,
prosím řešíme ted postel pro malýho do pokoje,můžete mi poradit,díky :wink:
Raji,v Polsku se dá nakoupit,ale ve velkém když už aby to za to stálo tam jet.
Nevím já bych zbytečně projela benzín pro jedny kalhoty,to by mě vyšlo nastejno :wink:
ale třeba se jim to vyplatí a koupí si toho tam víc :wink:
Jinak toho mám až nad hlavu,byt zařizuju a kupuju nábytek sama,ten můj je pořád v práci,tak jsem hotová :pensive:
jdu spát,dobrou
29. bře 2009 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! A zase nám prší :frowning2: Ale od středy má být konečně teplo :slight_smile:
30. bře 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko opět prší ale neva budu samotinka doma tatínek si bere malou k babičce :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno. moni tak to ti závidím, ne to že máš drahou polovinu pořád v práci, ale že už zařizujete. ohledně toho polska, ráda tam taky někdy zajedu. např. šaty tam mívají úžasné, když tam jedem tak většinou s tím, že dovezu více věcí. od kalhot, přes trička nebo šaty, nikolce věci- má od tama nádherný svetrový kabátek. a zároveň se tam dá dost dobře koupit třeba jídlo, naposlled sme tam vzali krásné kuřecí řízky za 75 +-, ale to bylo ještě jak byla větši zima, v létě bych to asi neriskla, leda s tou přen.ledničkou :wink:
30. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak já už byla na sociálce si vyřídit RD a bude to záhul dostávat jen 7600 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je to strašně málo, oproti tomu co jsem měla doteď.
No venku je teda hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , počasí na spaní :pensive:
30. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

monika - proč nakupovat ve velkém?? vždyť Polsko je za humnama !! :wink: Nemusí se jezdit až do Těšína. V Zabelkove jsem z Poruby po dálnici za 20 minut. Je tam velký trh a člověk tam nakoupí opravdu všechno. A zrovna ty těhu rifle vyjdou cca o 600 levněji, za benzín dáš tak 100. Takže si myslím, že se to určitě vyplatí. :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky venku přestalo pršet tak to možná zajdem na malou procházku :slight_smile: jinak do polska taky jezdíme jezdíme do Těšína a za benzín nedáme moc teda já nevím nemám odhad my nabíráme plnou nádrž takže nemám tucha kolik projedem ale je fakt že tam vždycky nakoupíme moc věcí :grinning:
30. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja zdravím,to počasí je hrozné,co se týče přetočení času,tak to mi nedělá problémy a ni malé,budí se furt stejně...co se týče těhu oblečku tak já měla hadra taky z POlska z chalupek a super za pár šupů,riflovou sukni tu zahradnickou za 600,pak jednu super z butiku za 1200kč kalhoty jsem nosila normal rifle z Kenvela jelikož jsem měla malej břuch,tak jsem nepotřebovala těhu,vpoho jsem to zapla...
30. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prosím vás nevíte kde koupím autosedačku ABC design 3tec??
30. bře 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...jsem marod jen nahlížím :frowning2: :wink:

Verik69....já hodně chodím na polikliniku v hrabuvce a je tam jeden obchod s kojeneckým vybavením od kočarku až po dudlíky :wink: našla jsem tam sedačku ABC desing- Risus...ale jde připevnit a k serií tec....tak se zkus juknout :slight_smile: http://www.kojeneckezbozi-woko.cz/index.php?clanek=autosedacky0_13&strana=1
30. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zabelkov? Musim mrknout na mapu:slight_smile: My byli loni v Polsku manzovi pro svatebni oblek, ale neporidili jsme...Ale treba bysme nekdy mohli udelat vylet, az budem mit auto:grinning:
30. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajko tak my jsme z druhého konce takže by nás benzín vyšel tak na 200,300,- a to se mi tam teda pro jedny kalhoty opravdu nevyplatí jet,takže mluvím za sebe :wink:
Jinak se stěhování prodlouží a jsem ze všeho už utahaná,snad to bude co nejdřív zamnou(námi) :slight_smile:
30. bře 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
verik69: nasla jsem odkaz, mrkni se... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21133827&tab=9 , casto tam koukam, protoze mam ten kocarek k prodeji...
jinak prodejnu na poliklinice v Hrabuvce muzu doporucit. kupovali jsme tam nas kocar.
30. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek