Informace o ochraně osobních údajů a používání cookies.

Přečti

Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zanetka82
2. dub 2009
Ahojky. 🙂
Dneska bude fakt pěkně x-) x-) Za chvilku jedeme na nákup :-p
denber
2. dub 2009
ahojky, tak to je jak naschvál, krásné počasí a ukáže se těsně před zkouškovým-to si ho fakt užiju, tak max.z okna😞((( zofi, kdy tobě začínají?
leninnek
2. dub 2009
ahojky počasí je uplě superrrr x-) dopoledne jsme byli po obchodech no a za chvíli vyrážíme na nějakou procházku delší někam dál možná do lesa uvidíme x-) to je tak super už se strašně těším na víkend má být až dvacet stupnů x-)
tigr211
2. dub 2009
holky teď jsem byla v hypernově a předělávají to tam,tak vyprodávají,dají se tam koupit super trička za 68kč,bavl. kompletky i s krať taky za 68,-slaďoučké pyžamka nebo co je tričo a tepl s ťapkama taky 68,- 3 body 98,-,ale spíš pro děti do 9m,a více pro holčičky,my koupili opičkové pyž jako next za 98,- a luxus komplet červených krať a bílého trička za 149,- .
zofinecka
2. dub 2009
den já mám zkoušky až v květnu 😃
tomasek06
2. dub 2009
Ahojky! Tak my jsme si to dneska krásně užili venku! Byli jsme i zž na písku a bylo fakt super! Malý byl úplně šťastný! A kde jste byli vy?

Zofi v sobotu se chystám do Mlýna nejdeš taky?
zanetka82
2. dub 2009
Ahoj. Tak my jsme byli na zahradce. Sluníčko krásně svitílo a hřalo.
Zítra jde Petr s Petříkem na předoperační vyšetření tak jsem zvědavá jestli nás k té operaci pustí.... :-p Hlavně mu budou brát krev a to on jaksi nedává. To bude halo 😞
jaruschk
2. dub 2009
ahojky zdravím po krásném dni,tigr211:Hypra se ruší,bude místo ní jen Albert,Shoping park se bude rozšiřovat o dalších 90obchodů 😃 Ať máme kde utrácet své prašule hihihihih
leninnek
2. dub 2009
ahojky tak my sjem teprve ted přišli domů z venku bylo super půjdu malou okoupat máme tu babičku a my jdem ještě s kámoškou a kámošem na brusle :-p a jestli bude v neděli hezky tak pojedem někam na výlet x-) zanet tak my budemem na petříka myslet snad to zvládne bobek 😉
zofinecka
2. dub 2009
my jsem dneska byli na plavání a pak jště na prochajdě. Tomasek no nevím, ale možná jo. Už mají otevřenou zahrádku?
tomasek06
2. dub 2009
Já doufám že jí už otevřou, ale zítra tam chci volat tak pak písnu.
zanetka82
2. dub 2009
Jaru...nemluv Hypenova je můj obchod 😞 😢 Tam chodíme nakupovat už jsem si natolik zvykla že jinde neumím nakoupit. Ale někdo mi říkal že jen budou rekonstruovat =-)

Leni dík 🙂
denber
2. dub 2009
ahojky, podle mojich info. tak hypernova a albert patří stejné firmě. jinak uvažovala sem, že bychom se mrkli na oblečky,ale máme toho ted celkem dost -takk počkáme
tomasek06
3. dub 2009
Krásné ráno 🙂 Dneska bude zase krásně 😃 Už se těším na zahradu zany! Odpo jsem u tebe jako na koni! Jo nechceš s náma ZANY zítra do těch Třebovic?
leninnek
3. dub 2009
Dobré ránko 🙂 ty jo já jsem tak nabitá energií jak je venku tak krásně x-) a ten den tak hezky a příjemně utíká.....jinak hypernova a albert patří stejné firmě a co jsem slyšela tak opravdu z ní budou dělat alberta takže uvidíme 🙂 no my jdeme dneska do lesa na procházku
zofinecka
3. dub 2009
dobré ránko, tak dneska tam bude opravdu suprově. Dneska si uděláme dlouhou prochajdu a možná vylezem i dopoledne na zahradu. 😃
m.o.n.i.k.a
3. dub 2009
Ahoj holky,zdravím zase po nějakém dni 🙂
Venku je opravdu nádherně a byli venku snad celý den 😉
Zítra slavíme,tak se ven nedostanem,ale snad to počasí vydrží dlouho a vyhne se škaredému počasí 🙂
Snad se někdy dohodnem na tom srazu 😃
tomasek06
3. dub 2009
Ahojky, taky už jsme se vrátili z venku a bylo fak suprovně! Na sluníčku bylo normálně 34 stupňů! To je síla!
zofinecka
3. dub 2009
Ahojki, tak my jsem dneska byli taky venku a dokonce jsem potom i seděli na zajradě 😃 😉
tomasek06
4. dub 2009
Krásné ráno! Dneska bude zase hezky 🙂 Copak plánujete? Ke mě přijede kámoška z dvojčatama a pak jdeme na procházku do Třebovic 😃
zanetka82
4. dub 2009
Ahojky.
Krásné ráno 🙂 Já mám teda dneska pracovní sobotu a odpoledne se chystam taky ven 😉 . Mám v plánu jarní uklid skříní 😃 😃 😃
zofinecka
4. dub 2009
Dobré ránko, tak my se chystáme taky uklízet a pak přijde tchýně :-p 😃
leninnek
4. dub 2009
dobré krásné ránko tak my se v jedenáct chystáme do zoo x-)
tomasek06
4. dub 2009
Jééé my jedeme s Zany v pondělí taky do ZOO ale do Olomouce na Svatý kopeček 😃
zofinecka
4. dub 2009
tomašek tam je krásně. My jedeme v červnu zase do zoo do Lešné. Tam je to fakt bomba 😉
zanetka82
4. dub 2009
Jééé to bylo dneska krásně x-) x-) x-)
zofinecka
4. dub 2009
to teda jo 😉 x-) x-)
m.o.n.i.k.a
4. dub 2009
Ahoj holky,fáááákt bylo nádherně,lidi chodili v tričkách a kratasích 🙂
my byli dopol.doma a chystali oslavu a ted jsme dooslavili a jsme všichni hotový,malý šel už spinkat x-)
Zítra se chystáme do zoo,tak snad to počasí takové bude i zítra 😉
m.o.n.i.k.a
4. dub 2009
"doslavili" 🙂
leninnek
4. dub 2009
ahojky tak v zoo bylo úžasně lidí úplně hafo prostě paráda parádně jsme si to užili zítra se taky někam chystáme x-) jinak v květnu máme v plánu zoo v Brně tam je to taky moc krásné a v červnu chceme do té olomouce tam jsme ještě nebyli tak jsem zvědavá ale slyšeli jsme že krása 🙂 no jinak jsme si včera rezrvovali dovolenou v pobdělí už asi budeme platit zálohu no půjdu se umýt a jdu chrnět pro dnešeek toho mám fakt dost :-p a jinak na ten sraz by mohlo být hezky ta zoo by se mi líbila víc jo akorát mě naštvalo že nejsou kozičky jsme chtěli jít s malou a oni to předělávaj tak jsou někde zavřené a malé jsme koupili velkého plyšového bílého tygra x-)

Začni psát odpověď...

Odešli