• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky. :slight_smile:
Dneska bude fakt pěkně :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvilku jedeme na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to je jak naschvál, krásné počasí a ukáže se těsně před zkouškovým-to si ho fakt užiju, tak max.z okna:frowning2:((( zofi, kdy tobě začínají?
2. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky počasí je uplě superrrr :dizzy_face: dopoledne jsme byli po obchodech no a za chvíli vyrážíme na nějakou procházku delší někam dál možná do lesa uvidíme :dizzy_face: to je tak super už se strašně těším na víkend má být až dvacet stupnů :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teď jsem byla v hypernově a předělávají to tam,tak vyprodávají,dají se tam koupit super trička za 68kč,bavl. kompletky i s krať taky za 68,-slaďoučké pyžamka nebo co je tričo a tepl s ťapkama taky 68,- 3 body 98,-,ale spíš pro děti do 9m,a více pro holčičky,my koupili opičkové pyž jako next za 98,- a luxus komplet červených krať a bílého trička za 149,- .
2. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já mám zkoušky až v květnu :grinning:
2. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme si to dneska krásně užili venku! Byli jsme i zž na písku a bylo fakt super! Malý byl úplně šťastný! A kde jste byli vy?

Zofi v sobotu se chystám do Mlýna nejdeš taky?
2. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak my jsme byli na zahradce. Sluníčko krásně svitílo a hřalo.
Zítra jde Petr s Petříkem na předoperační vyšetření tak jsem zvědavá jestli nás k té operaci pustí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně mu budou brát krev a to on jaksi nedává. To bude halo :frowning2:
2. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravím po krásném dni,tigr211:Hypra se ruší,bude místo ní jen Albert,Shoping park se bude rozšiřovat o dalších 90obchodů :grinning: Ať máme kde utrácet své prašule hihihihih
2. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my sjem teprve ted přišli domů z venku bylo super půjdu malou okoupat máme tu babičku a my jdem ještě s kámoškou a kámošem na brusle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli bude v neděli hezky tak pojedem někam na výlet :dizzy_face: zanet tak my budemem na petříka myslet snad to zvládne bobek :wink:
2. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsem dneska byli na plavání a pak jště na prochajdě. Tomasek no nevím, ale možná jo. Už mají otevřenou zahrádku?
2. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám že jí už otevřou, ale zítra tam chci volat tak pak písnu.
2. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru...nemluv Hypenova je můj obchod :frowning2: :cry: Tam chodíme nakupovat už jsem si natolik zvykla že jinde neumím nakoupit. Ale někdo mi říkal že jen budou rekonstruovat :confused:

Leni dík :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, podle mojich info. tak hypernova a albert patří stejné firmě. jinak uvažovala sem, že bychom se mrkli na oblečky,ale máme toho ted celkem dost -takk počkáme
2. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Dneska bude zase krásně :grinning: Už se těším na zahradu zany! Odpo jsem u tebe jako na koni! Jo nechceš s náma ZANY zítra do těch Třebovic?
3. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ty jo já jsem tak nabitá energií jak je venku tak krásně :dizzy_face: a ten den tak hezky a příjemně utíká.....jinak hypernova a albert patří stejné firmě a co jsem slyšela tak opravdu z ní budou dělat alberta takže uvidíme :slight_smile: no my jdeme dneska do lesa na procházku
3. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak dneska tam bude opravdu suprově. Dneska si uděláme dlouhou prochajdu a možná vylezem i dopoledne na zahradu. :grinning:
3. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím zase po nějakém dni :slight_smile:
Venku je opravdu nádherně a byli venku snad celý den :wink:
Zítra slavíme,tak se ven nedostanem,ale snad to počasí vydrží dlouho a vyhne se škaredému počasí :slight_smile:
Snad se někdy dohodnem na tom srazu :grinning:
3. dub 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky už jsme se vrátili z venku a bylo fak suprovně! Na sluníčku bylo normálně 34 stupňů! To je síla!
3. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak my jsem dneska byli taky venku a dokonce jsem potom i seděli na zajradě :grinning: :wink:
3. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Dneska bude zase hezky :slight_smile: Copak plánujete? Ke mě přijede kámoška z dvojčatama a pak jdeme na procházku do Třebovic :grinning:
4. dub 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Krásné ráno :slight_smile: Já mám teda dneska pracovní sobotu a odpoledne se chystam taky ven :wink: . Mám v plánu jarní uklid skříní :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my se chystáme taky uklízet a pak přijde tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré krásné ránko tak my se v jedenáct chystáme do zoo :dizzy_face:
4. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé my jedeme s Zany v pondělí taky do ZOO ale do Olomouce na Svatý kopeček :grinning:
4. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomašek tam je krásně. My jedeme v červnu zase do zoo do Lešné. Tam je to fakt bomba :wink:
4. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to bylo dneska krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,fáááákt bylo nádherně,lidi chodili v tričkách a kratasích :slight_smile:
my byli dopol.doma a chystali oslavu a ted jsme dooslavili a jsme všichni hotový,malý šel už spinkat :dizzy_face:
Zítra se chystáme do zoo,tak snad to počasí takové bude i zítra :wink:
4. dub 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
"doslavili" :slight_smile:
4. dub 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak v zoo bylo úžasně lidí úplně hafo prostě paráda parádně jsme si to užili zítra se taky někam chystáme :dizzy_face: jinak v květnu máme v plánu zoo v Brně tam je to taky moc krásné a v červnu chceme do té olomouce tam jsme ještě nebyli tak jsem zvědavá ale slyšeli jsme že krása :slight_smile: no jinak jsme si včera rezrvovali dovolenou v pobdělí už asi budeme platit zálohu no půjdu se umýt a jdu chrnět pro dnešeek toho mám fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak na ten sraz by mohlo být hezky ta zoo by se mi líbila víc jo akorát mě naštvalo že nejsou kozičky jsme chtěli jít s malou a oni to předělávaj tak jsou někde zavřené a malé jsme koupili velkého plyšového bílého tygra :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek