• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Krásné ráno! My jsme byli včera v tom Třebovickým mlýně a pak na hřišti na tvarůžkach,byli vynikající :grinning: Malý byl večer tak unavený že po koupání a večeři mi usnul u pohádky v křeslé v 19,00. Byl úplně k nakousnutí :grinning:
5. dub 2009 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tak tomasek kdyby nepřišla tchýně tak jdem do mlýna taky, ale měli jsme tu tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes: JInak dneska to vypadá taky na hezké počasíčko :wink:
5. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Zofi já tam chodím hodně často tak se tam určitě potkáme :grinning:
5. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak u nás pár změn:slight_smile: nikči už opravdu leze první zub. včera byla objevena skulinka a dneska už to při jídle jemně cinkalo, ale chudáčka to asi dost bolí :frowning2: jinak sme přesedlali na sporťák, do korbičky se ještě vešla, ale tím že není už ve fusáku a ještě navlečená tak má dost volnosti a okamžitě je na čtyřech a je ve svém živlu. dneska sme taky postavili ohrádku tak už tam blbla ,většinou jako "vězeň" nalepená na prušlích a klečela:slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,hlásím se po víkendu,bylo tak krásně,malá lítala po zahradě....Denber: a máš pro malou něco na prožezávání zoubků?My jsme použivali babydent,ale to se už prej nevyrábí a pak Calgel...Jinak tento měsíc,jdu konečně pařit tak se strašně těším,po velmi dlouhé době vypadnu zas mezi lidi...
5. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko dneska jsem první :grinning: venku je nějak zamračeno snad se to vytáhne a nebude pršet musím jít do obchodu ale prvni musím vymyslet co budu dneska vařit :unamused:
6. dub 2009 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
6. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dobré ranko přeji,venku zataženo ale prej teplo,já musím na nádraží koupit příteli lístek na vlak,kuwa musímn autečm se mi nece malá mi poslední dobou stále zvrací sotva vyjedem od baráku :unamused: tak snad to dá ten kousek do svinova a zpět....
6. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no tož kde jste vy kecalky? :astonished: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. My jsme se právě vrátily z výletu. :slight_smile: Byli jsme v Olomouci na svatem kopečku....bylo skvěle. Žádní lidé sem tam někdo. Počasí vyšlo děti byli hodné.
Akorát jsme docela dost unavení...vlačkem je to unavné. :slight_smile: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jsem douklízela přišli jsme z venku až v šest ted nic nestíhám jak pořád někde lítáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaká je ta zoo v olomouci chystáme se tam v červnu teda pokud to nějak vykoumáme s volnem protože bysme chtěli zase na týden za kámoškou do německa ty jo to už ted uteče jak je hezky a ta zima se ta táhne :angry: no my už máme parádně rozplánovaný každý víkend až do konce června :grinning: a koncem července další a letos asi poslední dovolená tak snad nám to vše podle plánu vyjde :dizzy_face:
6. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno..... :slight_smile:
Leni... je krásná. I když teď tam ještě bylo hodně stánku a atrakcí zavřeno. Nebyl ještě otevřený ani ten vyběh kde mužeš chodit mezi opicemi :wink:
7. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! V ZOO bylo fakt super! Dneska jdeme po obědě zase do Mlýna, tam je to taky super!
7. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kde jste? :astonished:
7. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! My jsme byli včera celé odpo venku a vrátili se až o půl osmé :slight_smile:
8. dub 2009 v 06:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, teda tomasek tak to jste si to teda užili. :wink: My jsme taky byli včera na prochajdě. Jsem se byla podívat ve školce :grinning: . Teď mám chviličku času. Ty moje zlatíčka ještě dělají hajíííííííííííííííííííí :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
8. dub 2009 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: no my si užíváme sluníčka :dizzy_face: a večer nějak nestíhám když jsme celý den pryč dneska jdu s kámoškou posedět s jejím malým na písek tak bude odpočinkový den aspon mě nožky bolet nebudou :grinning: jen jestli malá vy\drží
8. dub 2009 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já na dopoledne nic neplánuju. No teda spíše venku nic neplánuju. Budu dělat doma jarní úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. dub 2009 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. My jsme taky byli celý den venku....kluci byli včera tak unavení že sotva zalehli tak spali. :grinning:

Dneska nastupujeme do nemocnice tak nám děvčata držte palečky ať jdeme rychle domu :confounded: :wink: pa pa a Krásný zbytek týdne a kdyby jsme se neviděli tak v pondělí hezké velokonoce :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ranko,my byly taky včera s malou venku,už mi sama chodí a ani nechce ruku,tak večer docela brzy odpadla,snad to tak bude i dnes...i když asi nebude tak hezky jako včera,tedy zatím to tak nevypadá...zanetka,tak držíme malému palečky,ať je vše oka....O půl 10jdeme na procházku...
8. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, omlouvte menší výpadek, ale bylo teď toho trochu moc:frowning2: včera zkouška a ten večer.....nikča horečky 38,9. rýma, no mazec, ale ted už je to v klidu. zany držíme palečky (já i nikča) ať ste raz dva doma, držte se!!
8. dub 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak my jsme před chvíli přišli z venku malá si hraje za chvíli jdem koupat ty dny tak letí :confused: zany držíme všechny palečky co máme a myslíme na vás at vám to dobře dopadne :wink: den tak at je nikča co nejdříve zdravá
8. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Dneska nám má prý prštet :astonished: Mě bolí v krku a jsem na hromadě. Snad to ode mě nechytí ostatní :frowning2:
9. dub 2009 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko jakpak se máme při čtvrtku no tomasek koukám nic moc tak přeju rychlé uzdravení a nenakažení ostatních :wink: no dneska počasí asi nic ale jen at se vyprší chci aby bylo v sobotu hezky chystáme výlet do zlína do zoo a zámek lešná :dizzy_face: tak snad nám to vyjde prej je to krásná zoo mají tam gorily lachtany a tučnáky tak jsu zvědavá :dizzy_face: no a kde jste všechny? :confused:
9. dub 2009 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni v Lešné je pěkně taky tam jezdíme každý rok. Ale z tučňáků jsem byla zklamaná :frowning2: Jinak lachtani jsou krásní.
9. dub 2009 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! Tak my už jsme v lešné byli a super. Letos v létě tam jedeme zase :wink: A ještě je super Dinopark u Vyškova. :wink:
9. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky já jsem taky byla včera s malou celý den venku,ale večer jak jsem přišla od kámošky tak měla horečku,asik to je zas od těch zůbů,dali jsme ji Nurofen a ráno vpoho...tak uvidím zas večer...My se taky letos chystáme do Zoo,chtěli jsme na svatý kopeček je to tam pěkné,ale malá nám blinká v autě,tak nevím jeslti sní jet tak daleko,máte někdo zkušenosti s kinedrilem a nebo něčím podobným u tak malých dětí?
9. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
S tím jarusch zkušenost nemám, jezdíme vlakem :grinning:
9. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jezdíme autem, ale eli tp zatím nic nedělá :grinning:
9. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jezdíme taky autem a skoro všude a pořád :grinning: a malá naštěstí v pohodě i jak jsme jeli do toho německa tak to celé prospala ale to byla ještě malá a taky jsme jeli v noci v dinoparku jsme taky byli ted v sobotu ten zlín no a pak chcemem ještě stihnout to brno a tu olomouc v olomouci jsme ještě nebyli a příští rokjedemem na dovolenou do adršpachu a tam pak máme v plánu zoo v hradci byli jsme tam i předloni na dovolené a je to tam moc krásné to oklolí loni jsme nebyli na dovolené to jsem v létě funěla s naší kájou v břichu :grinning: a letos jedeme na vysočinu na dovolenou
9. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek