• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Krásné ráno! včera jsme byli zase venku až do osmi. Dneska ale musím na oslavu k tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec se mi nechce :frowning2:
10. dub 2009 v 06:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré slunečné ránko! tomasek mi dneska taky přijde tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dobrý ránko...
leninek:Tak malá jak ještě jezdila v tom vajcu v protisměru jízdy tak vpoho,ale tedkom jsme ji koupili novou sedačku,už jezdí normal po směru a furt blije,asik sní zajdu k doktorovi,my právě uvažujem že bychom ji vzali letos k moři a ted se rozhodujem jeslti pojedem autem(s čehož mám strach) a nebo letadlem....
10. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré odpoledníčko já už mám uvařený obídek malá bude za chvíli jíst a pak jdeme do obchodu a zítra do zoo už se těším :dizzy_face: no jaruschk my už malou vozím skoro měsíc ve velké sedačce a naštěstí taky v poho no já bych zašla k doktorce a poradila se s ní ....copak vy plánujete na víkend?
10. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata :dizzy_face: :dizzy_face: Krásný den přeji.
V nemocnici vše v poho...malý to krásně zvladnul je to šikulka. Chodili se na něho dívat jestli je normalní že po narkoze tak řádí :confused: :grinning: :grinning:

Jsem tu jen naskok zase fičíme za našima na chatu....co tady že :wink: Tak vám všem holky přeji ať moc v pondělí nedostanete :slight_smile:
Krásný víkend a papa

Jaruschk....pro děti už není kinedryl ale takové tabletky v podobě autíčka a cumlají se....nevím už ale nazev. My jsme je kupovali jak jsme jeli do Řecka...v pohodě to malý dal :wink:
10. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
zanetka :Díky se zeptám v lékarně,ale zas cpát to do ní při každé cestě autem,seč mi nece...každopádně se zeptám doktora....My o víkendu jdem kupovat,jelikož stavíme barák a už se budou dělat kupelky,a pak jedem k našim na barák....
Tak cestu busem do řecka jsem už taky absolvovala a už nikdy více...není nad letadlo,i když má poslední cesta byla v těhu a byl to taky děs...
10. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Tak včerejšek u tchýně docela dopadl dobře. Ale pak jsem se stejně zdejchla a šla z malým na písek.Dneska asi pojedeme do Děhylova a zítra už asi nikde. Budu péct beránka a barvit vajíčka no ATD.
11. dub 2009 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tk já už berany peču, mám uklizeno a zítra jedem na výlet :grinning: :wink:
11. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! :grinning: Kde všechny jste? Vyrazili jste si někde? Leni jak bylo v ZOO?
12. dub 2009 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré poledne :slight_smile: tý jo normálně malá se v zbudila v šest na jídlo a ve třičtvrtě na sedm usla a vzbudila se mi až o půl desáté :confused: no já jsem až přespaná :grinning: jinak zoo fakt krásná super výlet ale nestihli jsme zámek tak někdy příště :slight_smile:
12. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to malý vstával jako vždy v šest a já se už těším až si půjdeme spolu lehnout po obědě :grinning: :pensive:
12. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsme se vrátili z venku. Dneska tam ale nějak fouká!
12. dub 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki holky! Tak my jsme dneska byli na výletě v rožnově a bylo super ale hodně lidí :grinning:
12. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
neznate nekdo recept na sladky zakusek z cukrarny v ostrozne v opave, nazev tepla zmrzlina? ip plis
12. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! A VESELÉ VELIKONOCE! Malý už mě zbacal :grinning: Giorgino to fakt neznám :frowning2:
13. dub 2009 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré poledne a taky přeju veselé velikonoce :wink: po obědě jedem na návštěvu
13. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak dnešek se zase povedl :grinning: Byli jsem i na dlouhé prochajdě :grinning: :wink:
13. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Copak máte dneska v plánu? My jdeme zase a opět na tvarůžky do Třebovic a pak do Mlýna :grinning:
14. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tak my zatím nic v plánu nemáme :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,mám takový dotaz těch které jsou z Poruby.Stojím před problémem,že si musím ještě najít dětského lékaře,a vůbec netuším kde je nějaký dobrý.No druhá věc je ještě aby nás vzal,takže můžete mi někoho poradit?Spíše v oblasti Vozovna Telekomunikační učiliště,Hlavní třída.Děkuji
14. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak jaké byli velikonoce,u nás v klidu. :slight_smile: Andreo já chodím s malou k dr. Plískové je tady na staré poliklinice na vozovně,a jsem spokojená,a myslím že přibírá.Ale jsou i maminy které nejsou spokojené,ale to je asi v lidech,ale já za skoro 2 roky jsem žádný problém neměla.Tak snad ti to pomůže trochu pa Soňa :slight_smile: :wink:
14. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Soňo díky za tip,zkusím tam zajít :wink:
14. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno! Venku krásně a na koňovi se přestalo debatovat :grinning:
15. dub 2009 v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnéé ráno! Zofi máš naprostou pravdu :grinning: Jinak já taky chodím s malým k Pliskové a nemůžu si stěžovat :slight_smile:
15. dub 2009 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, adrea:můžeš pak zkusit i lékařské středisko u duhy, jsou tam dva. my chodíme k dr.mlejnkové a kámošce vzala dvě holky najednou a vedle je dr.zeman, taky fajný dr.
15. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky no venku krásně a malou mám nemocnou má nějakou virózu večer nás pěkně postrašila :frowning2: úplně hořela měla 39,7 ale dali jsme panadol a kleslo to do hodinky naštěstí takže my sedíme doma a minimálně do neděle budem takže jestli bude pršet pro mě super :grinning: aspon by nás to tak neštvalo že musíme být doma :grinning:
15. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky, tak se hlásím ještě v celku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už bych teda i rodila!!! Každý večer odpadávám a jsem teda KO. Víkend jsme měli rušný, slavili jsme narozeninky od Mišky a od manžela. Na rajčeti mám fotečky, tak můžete zkouknout - odkaz je v albíčku. Jinak dnešek vypadá, že bude fakt nádherně, tak toho musíme využít.
15. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky....po dlouhé době vás všechny zdravím :slight_smile:

Leni tak se rychle uzdravte ať mužete ven...je tam fakt super.
U nás je vše v pořadku.....Petříkm má ouško dobrý ještě budeme chodit na inhalace a jdeme ještě na audio. Tak doufám že se nám sluch zvedne :wink:
Odpoledne fičím na zahradku...něco pokopat a zasadit :grinning: ...krásný den když tak večer :sunglasses:
15. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím,

tip na dětskou lékařku:

http://www.danuserasikova.klekari.cz/index.php?p=4

Na nějakém foru mi byla i doporučována. Ordinaci má na Francouzské.
Jinak my chodíme až na Bulharskou. K MUDr. Šajnarové. Není špatná, i když asi by se někdo našel, kdo by měl výtky. :wink:
15. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééé Mircka......Mudr. Šajnarová byla moje a Tomaska06 dětská doktorka. Byla super já na ní strašně ráda vzpomínám :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek