• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no jo zofi ,ale jen aby to nedopadlo z čučem po mostem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejhorší na tom je, že já sama vůbec nevím co chci dělat :astonished: No a co bych chtěla tak možná dělat, tak na to nemám kvalifikaci :wink: Ufff, to bude období!!! Letí to jak nic!
3. zář 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak presně tam dělá tchýně a dělají na směny a 12 a pochybuji o tom že bys mohla mít jenom ranní. Neboj pod mostem určo neskončíš :slight_smile: :wink:
3. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych i věděla třeba prodavačka v drogerii by se mi líbilo :slight_smile: aspoň bych voněla jak bych šla domů ne jak když jsem lezla z hospody a smrděla jsem jak cap,moje kolegyně jednou jela z roboty domů autobusem a naproti ní seděly dvě paní,a jedna říká druhé "ty necítíš hranolky" :grinning: :grinning: :grinning: chudák říkala že málem zalezla pod sedačky,ale 15hodin v hospodě to už člověk řádně načichne.Tak ta drogerie by byla fajn,ale já třeba neumím dělat z kasou odcházela jsem na mateřskou když se to zavádělo :cry:
3. zář 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to se naučíš :slight_smile:
3. zář 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem šla kolem videopůjčovny a tam měly že přijmou na HHP ,sem říkala teď to vydím všude a jak se mě to bude týkat tak nikde nic :unamused: ,ale tchýně mi říkala že nad tím vůbec nemám uvažovat jinak se zblázním :slight_smile:
3. zář 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, neboj, kasa se zmákne!!! Všemu se člověk naučí!!! No já bych třeba zase ráda byla kadeřnicí, tak to možná vypadá na nějaký kurz na pracáku :grinning:
3. zář 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych nemohla :grinning: to byste pak všichni měly asi holé hlavy :grinning:
3. zář 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to nějak dáte nebojte se :slight_smile: Když se chce tak to jde :wink:
3. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic děvčata jdu se okoupat dokud se Máša čučí na Nema,mám pocit že už to musí znát na spamět :slight_smile:
3. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož utíkej a neutop se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nevíte některá, kde se dá jít s malým mimčem v ostravě? nějaké ty centra a tak... díky
3. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopcik, taky jsem se na to už ptala..... No já zrovna odpoledne jdu zaplatit poplatek do centrumu volného času v Porubě. Ale ještě nic víc nevím, budu se ptát až tam. Vím jen, že je to 2x týdně dopoledne a různě se tam cvičí nebo hraje na různé nástroje, zpívá atd. No snad to Míšu bude bavit :D
3. zář 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. vítám nové tváře... jo jinak jsem taky z poruby, pokud jsem to tady ještě nepsala.. :grinning:
3. zář 2008 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany1: no já mám malé mimčo - 7 týdnů, takže to spíše pro něho tak zpívání a trošku cvičení nebo neco podobného. a byla jsem dlouho v zahraničí, takže tu u nás neznám žádnou mamču s tak malým mimčem...
3. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahojky děvčata
Vítám nové maminky :grinning:

dnes se budu nudit u žehlení kdo mi chce pomoct georgi ty jsi tady nejblíž a nehlas se dobrovolně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kopcik - vitaj :slight_smile:

Maji, ja som pracovala v Hrabovej v priem. zone a u nas vo firme su aj miesta, kde sa robia ranne smeny...od 5:45 do 14:30 ale niekedy tam musis ostat do 16:00..
3. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a nové maminky :slight_smile:

Kopcik,holky ti už tady psali o centru volného času v Porubě a taky je jedno centrum v Zábřehu http://www.rodinka.euweb.cz/kontakt.html já tam chodila do předporodního kurzu k paní doktorce a taky se tam po šestinedělí dochází s miminkama.Byla jsem tam velmi spokojená a paní doktorka je uplně úžasná poradí pomůže pokuď je nějaký problém,po šestinedělí tam budu s malým docházet i já.

Honzuldo a Kykynko jsem zvědavá jak dopadnu já,zítra mě čeká kontrola tak uvidíme jak to vypadá a jestli se porod alespoň trošku blíží a nebo budu rodit až na vánoce :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, nemas uz nahodou rodit??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rady,ale školka je od 6:00 ne?takže to by zase bylo na pytel nemám nikoho kdo by mi odvedl Marii do školky.
kyky kdy se budeš stěhovat,si psala že v září ne?
3. zář 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopcik: tak jedno centrum je i v POrubě je MC Krteček http://www.mc-krtecek.wz.cz
3. zář 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduško jááá bych rodila až bych brečela :grinning: :grinning: Jen tomu mému štěstíčku se na svět nějak nechce ach jooo zítra má můj Mirek narozeniny a tak říkal že si to s malým domluvil na zítřek tak uvidím :wink: :wink: to by bylo super kdyby se malý narodil na narozeniny svého taťuldy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobré to bych tam klíďo jezdila z Mařenkou do krtečeka nechce tam někdo taky abysme tam nejely jen my dvě :slight_smile:
3. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam budu chodit až po porodu,ale ti ale asi nepomůže :slight_smile:
3. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to by bolo super, keby to tak vyslo. aspon by tatino nezabudol na den narodenia :grinning: a urcite by to bol pre neho ten naj naj najkrajsi darcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim palecky nech to vyjde ci uz dnes, alebo zajtra
3. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malých chlapáků, kuknete tady do bazaru - je tam hezká souprava :grinning: :dizzy_face: kdyby ste chtely uštřit na poštovnéma vzaly si to osobně.. :zipper_mouth: :grinning:
3. zář 2008 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda chtela jsem napsat maminky malých chlapáků... :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Májo taky mam obavu z práce. Chtěla bych taky jenom ranní, ale nevím nevím :confounded:
Za chvilku jdeme na kontrolu na fakultku. Doufam že to bude v pořadku. Petřík ještě stale jak smrká tak ma na kapesníku krev.
3. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgi ta souprava je super. Kdybych měla klučinu tak bych si ji hned koupila :slight_smile: :wink:
3. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zofi to by si holky asi moc nepohrály :grinning: ,Mařenka by si udělala z Elišky miminko :slight_smile:
zanet kdybych věděla co jednou bude tak se nejdu učit za servírku,ale za něco jiného třeba účetní :grinning: to bych mohla dělat i doma,ale na to zas potřebuješ mozek a ten mi jaksi chybí :grinning: .Ale prodavačku už jsem taky dělala tak třeba něco takového,ještě nevím.
3. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek