• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky holky díky moc za tipy,určo zkusím tu Bulharskou a Francouzskou. :wink:
15. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak malá je bez teplot a celkem veseláa živá jen víc spí přes den tak snad do pátku bude ok stejně jsme využili toho že jsme měli dneska tatku doma tak jsme jeli malé vyřídit spoření a pojištění pak nakoupit v hypernově měli tam akci na pampersky 2+1 zdarma no a jinak zbytek odpoledne trávíme raději doma nebudeme riskovat at malé není hůř i když je fakt že mě to strašně táhne ven :frowning2:
15. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste? Pořad nahlížím a nikdo nikde :confused: :angry:
15. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany já taky jen nahlížím a nikdo nikde :grinning:
15. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásné sny :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak my jsme byli včera zase až do večera venku a dneska se chystáme na Ostravici. Tak tady zase nebudu celý den :slight_smile:
Kde si se flákala tak dlouho zanet? Si si prodloužila pobyt na chatě?
16. dub 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno no já už v děvět spala tak jsem ani nenahlížela :grinning: malá se do jedenácti pořád budila s brekem ale pak spala až do šesti a ted je už opět moc živá a veselá no šla bych dneska taky ven ale zase mám strach at se malé nepřitíží :frowning2: takže asi budeme doma možná s ní zajdu jen do obchodu ach jo tak hezky je venku už ted od rána
16. dub 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko! Tak my dneska jdeme plavat. :wink: Včera jsem byla na nehtech a hlídal manža a eli se mu celá zblila a on chudák nevěděl kde jsou věci :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No prostě sranda. To tak dopadá když hlídá chlap. :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno..... :slight_smile:
Na chatě jsme zustali do uterka :wink: a dneska fičíme k mojí mamce
16. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravím,hečzky den:slight_smile: Doufám,že bude lepší jak včera,malá byla od rána protivná,ale neskutečně,jsme jeli vybírat dlažbu a obklady do koupelen,ale celé to prořvala,takže jsme stejně nic nevyřídili,tak zítra pro velký uspěch ještě jednou ale tentokrát bez malé,ale jeden uspěch byl,že po celodenním ježděním autem ani jendou neblinkala :grinning: Zato byla na vražda no....asi nemá ráda nákupy
16. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jarus tak to ti nezávidím. My podku můžem, tak na nákupy jezdíme bez eli. Ona by to tam stejně nevydržela a já mám aspoň klid na všechno se podívat. :grinning:
16. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zofi souhlasím s tebou v obou věcech. jedna: říkám své drahé polovičce, že at se de podívat, kde co je, nebo ať uklidí vyžehlené věci a on že ne, že by to pak musel dělat pořád. a minule mi říká do telefonu, že je v tom bordel, že nemůže najít čepičku, tak sem ho navedla kde je to ve skříní a světe div se-ona tam byla :grinning: jinak, nikča byla jenom jednou v tesku a to jenom na úplném začátku. jinak ji většinou někdo hlídá a my to objedem většinou autem ať sme rychle zpátky. Leni: to ti nezávidím, to my bychom už asi valili do nemocnice(pohotovost), nikča minulé úterý večer-v noci měla 38,8 tak se uvažovalo zda rovnou radši nejet. ale nakonec smme to zvládli. jinak se nás furt drží hnusná rýma a protivný kašel, tak ji včera dr. napsala už nějaké léky tak uvidíme. teď bobek spí a de slyšet jak se ji blbě dýchá-chudáček :frowning2:
16. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
den tak ať se nikuš brzy uzdraví. My jsme taky měli rýmu, ale dala jsem eli do nosíku mořskou vodu a bylo po rýmě. :wink:
16. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Deny tak stejně by ji dali taky čípek na pohotovosti panadol pomohl i zábal takže pohoda ale taky jsem měla hrůzu co by kdyby to nešlo dolů :frowning2: žofi tu mořskou vodu se dá taky koupit ?třeba by nám pomohla ta zatím ji stříkám vincentku už druhý den ale zatím nezabírá :unamused:
16. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tu mořskou vodu máme, předtím to nikušce zabralo a ted nic:frowning2: leni normálně to koupíš v lékárně a můžeš to popř. použít i ty, "tchán" to použil a pomohlo mu to, dá se to koupit jakoby v kapkách se sprejem, nebo rovnou sprejik, není to ani moc drahé. uvolní ji to ten nossík a ty snoplíky to "rozpustí" -tak se to pak dá krásně odsát
16. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám,že tady řešíte rýmu.Já už odsávám skoro týden a rýma se pořád drží.Kája jak vidí vysavač,tak už preventivně ječí.
Je něco silnějšího na rýmu než ta mořská voda?
Jinak, už jsem tady dlouho nebyla,někdy dočítám,naštěstí toho není moc :slight_smile:asi jste taky všechny venku,když se nám udělalo tak krásně :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jo to se dá koupit v lékárně. Já taky eli kapala vincentku a nezabíralo to až ta mořská voda. Normálně se zeptej v lékarně oni ti poradí.
16. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo super holky díky zkusím jestli teda bude mít lepší účinek než ta vincentka....holky kde jstee :confused: :confused:
16. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ukládala eli a pak jsem šla do vany a teď jsem vylezla :grinning:
16. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak dneska nám má už pršet,ale prý až odpo :unamused: Tak ani nevím co dneska podnikneme.
17. dub 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko no zatím tam na déšt nevypadá je tam hezky :slight_smile: no my máme stejně sedět s malou doma takže nám to vadit nijak nebude včera to byl horor být celý den doma ale dneska odpo zajedem k babičce tam budeme taky doma jen cesta autem to ji snad neuškodí :wink:
17. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :wink: Tak my jsme si včera užívali plavání. No prostě paráda. :grinning:
17. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ohledně těch kapek do nosu, tak ty dr. nepředepisují, protože na ně pojišťovnaa nic nedává. tak zajdi do lékárny a oni ti doporučí.
17. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme byli s malou znova u doktorky protože se mi nezdála je taková uknouraná budí se i v noci noa tak má asi zánět ouška dostali jsme kapky do uší a ještě na noc nějaké kapky po kterých prý by měla spinkat :frowning2: tak uvidíme sakra a to jsme měli jít tento týden očkovat ten prevenar :frowning2:
17. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tam není tak hezky jako ráno :frowning2:
17. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a delší dobu asi nebude, ale psali zase že ten déšť spláchne nějaký saharský prach co sem prý došel za ty teplé dny, tak nevím. já se ted snažím uklízet, ale asi sem právě skončila, slyším niky z chůvičky-už nespíme.
17. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo to počasí se nám už pokazilo :frowning2: Hlavně je dneska šílený ten vítr :fearful: Dneska jsme doma a nikam nejdeme,uděláme si pauzu po tolika pěkných dnech.
17. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jásem na zahradě radši poskládala židle, protože kdysy jak byl velký vítr tak to tak trochu lítalo po zahradě, tak preventivně. co jinak plánujete na víkend, my chtěli dělat jezírko-vidím to opravdu hodně reálně...
17. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá kdy příjde ten dešť. Vypada to venku zajímavě.
17. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám, že jak začne pršet tak budem mít tatku doma, chodí z práce pěšky a má to dvacet minut, tak v dešti by to bylo úplně super
17. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek