• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
my jsme taky přežili noc bez pádu s postele,učím už Alešeka 16 měsíců :slight_smile: v normální posteli ,tak někdy je to horor
19. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
alesek, my nemame postele, tak kdyz spadne zas tolik to nevadi :grinning: :grinning: :grinning: taky spinka s vama, jo? nebo ve svoji velke? my jsme premysleli, ze tobikovi koupime v Ikei takovou tu nastavitelnou, ale zatim si na to nejak netroufame... :grinning:
19. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob, děti mají poschoďovou postel v pokojíčku,takže Davča spí nahoře a Aleše k dole :slight_smile: ,čekala jsem jen až se malý naučí vylézt a slézt sám na postel a hned jsem zrušila postýlku :grinning:
19. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky dala malého v roku a půl do velké postele a spadl jen jednou :grinning:
19. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my padáme častěli :frowning2:
19. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to vypadá že zase z toho deště nic nebude že? :slight_smile:
19. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, no spíše už skoro poledne. No zatím to na ten déšť nevypadá, tak snad to vydrží. :grinning:
19. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky dobředu se omlouvám, ale já na sraz určitě nedorazím. mám v úterý zkoušku, ráno v 9:00, takže bych to ani nestihla a myslím, že nebudu mít ani nějak extra společenskou náladu, tak snad jindy :wink:
19. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny, tak drzim palce at ji v pohode zvladnes!! :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky

Tomasek my jedeme na návštěvu do Kravař v úterý :unamused:
Je mi to líto,chtěla jsem si svámi pokecat ,tak snad jindy :wink:
19. dub 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím že srazů bude ještě dost :grinning:
19. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,hlavně aby byl čas,hlavně přes ty prázdniny,kdy bude každá někde na dovči,či koupáku :grinning:
19. dub 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se můžeme sejít na koupáku ne? :grinning:
19. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky se hlásím opět malá je furt o nervy ale v sobotu jsme přišli na to že ty horečky to pravé ucho všechno od zubů vytlačila se nám horní jednička a tlačí se i ta druhá takže docela peklo jako první dva dolní vůbec nic a tyto nám tak dávají zabrat :frowning2: no jinak je fajn že déšt k nám nedošel jinak na sraz bych dorazit chtěla chodíms malou ven jenže otázka bude aby neměla horečku protože ty zuby jsou fakt hrůza tak snad bude v úterý ok :wink:
19. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak počasí má být dobré :slight_smile:

Leni- doufám že dorazíš :wink: samozřejmě jak nebude mít malá vysoké teploty. Jinak jí bude venku dobře :wink:
19. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak opet nakukuju, tehulky tu porad moc nejsou, ze? :slight_smile:

Chci se zeptat, jak je to v OVE s tehu cvicenim a vyberem porodnice... Nekde se musi registrovat, ale v Ostrave myslim ne? A odky a kam jste chodily na tehu cviceni? Bylo to prinosne? Diky za reakce:slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri: porodnici si rezervovat nemusíš. Ale vím že třeba v porubě když mají plno a nejsi akutní případ tak tě pošlou jinam. Jinak já chtěla chodit na těhu cvičení, ale nemohla jsem. Buď můžeš do porodnice kde chceš rodit a nebo jsou různá mateřská centra a tam taky mívají těhu cvičení. :wink:
19. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme teplotu a malá zvrací,ta kže bohužel na srazík nemůžeme přijít, a já se tolik těšila.
20. dub 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno....tak kdyby bylo jako dneska i zítra bych se vubec nezlobila :slight_smile: :grinning:
20. dub 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: dalsi krasny den pred nami...skoda ze dnes jeste musi byt "pracovni" :frowning2:
20. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :grinning: To počasíčko se nám drží :slight_smile: Tak zítra v 9,00 na vozovně Majtob jo?
Alesek nepříjde je s malým v nemocnici :frowning2:
20. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, co se jim stalo? :frowning2:
jj, sraz v 9 plati, budu tam
20. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
20. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, eri- fakultka má cvičení(ale ptej se tam co nejdříve), jinak já chodila do fifejd(myslela sem si,že to mají jen nemocnice), ale nemůžu si stěžovat-paní naprosto super, hodná, příjemná... jinak vím, že např. v mateřských centrech to dělají, např. v krtečku,kt. je v porubě, a potom až se špuntík narodí tam můžeš pokračovat-chodit s ním na masáže(nikča z toho byla nadšená), pak tam je cvičení pro sedící a nesedící děti, je tam hernička, kde např. se s někým domluvíš zajdete, děti si hrají-ty se vykecáš:slight_smile: mají tam takový ten balónkový bazén atd. popř. se zkus zeptat tvé dr.co ti doporučí, ale taky bych se třeba rozhodovala podle toho-co je ti nejblíže a potom kvalita. já jezdila do těch fifejd z poruby a ikdyž kvalita, personál super-tak sem někdy byla kaput a pak ještě kus tramvají domů...tak sem měla "často" objednaný "taxik"-přítele:slight_smile:
20. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
málem bych zapoměla-nechcete jít někdo se špuntíkem(ssamozdřejmě až budou zdraví), na bazén do poruby, do toho dětského? my se tam s nikuš už chystáme dlouho, ale byly a trošičku ještě sme marod, tak se to odložilo. jinak zítra mám tu blbou zkoušku a skoro sem to neviděla-tak držte prosím sakra moc palce:slight_smile:
20. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber, a tam je nejaky organizovany "plavani" nebo jen tak? :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste je v centru Centrum lotos, tam je to taky fajn, ale kurzy byvaji rychle obsazeny, je tam taky od tehotenskyho cviceni, pres masaze az po cviceni batolat :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli je tam organizované nevím. chtěla bych tam zajít jen tak:slight_smile: a kdyžtak se informovat a pokud se to bude zdát dobré tak potom i to další:slight_smile:
20. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj denber! Můžeme se na bazén v klidu domluvit chodím tam s malým plavat pořád :grinning:

Majatob - malý ji přij¨šel s leštičkou na nábytek v ruce a měl celou pusu mastnou,tak měla strach že to vypil. Ale vypadá to že je vše v pořádku,ale nechali si je tam na sledování.
20. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek