• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jo a na tom bazéně to organizované není. A úterý čtvrtek je dětský bazén zavřený a zbytek týdne jen odpo a víkend je tam otevřeno celý den.
20. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek, to je jak bracha, ti byli v nemocnici kazdou chvilu, protoze se cpal calgonem, okusoval jedovaty kvitka apod.
nastesti vzdy bez ujmy na zdravi :grinning:
20. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo je to ale síla!
20. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
nechcete se jit nekdo projit? me se nechce samotne :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych šla hned ale vařím a po obědě jedu za kámošlou do Bohumína. škoda :frowning2:
20. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
maja-taky bych šla, ale učení:frowning2:(( ani nevíš jak rááááda bych šla a vykašlala se nato.
20. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
uceni mam taky spousty, ale Tobik musi ven... :slight_smile: tak se asi pujdeme valet nekam do lesa, treba k hvezdarne...Tobik si bude stourat klacickem v trave a ja si vezmu ucenicko sebou :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky o učení mi radši nemluvte. Jak mě se do toho nechce a to musím ještě psát seminárky a ještě projekt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic, tak my jdeme, mejte se :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
maji to zní dobře, ale jak bychom byly dvě tak odhaduji, že se naučíme .... jinak u nás je výhoda to, že nikuš strčím do kočárku a na zahradu, takže ona je venku a já se učím doma ,nebo na zahradě, ale tam je na mě ještě zima
20. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,chci se zeptat,kde sídlí přesně ta doktorka Šajnarová?Na té Bulharské?Já našla jenom na Bulharské u lékarny dětskou doktorku,ale ta už nepřibírá.A chodí některá z vás Na Francouzskou k Rašíkové?
20. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme zpatky, nakonec jsme objevili hezky hriste kousicek od naseho baraku, tak jsme skoncili tam...ovsem misto uceni jsem stejne placala babovicky :grinning:
andrea, my chodime k Matuskove a zatim spokojenost a myslim, ze jeste bere :slight_smile: je to u zastavky Namesti druzby :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanet (tomašek06) co budeeš dávat malému na oblečení. Vubec nevím. Mám v plánu rifle a mikinu ale bojím se že se ochladí mám vzít i vestu do batohu. Jak to vidíš ty?
Budu na Frydlantech tak kolem pul. :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak vám píšu z nemocnice,malý je vpořádku a doufám,že nás zítra pustí domů. Je mi hrozně líto,že s vami zítra nemůžu jet do té zoo. Zase napíšu,ale až dorazím domů,zatím papa
20. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Alešek...hlavně že je malý v pořádku. Sraz ještě určitě bude :wink:.
Hlavně holky nezapomeňte na foťák :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jezismarjaaa, fotak??? to abych vstala v 5 a udelala ze sebe cloveka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky za reakce:slight_smile:

No a co porodnice?? JSou ty v Ove srovnatelny, jako ze jde fakt jen o lidi? Na koho clovek zrovna natrefi? :slight_smile:
20. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak už jsem se vrátila z venku a bylo fakt dobře. Zítra do ZOO se už moc těším! Majatob v 9,00 jo jo jo??? Na vozovně :grinning:
20. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak koukám,že máte srazík,šla bych hned s váma,ale už něco mám a v Zoo,jsem byla s Kájuš v pátek,na všechny zvířata dělala haf,haf.
Tak si to zítra užíjte a přeju pěkné počasí :wink:
20. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo s počasím to vypadá dobře,ještě že nám to tak vyšlo :slight_smile:
20. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: zdravím všechny po dlouhé době :slight_smile:
koukám, že máte srazík, nám to, bohužel nevyjde, tak třeba příště. Hezky si to užijte.

andreahrbacova - Dr. Šajnarová na Bulharské je - nevím z které strany půjdeš, beru to od Hl. třídy...za lékárnou zabočíš doleva směrem ke škole, projdeš kolem školy, kolem 2 hospod a v další nízké budově je ta doktorka. Určitě to najdeš.

erinka - myslím, že porodnice v Ově jsou celkem srovnatelné. Osobně nemám dobrou zkušenost s Fifejdami, Vítkovice jsou fajn, ale ani jedna nemá novorozeneckou JIP....takže nedej bože, kdyby bylo potřeba, tak nej zabezpečení co se týká péče o novorozence má fakultka....jinak si myslím, že všechno je HLAVNĚ o lidech...já rodila ve fakultce a byla jsem spokojená
20. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
eri musím souhlasit s rajkou. Je to fakt o lidech. Já taky rodila na fakultce a byla jsem spokojená.
Maji: já chodím hned vedle ke Králové. Na Matuškovou mám blbé vzpomínky. :grinning:
20. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi, proc? :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky se hlásím po hrozném dni malou to hodně bolí opět teploty měli jsme doporučený ten kal gel na zuby ale nepomáhá nám to a příjde mi že když ji to natřu ona to hned slíže nevím na teplotu nám zabírá panadol tu pravou jedničku už má venku ještě tu druhou ne už aby byla a snad pak bude chvíli klid jen doufám že přes noc už nebude mít teplotu at můžeme s váma do zoo ani mi skoro nejí :frowning2: bobek můj dneska jsme šli ven ale vzdali jsme to po půl hodince co pořád řvala a to jsem myslela že venku ji to přejde že už třeba nechce být doma :frowning2:
20. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, neboj, to brzo pprejde a hned jak vykoukne zoubek bude klid... :slight_smile: ten gel mi taky prisel na nic... :frowning2:
20. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no maji kdysi vedle byla Malíková a já tam chodila a když tam ta naše nebyla, tak jsem chodili vedle a ta teda moc příjemná nebyla a nikdy jsem na ni moc chvály neslyšela :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni- klukům víc zabíral na zoubky nurofen než Panadol....zkus vyměnit sirup :wink:
20. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
žanet myslíš no tak zkusím opět nespíme :frowning2: ale teplota jen zvýšená chjo už aby vylezl snad pak bude klid doufám že ji hned nepolezou další :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je každý at ji dávám ty kousátka ledové a tak jenže jak kousne do něčeho tvrdšího tak je hned řev proto už pro změnu asi nechce ani jíst nebo já nevím no ted se tu směje kdy ta zas usne :angry:
20. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Malý mi už dneska vstával ve 4,30. No hnus! Leni malému pomáhala hodně ještě studená mrkev. To byl úplně šťastný a klidný. Kousátka třeba vůbec nechtěl :unamused:
21. dub 2009 v 05:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, přeji příjemné ráno a hl.ať vám srazík výjde. nikča dneska byla taky ranní ptáče, blbnem tu spolu od 4:50 a až teď mi zazvonil budík.... jinak lenči na ty zoubky, kámoška dávala oběma špuntům taky kousat studenou(chladnou) mrkvičku(nevím jestli to tomasek myslela taky tak-s kousáním). ohledně těch gelů, dr.sem se na to ptala a ona říkala, že neví a rozhodně nemůže zaručit,že to bude mít nějaký účinek. že spíše to má účinek na ty rodiče, že sou klidnější, že tomu malému něco dali. ale pravda, že pokud je moc zle a neuškodí ji to nějak tak zkusit asi vše co se dá.
21. dub 2009 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek