• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jj denber myslela jsem to s tou mrkví stejně :grinning:
21. dub 2009 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak jsem moc ráda že nejsem sama už tak dlouho vzhůru :grinning:
21. dub 2009 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den.... :slight_smile:
21. dub 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, jdu ze sebe udelat cloveka a zacneme se pomaalu chystat... :slight_smile:
21. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
To já jsem už nachystaná od 6,00 :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, holky pořádn ě si to užijte a doufám že se na dalším srazu uvidíme :wink:
21. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda, abysme se zacali pomalu vypravovat z bytu... :astonished: nejak jsem se trochu zapomnela... :grinning:
21. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak si to užijte v ZOO mě to časově vůbec nevychází škoída :frowning2: snad jindy
maja:Ty jsi z Poruby?
21. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jarus jo maja je z poruby. Ty taky bydlíš někde v porubě?
21. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky no tak my se bohužel do zoo nevydáme protože jsme šli spát až ve dvě od sedmi je malá vzhůru a pořád řve a je strašně protivná a jak jsme šli do obchodu řvala taky takže se mi nechce takovou dlouhou cestu s ní protože kdyby ji měla celou takhle prořvat tak nevím :frowning2: jinak mrkev jsme taky dávali jenže problém je že ona jak se do čehokoliv tvrdého i celkem měkého zahryzne tak je řev asi ji to bolí a ne pomáhá :frowning2: no a ten gel je na houby fakt vůbec nedoporučuju škoda peněz jelikož fakt nezabírá malá ho prostě na tom dásni neudrží hned ho vycumlá mám ten pocit :angry:
21. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
leni tak ať vám ten zoubek co nejdříve vyleze. :wink:
21. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi:Jj bydlím u Duhy :slight_smile: Tak mi máme ten kalgel,a malé bych řekla,že to docela pomáhá,ale lepší byl babydent,taková vodička,ale prej se už nevyrábí...
leni:Tak zkus Nurofen my jsme to malé taky dávali jak ji lezly první zoubjky,tedkom ji lezou 4 najednou a vzadu,tak taky z ničeho nic třeba začně křičet
21. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: hlasim prichod domu, su ucaprtana desne teda, ale Tobik si schrupnul cestou, takze mam se spanim smulu :grinning: ale jinak spokojenost :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Já byla taky spokojená, akorát škoda že nás bylo tak málo :frowning2: Snad se nás příště sejde více :grinning:
21. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak jsem ráda,že vám vyšlo počasí, my už jsme z nemocnice doma. A byli jsme celé odpoledne u kámošky na baráku grilovat tak jsem utahaná jako kotě a dneska se konečně vyspím ve své posteli,protože ta nemocniční stála za starou belu.
21. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak dnešek úspěch. minulá zkouška za 2 a dnešek za 1, ale ty nervy........ Leni kámoška mi řííkala, že dávala na kousání měkké jabko-uvařené, ale to ji musíš hlídat, bude ji to pouštět šťávičku a není to nijak tvrdé. no jinak mě dneska nikuš zbudila chvilku před pátou a davi dal kolem 6 najevo známky života, tak hup a už to měl spočítaané :grinning: jinak ten srazík vám dneska závidím, tak krásné počasí, snad jindy. Jarus, nebo holky z poruby- co děláte zítra, nechcete se někdo potkat?? já sem jinak unavená jak štěně a ne aa ne usnout, tak je to na..... jinak alesek, moc gratuluji a co dodat- vítejte doma!! na srazíku vás bylo nakonec kolik? nezlobte se, že píššu tak na přeskáčku, ale dneska už mi hlavička asi hajá - jen oči a ruce ještě jedou :wink: :grinning:
21. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Na srazu nás bylo 5 :wink:
22. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
deny, my se s Tobikem pujdeme projit, tak jestli se chces pridat, budu rada :slight_smile: chci vyrazit dolu k Opavici (jmenuje se tak ta reka?) a tam trochu pocourat, kdyz bude cas az na lodenici (tak jsem jeste nebyla), cestou si dat zmrzku, kdyz bude... :dizzy_face:
22. dub 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! :grinning:
Maji jo ta řeka se tak jmenuje. Na loděnici je to ale pěkná dálka :wink:
22. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Majatob! My máme odpo v plánu Helfštýn. Jestli ale chceš tak se můžeš k nám klidně připojit i s mužem.
22. dub 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinaxk na loděnici je to pěkný kus! Ale můžeme tam zajít klidně v pátek :grinning:
22. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi, zas tak strasny to neni, ne? od reky max. 5 km...takze kdyz popojedem tramvajkou..do 15 se vlezu, ne? :sweat_smile:
tomasek, dekuju za nabidku, ale velkej musi do skoly a ja se musim jeste dnes ucit a to je na celodenni vylet... :grinning:
22. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
My jedeme až odpo :slight_smile: Ale na tu leděnici můžeme třeba v ten pátek co?
22. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tom, ja budu v patek v olomoucu, mam o vikendu skolu :frowning2:
22. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je škoda! Ale určitě se někdy domluvíme je to pěkná procházka :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Zoo byla super...dokonce jsem i krásně večer vytuhla :grinning: . Malý se mi probudil před barakem a s pláčem se ptal kde je Tomašek :grinning: nějak to vše zaspal
22. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
zany :grinning:
22. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my dneska půjdem ven tak plus mínus kolem poledne. ale tak daleko asi ne,-zajdem možná do josífka na meníčko, potom koupit nějaké štramplíky a dál se uvidí - asi do pustkoveckého parku a k rybníku:slight_smile:
22. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tobik vytuhnul driv nez jsme se stihli vypravit, tak nic, lodenice odlozena na neurcito :sweat_smile: tak to zas pujdeme odpoledne jen na pisecek :grinning:
22. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek