• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky z Poruby, nechodite si s malyma hrat do nejakyho MC? Ja se tam furt nemuzu odhodlat sama, tak ze bych se pridala :slight_smile: Tobik ma hrozne rad deti, ale ja su moc stydliva na to abych tam s nim sla kdyz nikoho neznam :sweat_smile:
22. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodíme někdy do mc krteček, je to kousek od slavíkové(nebo se ta ulice dokonce tak jmenuje), někdy se můžeme domluvit
22. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, to by bylo super a je to kousicek :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hlásím se opět po krušné noci ale celé dopo je malá veselá a normálně vylezl nám druhý zub ale ne ta druhá jednička nahoře ale dvojka vpravo nahoře takže jako tři zuby najednou se ji derou :confused: no je to mazec ten jsem vůbec nečekala takže pokud se nederou další tak už má nateklou jen tu jedničku nahoře jednička vpravo nahoře a dvojka vpravo jsou prořízlé :dizzy_face: snad nás to brzy přejde:frowning2: jnak zoo závidím muselo být fajn a kdo se sešel majatob tomasek zanetka a?? sakra proč bydlíte všechny v porubě nemůžete bydlet blíž
22. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co fotky fotili jste??
22. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek a ty ses odkud? nejak jsem to nepostrehla :grinning:
jinak gratuluju k zoubku! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z dubiny a tu se nedá nikde leda tak do běláku jinak tu nic nemáme na procházky hezkého a nerada cestuju mhd takovou dálku :confused: dneska asi zajdem ven malá je zatím v pohodě nechci zakřiknout ale třeba bolela právě jen ta dvojka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek: ale vzdyt belak je na prochazky jako udelany... my tam jsme skoro kazdy den :wink:
22. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hufi no jasně my tam jsme taky často jako já to psala že to je tak jediné kde tady něco poblíž máme kde se tak dá jít žádné parky u nás nehrozí natož tak písek jako tady bych s malou u nás nešla na písek ani za nic jak to tu vidím ty fetáky po večerech sedět na těch hřištích :angry: na hrabůvce už je to zas jiné ale ta dubina fakt nic moc
22. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady to je to same, a Hrabuvka uz taky neni co byvala. Ja bych maleho taky na ty nase pisky nenechala.
Nejde jenom o fetaky a pubose, ale taky ze snad skoro vsichni psi do toho curaji a kadi... My taky mame psy, ale k pisku se nesmi ani priblizit a bobky po nich sbirame... Ale takovych nas je malo a psu ve mestech hodne.
Nastesti mame pro maleho slibene piskoviste u babicky na zahrade. Uz se tesime...
22. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pod námi sousedi mají kočky a ty jsou v tom písku pořád a oni sedí hned vedle v hospodě :angry: no naštěstí brácha má barák od přítele sestry taky mají barák takže máme taky kde chodit mají děti o rok starší takže aspon že tak :slight_smile: no a s tím sbíráním je to pravda třeba tady v podchodě tam se taky najde to už vůbec nechápu že aspon z toho chodníku to ty lidi neseberou :angry:
22. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:Já chodím s malou téměř denně do parku k rybníků,o tom krtečkovi jsem neslyšela moc dobré reference prej je to tam takové ušmudlané,teda říkal mi to strejda chodí tam s malým...lepší je prý někde v entru jak jsou komenského sady....Holky z Poruby a co tak nějaký srazík a nebo pivko někdeš na zahrádce i s děckama,tu loděnicu bych tež zvládla,v Martinově jsme za 10minut od baráku....
22. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus: tak to nevím, já tam začala chodit s niky už na masáže s nikuš jak byla malinká. a super. ted tam chodíme na hry a spokojenost, sou tam hračky, skluzavka, můžeš si tam dát kafe. nevím-jsem s tím spokojená. jinak na nějaký ten srazík nebo něco- jsem pro:slight_smile:)))) např. josífek je nekuřácká restaurace, ael není tam nějaké hřiště, potom mě např. napadá picerie veddle bazénu, jee tam i skluzavka atd.:slight_smile:
22. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych byla taky pro :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem taky pro. Hezké je to tady u nás ve mlýně. Je tu super zahrádka i s průlezkou a myslím že tam je i pískoviště. :wink:
22. dub 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jenom z poruby a co my ostatní?
My chcem taky někam. :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabinečka a ty seš odkud?já bych byla taky pro ale vidím že by nezbylo než tu dálku dojet co :slight_smile: achjo
22. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mlýn je v Třebovicích?Mě je to fuk,hlavně ať to není u cesty,dneska jsem zažila pěkný šok,jedu s malou ze Sika ze Zábřehu(cestou se mi celá pozvracela)jely jsme pro taťku k bazenu do fitka,a vytáhnu malou z auta,dám ji na trávu,jsem myslela,že šla už na chodník a chystám se jít zamknout auto,pak jdu pro malou a ta letí an cestu po které jede auto,jsem skočila šipku a vymkla si koleno,teď kulhám,a bolí to jak sviňa,ani nevíte jak v tu chvíli ve mě hrklo,co se mohklo státá,to bych si v životě neodpustila :frowning2: !!!!!!!
No šoky dneska zažívám samé,zítra jedu k našim a v pátek mám jít pařit,tak snad to rozchodím....Hnusný den dneska
22. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z heřmanic
22. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já jsem kdysi na Dubine bydlela,jeste tam mám mamku.
maji: já chodím občas do MC chaloupka, krteček je taky hezký ,byla jsem tam jednou,ale pro mne z ruky. a jeste zajdu občas do hvezdičky, to je u futura,tam je to hezké
22. dub 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruschk: ty mysl íš přímo v sadech , tam je dětský ráj a taky prý h ezké, ve vnitř jsem nebyla ,ale venku pekné
22. dub 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka:Jj myslím,teda já tam nikdy nebyla,ale moje tetka má o 3týdny starší dítě jak já a říkala,že je to tam super
22. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten mlýn je myslím dobrý nápad!!! :wink:
22. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky a kdo tu je z Belskeho lesa, Dubiny...? Kousek od nas je nekuracka kavarna s detskym koutkem... kdyz teda vsichni maji ty sraziky... Co? Ma nekdo zajem?
22. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak dneska jsem unavená a už se těším do postýlky :pensive: nesnaším svoje narozeniny. Jsme od rána v jednom kole a zastavila jsem se až teď. Pořad jenom něco chystat atd.... :confounded: Dobrou noc a krásné sny. :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak já jsem pro Třebovický mlýn! Je to tam super a malý je tam nadmíru spokojeny! Včera jsme jeli nakonec do Kroměříže a bylo fakt super!
23. dub 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, krásné moc není, tak nám po dlouhé době prší a já se po dlouhé době krásně vyspala :dizzy_face: malá spala celou noc jen asi ve tři se vzbudila ale dala jsem ji čaj dudlík a zase spala až do čtvrt na sedm :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad už jsou zoubky na čas za námi ...... kdo je tady ještě hrabůvka dubina bělský les?? a v tom mlýně je to tam velké ? dá se tam sejít ve větším počtu? já bych i dorazila vymyslela bych to tak že tam bych se projela no a zpátky by si pro nás přijel tatínek autem :grinning: ale asi bych tam netrefila takže den třeba bych si s tebou dala někde sraz u nějaké zastávky??a došly bychom tam spolu??
23. dub 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni! Je to tam dost velké ale lepší by bylo se sejít přes týden. O víkendu je tam dost narváno. Určo se můžeme domluvit a já bych tě počkala na tramvajové zastávce TŘEBOVICKÁ.
23. dub 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo - to víš, že to půjde:slight_smile:
23. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak to by bylo super kdyby jsme se sešli tady u nás. J8 to mám kousíííííííííííííííííček :grinning: a prostředí je fakt super. :grinning: :wink:
23. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek