• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jo tak to by bylo fakt superr :slight_smile: tak to se musíme domluvit a určo přes ten týden to je takové lepší my na víkend většinou něco míváme jako rodinného nebo tak :wink: no to se musíme teda domluvit to já bych šla posedět no tož to by byloo superr malá sice zatím písek ani průlizky nevyužije ta využije leda svůj kočárek popř můj klín ale tak to neva ne :grinning:
23. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak fotky ze zoo máme. Jen nevím kdy je tady dám :grinning: Pak písnu.
23. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: me by se to taky hodilo vic pres tyden :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji myslím, že se aj mluví o tom, že to bude přes týden, zajdem na oběd-svačinu... :wink: :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v tom mlýně je výborný výběr z jídel :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vidím ,že se tady domlouváte na dalším srazíku :slight_smile:
Včera jsme byli v Porubě ve skalce a tam bylo taky supér....Mají tam 4kolky,tak jsme si s kamarádkou pojezdili a pak nás chlapy opustili a jezdili snad celé odpol. :grinning:
Ale supér zážitek,měli jsme z toho strach,pak jsme se do toho dostali a v pohodě-dobrý adrenalin :dizzy_face:
Jinak my jsme opět nemocný,malý zase kucká,ale šíleně a má rým,takže radost :confounded:
23. dub 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemocní :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/167143-matka-sedela-v-hospode-jeji-deti-zebraly-o-jidlo.html
Četli jste to?Ráno mi to volala kamarádka,že ta "matka"hraje i automaty a je to zdělnické,nebo jak se ta ulice jmenuje :frowning2: Její dělá v herně a prý ju znají ..
Hnus,ještě,že si je paní všimla :confounded:
23. dub 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni. :slight_smile:
Je to strašné takové ženské by děti neměli vůbec mít :angry: :angry:
Jinak se rychle uzdravte aťmužeš na další srazík :wink: ....a co ta naše Mája jak to sní vypadá už bydlí a co ten net? :grinning: :grinning: Už se knám nehlásí
23. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to humus fakt,je mi z toho zle.
No já v to doufám,že budem brzy fit.Chceme si ještě něco užít s tatínkem než nám odjede :unamused:
Mája?To vůbec nevím,nějak není čas jí napsat a ona asi taky nemá moc času a jak jsme si psali tak ten měsíc zpátky,tak mi psala,že čekají jen jak jim to zapojí a pak bude online :grinning:
Asi jim to trvá :wink:
23. dub 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam vám utíká za prácí????
23. dub 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no :angry:
Chceme si splatit co nejdřív úvěr,abychom byli bez dluhů a tady je to na 5 let.
Takže jiná varianta jak to splatit co nejdřív není...No snad si zvyknu,když si zvykli kamarádky.
A hlavně na to jak za ním budu jezdit(letět :confounded: :confounded: :confounded: )
23. dub 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chápu.....ještě že za ním poletíš. :wink:. od Tomaška06 taky manžel jezdí do Italie a jsou od sebe strašně dlouho. Já bych to nevydržela...jsme na svym manžílkovi zavislá :grinning: :grinning: Jsm eod sebe 2 dny a už se mi stýská
23. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já než si zvyknu,tak to asi bude trvat.
Ale naštěstí mám koem sebe kamarádky,které ty své mají tedka taky pryč,takže mi to pak ani tak nepříjde.
Uvidíme jak se stím vyrovnám :wink:
Hlvaně,že bude bez dluhů,nějaké penízky se našetří a budem mít pak klid.
No jak mi oznámil,že jede za svým bráchou tak první co mě napadlo,bylo,že za ním nikdy nepřijedu,že bude muset on sem :grinning:
Že do letadla nenasednu ani kdybych musela,ale tak snad to taky nějak přežiju.Hlavně si od sebe i dpočinem,jsme přece spolu už nějakou tu dobu ,denně spolu,takže se budem na sebe těšit vždycky :slight_smile:
Tady je zakopaný pes a ještě stou krizí,je to děs.Samozřejmě,že je všude,ale tam si určitě vydělá jak tady.
23. dub 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Hlavně že si od sebe odpočinete :grinning: No nevím. My jsme spolu 11 let a nepotřebujeme to nijak zvlášť :wink:
Hlavně že máš lidi kolem sebe kteří ti pomužou a malý ti nedovolí smutnit :wink: A kam jede za prácí??
23. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my to právě děláme i proto aby jsme si po zbytek života žili bez dluhů a spokojeně a nemuseli tady stresovat na co máme a nemáme a že musíme zaplatit to a to,takže i proto a ten rok to určo vydrříme,kdy se bude navštěvovat :grinning: A taky si chci od něj odpočinout,měli jsme tedkom toho za sebou dost,ani se mi nechce o tom mluvit,takže budu ráda jak se dá do kupy tam on a já tady :wink:
No ještě,že mám ty kámošky co jsou tady taky sami a mají denně čas,jinak bych se asi unudila k smrti :slight_smile:
Tak budem vymýlšt výlety a užívat si bez chlapů-samozřejmě ty výlety :slight_smile:
No jede do Londýna.Bude dělat ve firmě,kde se nepracuje na jednom místě,ale jezdí po zemi,takže skoro všude...Jinak bude v tom Londýně nejvíc.
23. dub 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni dá se na to zvyknoout v poho :grinning: Můj muž jezdí už šestým rokem do Itošky. Ze začátku to byl ale děs :frowning2: Horší to bude s malým :frowning2:
23. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: My to neplánjueme na tak dlouho,jen aby se vše poplatilo a byl klid :wink:
No malý byl bez tatky i měsíc co musel odjet a v poho.Možná jak za ním budem jezdit a odjíždět sami,tak se bude ptát a ták :frowning2:
23. dub 2009 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můj malý to snáší hůř :frowning2: Pořád taťku volá! Je na něm závislý :grinning: A na jak dlouho tam pojede?
23. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to u nás je trošku jinak,semnou tráví od začátku víc času,takže si myslím,že už je zvyklí...
Nevím říkal na rok,max.rok a půl.Pak má takový plán,že se vrátí sem a bude dělat sám na sebe jako podnikat :grinning: Tak kdo ví,jak to pak bude :wink:
23. dub 2009 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme spolu taky pořád a od začátku. Manžel dělá ještě normálně na horách tak ho mám doma taky jen po,út,st, ale i tak je malý na něm závislý :grinning: Je fakt že je to dlouhá doba. My to máme tak že jede v červnu na 6 týdnů a pak od srpna do listopadu.
23. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj no...tAK NĚJAK TO URČITĚ VYDRŽÍME :wink:
23. dub 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no teda moni tomásek obdivuju vás jako já měla toho svého na půl roku v praze ale to jsme ještě neměli malou a prvních 14 dní to byl pro me horor ale tak chodila jsem do práce dalo se to no ale pak se počala malá tak se vrátil zpět a ted už bych ho nikam nepustila jako on sice taky dělá od rána do večera malou moc nevidí ale my jsme spolu večer o víknedech aspon co druhý mívá volno takže tak no jsem na něm taky tak nějak závislák :wink:
23. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak my jsme zrovna nemocní tak nám není moc hej! Já i malý :frowning2: Ještě že máme jen rýmu a pokašláváme.
24. dub 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak u nás tatka byl na služebce v italii, na slovensku ,ale to bylo celkem po chvilkách, ale měl jet do Dzakarty-někde v indii nebo kde, ted jim tam nedavno rupnula ta přehrada a tam by to bylo kdo ví na jak dlouho.tomasek copak vám je, u nás už to vypadá, že bacily vypadly z baráku, ale dalo taky zabrat, víc jak týden a půl odsávat, čistit nos kapkama do toho nás dusil kašel.....snad to zas dlouho nepřijde
24. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme hlavně rýmu :frowning2: Naštěstí už nemusím odsávat :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím palce at ji máte co nejdříve pryč:slight_smile:
24. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
Tak vidím,že nejsme sami co máme rýmu,teda já né,ale malý.Vidím to,ale tak,že jí taky brzy od něj chytnu :angry:
Tak ať jsme hlavně všichni co nejdřív zdraví :wink:
24. dub 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak jsem naložila masíčko a odpo jedeme na chatu :slight_smile: Sluníčko svítí už se těším. oslavím tam svoje narozeniny :wink: Tak vám všem přeji krásný víkend a ať nejste nemocní
24. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek