Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
leninnek
24. dub 2009
je žanet tak vše nej k narozeninám hodně štěstíčka zdravíčka 😉 a užijte si to na chatě taky bych jela na chatu no já musím vařit gulášek a dokonce jsem se rozhodla k němu udělat domácí knedlík tak jsem zvědavá jak se podaří a pak půjdem na prochajdu
tomasek06
24. dub 2009
Ahojky! Dneska je počasí už lepší,ale zatím trocha chladeček :-| Snad bude zítra lépe.
tomasek06
25. dub 2009
Krásné ráno! Tak malý mi denska vstával 5,00. Hrůza!
leninnek
25. dub 2009
dobré a krásnné ránko teda tak mi malá nějak neuvěřitelně vstanule ve třičtvrtě na sedm =-) takže jsem se krásně vyspala x-) ale jsem celkem mrtvá včera jsem byla s kámoškou na bruslích :-p copak máte v plánu na víkend?my tu budemem mít na noc babičku takže večer něco určitě podniknem 🙂
daluri
25. dub 2009
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám tady lezu,mám malou prosbu,jestli nejste některá z Hrabůvky, jestli by jste mi nemohly poradit, jaké trolejbusy jezdí od autob.nádraží směr na Hrabůvku. Syn tam bude od září studovat na Vítkov.průmyslovce na Hasičské ulici..(Kousek je poliklinika). Přímo u školy stojí i busy, ale to z toho středu Ovy nejezdí..Děkuji.
tomasek06
25. dub 2009
Ahojky Leni! Tak já dneska plánuju jet do Děhylova a večer budu bohužel doma 😞 Sice hlídání mám ale nemám ským jít ven 😃

Ahoj daluri v Hrabůvce trolejbusy opravdu nestojí! Ale z autobusového nádraží se do Hrabůvky dostane tramvají. Teď akorát nevím číslo.
daluri
25. dub 2009
Já myslela tramvaje, jsem to popleta 😃 😃
No asi si budu muset udělat výlet do Ovy a prozkoumat to..ještě,že je čas..
tomasek06
25. dub 2009
Tak z úanu jede do hrabůvky 1 🙂
tomasek06
25. dub 2009
No a hned po levé straně jak vystoupí je poliklinika
daluri
25. dub 2009
Díky moc 😉
hufina79
25. dub 2009
daluri: ahoj nevim sice uplne presne kudy to nejkratsi,ale myslim ze na Hasicskou je to nejlepsi 1, 10 zastávha Dřevoprodej nebo i Hrabuvka kostel a pak dojít nebo 12 na zastavku Hotelový dům Hlubina..., ale 10 a pak 1 jede nejkratsi dobu... a myslim, ze to je nejlepsi...
daluri
25. dub 2009
Hufi díky, více v IP 😉
denber
25. dub 2009
ahoj, tak jakýpak byla sobota? u nás taková pohodová-nic moc se nedělalo, další zkoušku mám až za dva týdny a něco-tak je celkem klid. jenom musím udělat jednu práci, aole to je celkem klid. máte někdo návrh na ten termín do toho mlýna??
majatob
25. dub 2009
ahoj deny, ja mela zkousku dneska, takze jsme byli na vylete v olomoucu...tak su zvedava, jestli ne zbytecne :-N
tomasek06
26. dub 2009
Krásné ráno! Denber zatím žádné datum nepadlo kdy se sejít tak nevím.
zofinecka
26. dub 2009
Dobré ránko!
tak s tím srazem teda někdo hoďte nějaké datum. Já už se přizpůsobím. 😉
majatob
26. dub 2009
dobre ranko
tak ja zacnu 😃 nejvic se mi hodi patek (1.5. je ted myslim), pokud se nebudete libat cely den nekde pod tresni 😃 😃 😃
tomasek06
26. dub 2009
Mě to je jedno a 1.5. v klidu dorazím. Ä hodina? chcete tam jít na oběd? Otevírají v 11.00
zofinecka
26. dub 2009
no my spíše až odpoledne. 😃
leninnek
26. dub 2009
přeju krásné poledne 🙂 holky normálně bych v pátek mohla ale jelikož je svátek tak my máme doma tatínka což znamená že už bohužel tentokrát máme plán od pátku ]-( chjo já se s váma snad nikde nedostanu sakra a není nad to poznávat nové lidi 😉 no ale kdyby to jindy bylo tak já klidně i na oběd malé vezmu jídlo sebou a je to 🙂
majatob
26. dub 2009
leni, tak klidne navrhni jinej den 🙂 chcem te poznat 😃
leninnek
26. dub 2009
no mě by se hodila středa nebo čtvrtek anebo pak po víkendu to už bych se přizpůsobila který koliv den 😉
zofinecka
26. dub 2009
mě je to celkem jedno co to bude za den 😃
tomasek06
26. dub 2009
Ahojky a co se tak sejít až 7.5. je to čtvrtek?
zanetka82
26. dub 2009
Ahojky....teď jsme se vrátili s chaty. Bylo skvělé až na ten dnešní vítr...brr :-S
Tak mě se datum 7.5 nehodí. Je to další prodloužený víkend a to už ve čtvrtek jedem na chatu.
Jdu se naložit do vany ale ještě dřív musím dát do kupy kluky. 😉 🙂
leninnek
26. dub 2009
jo mě by se ten čtvrtek hodil záleží ná vás ten další týden se přizpůsobím kterýkoliv den krom zase pátku 😉
denber
26. dub 2009
ahojky, já nemůžu ted ten patek-jedeme na 99% na chatu.. jinak co tenhle čtvrtek?? to byšlo?
majatob
27. dub 2009
kuk =-) dneska prvni jo? :-N
zofinecka
27. dub 2009
dobré ránko! tak u nás by to šlo 😃 😉
majatob
27. dub 2009
tenhle ctvrtek bych mohla, ale az kolem 2... :-N

Začni psát odpověď...

Odešli