• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
je žanet tak vše nej k narozeninám hodně štěstíčka zdravíčka :wink: a užijte si to na chatě taky bych jela na chatu no já musím vařit gulášek a dokonce jsem se rozhodla k němu udělat domácí knedlík tak jsem zvědavá jak se podaří a pak půjdem na prochajdu
24. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Dneska je počasí už lepší,ale zatím trocha chladeček :unamused: Snad bude zítra lépe.
24. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak malý mi denska vstával 5,00. Hrůza!
25. dub 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré a krásnné ránko teda tak mi malá nějak neuvěřitelně vstanule ve třičtvrtě na sedm :confused: takže jsem se krásně vyspala :dizzy_face: ale jsem celkem mrtvá včera jsem byla s kámoškou na bruslích :stuck_out_tongue_closed_eyes: copak máte v plánu na víkend?my tu budemem mít na noc babičku takže večer něco určitě podniknem :slight_smile:
25. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám tady lezu,mám malou prosbu,jestli nejste některá z Hrabůvky, jestli by jste mi nemohly poradit, jaké trolejbusy jezdí od autob.nádraží směr na Hrabůvku. Syn tam bude od září studovat na Vítkov.průmyslovce na Hasičské ulici..(Kousek je poliklinika). Přímo u školy stojí i busy, ale to z toho středu Ovy nejezdí..Děkuji.
25. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni! Tak já dneska plánuju jet do Děhylova a večer budu bohužel doma :frowning2: Sice hlídání mám ale nemám ským jít ven :grinning:

Ahoj daluri v Hrabůvce trolejbusy opravdu nestojí! Ale z autobusového nádraží se do Hrabůvky dostane tramvají. Teď akorát nevím číslo.
25. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela tramvaje, jsem to popleta :grinning: :grinning:
No asi si budu muset udělat výlet do Ovy a prozkoumat to..ještě,že je čas..
25. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z úanu jede do hrabůvky 1 :slight_smile:
25. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a hned po levé straně jak vystoupí je poliklinika
25. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc :wink:
25. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
daluri: ahoj nevim sice uplne presne kudy to nejkratsi,ale myslim ze na Hasicskou je to nejlepsi 1, 10 zastávha Dřevoprodej nebo i Hrabuvka kostel a pak dojít nebo 12 na zastavku Hotelový dům Hlubina..., ale 10 a pak 1 jede nejkratsi dobu... a myslim, ze to je nejlepsi...
25. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hufi díky, více v IP :wink:
25. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jakýpak byla sobota? u nás taková pohodová-nic moc se nedělalo, další zkoušku mám až za dva týdny a něco-tak je celkem klid. jenom musím udělat jednu práci, aole to je celkem klid. máte někdo návrh na ten termín do toho mlýna??
25. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj deny, ja mela zkousku dneska, takze jsme byli na vylete v olomoucu...tak su zvedava, jestli ne zbytecne :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Denber zatím žádné datum nepadlo kdy se sejít tak nevím.
26. dub 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
tak s tím srazem teda někdo hoďte nějaké datum. Já už se přizpůsobím. :wink:
26. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak ja zacnu :grinning: nejvic se mi hodi patek (1.5. je ted myslim), pokud se nebudete libat cely den nekde pod tresni :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to je jedno a 1.5. v klidu dorazím. Ä hodina? chcete tam jít na oběd? Otevírají v 11.00
26. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my spíše až odpoledne. :grinning:
26. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju krásné poledne :slight_smile: holky normálně bych v pátek mohla ale jelikož je svátek tak my máme doma tatínka což znamená že už bohužel tentokrát máme plán od pátku :angry: chjo já se s váma snad nikde nedostanu sakra a není nad to poznávat nové lidi :wink: no ale kdyby to jindy bylo tak já klidně i na oběd malé vezmu jídlo sebou a je to :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak klidne navrhni jinej den :slight_smile: chcem te poznat :grinning:
26. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by se hodila středa nebo čtvrtek anebo pak po víkendu to už bych se přizpůsobila který koliv den :wink:
26. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to celkem jedno co to bude za den :grinning:
26. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a co se tak sejít až 7.5. je to čtvrtek?
26. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....teď jsme se vrátili s chaty. Bylo skvělé až na ten dnešní vítr...brr :confounded:
Tak mě se datum 7.5 nehodí. Je to další prodloužený víkend a to už ve čtvrtek jedem na chatu.
Jdu se naložit do vany ale ještě dřív musím dát do kupy kluky. :wink: :slight_smile:
26. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mě by se ten čtvrtek hodil záleží ná vás ten další týden se přizpůsobím kterýkoliv den krom zase pátku :wink:
26. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já nemůžu ted ten patek-jedeme na 99% na chatu.. jinak co tenhle čtvrtek?? to byšlo?
26. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :confused: dneska prvni jo? :sweat_smile:
27. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! tak u nás by to šlo :grinning: :wink:
27. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle ctvrtek bych mohla, ale az kolem 2... :sweat_smile:
27. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek