• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no to my taky, jelikož máme plavání. :grinning:
27. dub 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame skolu :grinning:
27. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak tenhle čtvrtek tam 100% budu protože tam mám sraz ze střední :grinning:
27. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dočítám dočítám ale nemohu najít kde ten sraz bude?
27. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabinečka v porubě někde ve mlýně :wink: já to tam neznám takže si musím dát s někým sraz na zastávce asi s denber ale tak nějak teda nevím kdy půjdem :confused:
27. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dejte vědět rády se připojíme.Sice nevím kde mlýn je tak kdyby jste mi to trochu přiblížily.
27. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Jůůů Sabi....vidím že budete mít doma přírustek :slight_smile: Všimla jsem si toho až teď ale asi to bude docela novinka že???
Dneska jsme si byli koupit domu 2 ptáčky....jsou ještě celý vyhukaní :grinning: (chůvičky)
27. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkem jo ale my už to víme dlouho poctivě jsme počítali plodné dny :grinning:
27. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten termín teda kdy?
27. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ostravačky,dlouho jsem tady nebyla nějak se nedostávalo času malý zabere celý den.Je to takový malej neposeda.Zrovna je nemocný tak musíme sedět doma.Četla jsem že si plánujete srazík tak mi zase uteče.Škoda.Tak se zatím mějte kouknu sem ještě k večeru :confounded:
27. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabi: mělo by to být ve čtvrtek a mám ten pocit že tento, ale teď to nevím přesně. Jo a ten mlýn není v porubě ale v Třebovicích. Je to totiž Třebovický mlýn :wink: :grinning:
27. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni já tě počkám too není vůbec problém.a sabi Tebe samosebou taky, domluvíme se třeba na kterou zastávku dojedete a bude to:slight_smile:) jinak gratuluji k čekání miminka. trošku závidím-nikuš je sice ještě mimi, ale chtěla bych mít špuntíky blízko sebe a trochu se bojím, že se nám to pak nepovede :frowning2:
27. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak teda kdy bude ten srazík??? :confused: tento nebo příští čtvrtek já jsem to nějak nepochopila :confused: jinak den když je to v třebovicích tak asi zastávka třebovická??nebo je nějaká ještě bližší tomu?no pište pište zítra už je úterý at to stihnem jestli to má být tento čtvrtek :grinning:
27. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou i blížší, ale ne tramvajová, takže můžem klidně tam. se kousek projdeme :wink: no já myslela tento:slight_smile: příští bude už učební :frowning2:
27. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, však někdo to tu psal že tento. No a v kolik teda se chcete sejít? Já můžu až kolem druhé. Jdeme ještě plavat. :wink:
28. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dobře tento čtvrtek Den mě by jela tramvaj 13:06 ode mě takže na třebovické bych byla nějak kolem půl vyhovoval by mi tento spoj protože je to nízkopodlažní a jede jen jednou za hodinu a aspon bych stihla malé dát oběd doma :wink: mohlo by být holky a kdo se teda přidá
28. dub 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to je super. já se určo přidám, dojdu do mlýna. Doufám že nám bude přát počasí :grinning:
28. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ranko zdravím,koukám,že plánujete dalším srazík,jeslti je to tewnto čtvrtek tak to bych mohla taky dorazit :grinning:
28. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile: ja myslim, ze bych mela moct prijit taky... :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den! Ten vítr je zase šílený že? Manžel šel z malým ven už ráno tak jsem měla dneska odpočinkový den :grinning:
28. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, no tož kde jste? :astonished:
29. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak jo. my budem čekat. sabi jestli se chceš taky přidat tak počkáme tam i na Tebe :wink: leni prosím tě, napiš mi kdyžtak sms-znáš mě, skleroza:slight_smile: jinak holky včera vyzvednuté prstýnky, dneska nikuš novou bouli-každý den se něco děje :wink:
29. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, to že ti manža vzal špuntíka ven. mi se ráno chtělo strašně spát, ale přesvědčit o tom nikuš....nemožné. a když konečně usla, tak při přenosu do postýlky KUK a je znova vzhůru :frowning2: :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak platí ten zítřek? kdo dorazíte?
29. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já určo dorazím. Jedeme na plavčo a počítám že do dvou jsme doma. Tak jen přesedlam do kočárku a vyrazím směrem k vám :grinning: Doufám že vás poznám. Já jsem totiž slepá jak hrom, tak když tak na mě mávejte jak šílené :grinning:
29. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to poznáš, odhaduji že tam tolik lidí s kočárkama nebude jak my:slight_smile:
29. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
koukám,že plánujete srazík na zítřek.
Kde a v kolik,možná bych s Kájuš taky dorazila :wink:
29. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu srazík bude v Třebovickém mlýně tak kolem 14.00 :grinning:
29. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já bych se se Sofi,kdyžtak taky přidsala,pokud by Vám to nevadilo,jeslti tedy během dne nebude nějaká změna
denber:Jak tam jdeš,jedeš?
29. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak já taky urči dorazím do mlýna!
29. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek