Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
3. zář 2008
maji tak to by mohla být docela sranda 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
winifred
3. zář 2008
přeji krásný den holky 🙂 .Tak už nám začala škola.Krista hned první den ve školce sletěla z prolízačky a narazila si loket.Tak se těšila do školky mezi děti a zase musí sedět doma . 😞 Snad si to vybrala na celý rok dpředu 😉
Ahoj Moniko taky tě tady vítám.Já pocházím z Poruby mámm dvě děti holku a kluka.
Koukám že tady je zase pěkně mrtvo.No kounu tady večer jestli tady někdo nebude.Tak zatím pa 😉
maja26
3. zář 2008
Mařenka má ráda malé miminka,naštěstí se knim chová hezky a ví,že musí opatrně některé děti jsou takové hrhr a šahají na hlavičku jako moje neteř má sestřičku 9m. a ji jsou dva roky a ta ji mačka hlavu sedá si na ni 😃 no užívá si segra musí je pořád hlídat to Máří ví že to nesmí dělat 😃 .A druhá segra má taky malou princeznu a ta se jmenuje taky Eliška to je strašně krásné jméno!!!!!!!!!!!!!!!!!!My jsme na české jména Marie,Anežka,Eliška no a druhá dcera o d segry se jmenuje po ní Gabriela protože už nevěděla jaké jméno dát 🙂 Ale Eliška a Anežka se mi líbí nejvíc!
maja26
3. zář 2008
No nic mám tu mamku tak zas večer po sedmé jsem tu 😃 papaláááá
iwulik
3. zář 2008
Ahojky,
vítám nové mamči.
Holky chci chodit s malou na plavání do Delfínku,byl ve Vítkovické nemocnici,ted je na Vítkovickém stadioně,nemáte některá zkušenosti?Nebo nějaké jiné plavčo v Ostravě.
zofinecka1
3. zář 2008
iwu: kamarádka chodí do Atomu na plavání. Má dobré reference 😉
lucenekautor
3. zář 2008
holky a podkdy se na plavčo může????
zany1
3. zář 2008
Luci, tak co já vím, tak do půl roku jsou vany a bazén od půl roku. My chodili s kenny klubem, ale moc jsem teda spokojená nebyla. Chodili jsme hned od půl roku do bazénu, první dvě lekce v pohodě a pak mi každou lekci Mišule probrečela. Takže jsme dochodili jeden kurz a finito....
zany1
3. zář 2008
Na tom kurzu nás vždy mělo být max. 6mamin s dětma a nakonec nás vždy bylo kolem 12mamin. Takže docela rušno a když se rozeřvalo jedno dítě, tak se Míša hned přidala. Jinak to byl takový mírný relax pro mě, ale asi stres pro malou. Ona do dneška není bůhvíjaká vodnice 😃
Tak my teď fičíme ven, tak se tu mějte hezky, nakouknu sem večer...
iwulik
3. zář 2008
Luci-bylo mi řečeno od 3 až 4 měs.
Zany-a kde jsi chodila?do Poruby?
já asi zkusím ty Vítkovice,začíná to už tento týden,moc jsem nechtěla chodit přes zimu.Tak to stihnem do listopadu.Je to na 10lekcí a cena je taky dobrá.
lucenekautor
3. zář 2008
ahá někde púsali od 6 týdnů ale nevím kde.....
zofinecka1
3. zář 2008
maminy a těhule kde jste? :-o 😃
Já se nudíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím na zahradě
😃 :-p
iwulik
3. zář 2008
Luci od 6 týdnů jsou vaničky,ty vynecháme,máme vanu doma 🙂 jdem rovnou do bazénu.
maja26
3. zář 2008
ahojda 😃
zofi ty máš aspoň zahradu to je super,to já když se nudím tak doma v panelu :-|
lucenekautor
3. zář 2008
my dnes trajdali koupili jsmedoktorce a por. asistentce růžové vínečko a mozartovy koule jako poděkovaní za fajn porod bez šmikance..měly radost 😉
bianca
3. zář 2008
ahojky
zofinecka1
3. zář 2008
ahojki bi
jo tak to se mám ale taky už mě to nebaví 🙂 😉
maja26
3. zář 2008
no ale až se Eli narodí tak budeš vděčná za zahradu 😃 ještě ráda tam posedíš v klidu a budeš vědět že ti malá neuteče 🙂
zofinecka1
3. zář 2008
no to jo. Naši už plánují písek 😃
bianca
3. zář 2008
decka my sme boli v pondelok objednat kocarek a vraj mal byt za 14 dni a dnes mi prisla SMS ze si po nho mozme prist =-)
maja26
3. zář 2008
jo no to se bude hodit,od segry tchán teď udělal taky pískoviště na zahradě,segra říkala že furt remcala z tchýní tak se nasr... a za hodinu bylo pískoviště hotové a kamarád mu dovez písek tak si mohla Anežka hned hrát 🙂
zofinecka1
3. zář 2008
no takto je super maji
bi: tak já se pro kočárek teprve chystám. Mám už ho objednaný jen si ho vyzvednout 🙂
bianca
3. zář 2008
zofi no mna sokovalo ze zo 14 dni sa naraz stali 2 dni.Manzel je na nocnych a nemam prenho ako ist ale asi tam pojdeme zajtra lebo ho tam Peter nechce nechavat
zofinecka1
3. zář 2008
no tak to je jasné. Já už bych pro něj taky měla zajít 🙂
bianca
3. zář 2008
zofiku ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiim
zofinecka1
3. zář 2008
ani mi nemluv já taky 🙂
zofinecka1
3. zář 2008
už se nám to krátí. Já jdu 9.9. na kontrolu tak jsem zvědavá co mi řekne
zany1
3. zář 2008
Iwulik, jojo, chodila jsem na kryťák do Poruby. Tady jsou fotečky z plavání 😉 http://zany.rajce.idnes.cz/PLAVANI/
Holky těhulky, úplně vám to těšení závidím!!!!
maja26
3. zář 2008
Musím si koupit nové plavky a v zimě jak začne nuda tak bych chtěla dopoledne jezdit na Porubák z malou plavčit,myslíte že tam můžu sama do toho kakoču nemusím tam být z nějakým děckým klubem?Kdybyste se chtěla některá co má skoro stejně starého prďolína jako já přidat budu jen ráda 😉
zofinecka1
3. zář 2008
maji můžeš tam sama 🙂