• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
maji tak to by mohla být docela sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásný den holky :slight_smile: .Tak už nám začala škola.Krista hned první den ve školce sletěla z prolízačky a narazila si loket.Tak se těšila do školky mezi děti a zase musí sedět doma . :frowning2: Snad si to vybrala na celý rok dpředu :wink:
Ahoj Moniko taky tě tady vítám.Já pocházím z Poruby mámm dvě děti holku a kluka.
Koukám že tady je zase pěkně mrtvo.No kounu tady večer jestli tady někdo nebude.Tak zatím pa :wink:
3. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mařenka má ráda malé miminka,naštěstí se knim chová hezky a ví,že musí opatrně některé děti jsou takové hrhr a šahají na hlavičku jako moje neteř má sestřičku 9m. a ji jsou dva roky a ta ji mačka hlavu sedá si na ni :grinning: no užívá si segra musí je pořád hlídat to Máří ví že to nesmí dělat :grinning: .A druhá segra má taky malou princeznu a ta se jmenuje taky Eliška to je strašně krásné jméno!!!!!!!!!!!!!!!!!!My jsme na české jména Marie,Anežka,Eliška no a druhá dcera o d segry se jmenuje po ní Gabriela protože už nevěděla jaké jméno dát :slight_smile: Ale Eliška a Anežka se mi líbí nejvíc!
3. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic mám tu mamku tak zas večer po sedmé jsem tu :grinning: papaláááá
3. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vítám nové mamči.
Holky chci chodit s malou na plavání do Delfínku,byl ve Vítkovické nemocnici,ted je na Vítkovickém stadioně,nemáte některá zkušenosti?Nebo nějaké jiné plavčo v Ostravě.
3. zář 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu: kamarádka chodí do Atomu na plavání. Má dobré reference :wink:
3. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a podkdy se na plavčo může????
3. zář 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak co já vím, tak do půl roku jsou vany a bazén od půl roku. My chodili s kenny klubem, ale moc jsem teda spokojená nebyla. Chodili jsme hned od půl roku do bazénu, první dvě lekce v pohodě a pak mi každou lekci Mišule probrečela. Takže jsme dochodili jeden kurz a finito....
3. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tom kurzu nás vždy mělo být max. 6mamin s dětma a nakonec nás vždy bylo kolem 12mamin. Takže docela rušno a když se rozeřvalo jedno dítě, tak se Míša hned přidala. Jinak to byl takový mírný relax pro mě, ale asi stres pro malou. Ona do dneška není bůhvíjaká vodnice :grinning:
Tak my teď fičíme ven, tak se tu mějte hezky, nakouknu sem večer...
3. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-bylo mi řečeno od 3 až 4 měs.
Zany-a kde jsi chodila?do Poruby?
já asi zkusím ty Vítkovice,začíná to už tento týden,moc jsem nechtěla chodit přes zimu.Tak to stihnem do listopadu.Je to na 10lekcí a cena je taky dobrá.
3. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá někde púsali od 6 týdnů ale nevím kde.....
3. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy a těhule kde jste? :astonished: :grinning:
Já se nudíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím na zahradě
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci od 6 týdnů jsou vaničky,ty vynecháme,máme vanu doma :slight_smile: jdem rovnou do bazénu.
3. zář 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :grinning:
zofi ty máš aspoň zahradu to je super,to já když se nudím tak doma v panelu :unamused:
3. zář 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my dnes trajdali koupili jsmedoktorce a por. asistentce růžové vínečko a mozartovy koule jako poděkovaní za fajn porod bez šmikance..měly radost :wink:
3. zář 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
3. zář 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki bi
jo tak to se mám ale taky už mě to nebaví :slight_smile: :wink:
3. zář 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale až se Eli narodí tak budeš vděčná za zahradu :grinning: ještě ráda tam posedíš v klidu a budeš vědět že ti malá neuteče :slight_smile:
3. zář 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo. Naši už plánují písek :grinning:
3. zář 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
decka my sme boli v pondelok objednat kocarek a vraj mal byt za 14 dni a dnes mi prisla SMS ze si po nho mozme prist :confused:
3. zář 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no to se bude hodit,od segry tchán teď udělal taky pískoviště na zahradě,segra říkala že furt remcala z tchýní tak se nasr... a za hodinu bylo pískoviště hotové a kamarád mu dovez písek tak si mohla Anežka hned hrát :slight_smile:
3. zář 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takto je super maji
bi: tak já se pro kočárek teprve chystám. Mám už ho objednaný jen si ho vyzvednout :slight_smile:
3. zář 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no mna sokovalo ze zo 14 dni sa naraz stali 2 dni.Manzel je na nocnych a nemam prenho ako ist ale asi tam pojdeme zajtra lebo ho tam Peter nechce nechavat
3. zář 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je jasné. Já už bych pro něj taky měla zajít :slight_smile:
3. zář 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofiku ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiim
3. zář 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv já taky :slight_smile:
3. zář 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se nám to krátí. Já jdu 9.9. na kontrolu tak jsem zvědavá co mi řekne
3. zář 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwulik, jojo, chodila jsem na kryťák do Poruby. Tady jsou fotečky z plavání :wink: http://zany.rajce.idnes.cz/PLAVANI/
Holky těhulky, úplně vám to těšení závidím!!!!
3. zář 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím si koupit nové plavky a v zimě jak začne nuda tak bych chtěla dopoledne jezdit na Porubák z malou plavčit,myslíte že tam můžu sama do toho kakoču nemusím tam být z nějakým děckým klubem?Kdybyste se chtěla některá co má skoro stejně starého prďolína jako já přidat budu jen ráda :wink:
3. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji můžeš tam sama :slight_smile:
3. zář 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek