Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
29. dub 2009
no já jen doufám že nebude pršet 😉 Doufám že všichni dorazíte 😃 x-) x-)
leninnek
29. dub 2009
ahojky holky no tak snad nás tam dost dorazí 😉 já už jsem s den domluvená takže my dvě tam určo příjdem a teda kdo by se chtěl přidat den na mě bude čekat okolo půl druhéí na zastávce třebovická 🙂 a pršet doufám nebude v pátek má být letní počasí jsem četla na netu tak čtvrtek určitě neproprší 😉 už se docela těším no my s malou budemem mít změnu pojedeme po sto letech tramvají 😃 ale zpátky si pro nás přijede tatínek autem 😃
denber
29. dub 2009
asi pěšourem, pokud bude hezky, na třebovickou-počkat lenču a potom do mlýna, to můžem autobusem ty dvězastávky, nebo asi taky pěšky-podle počasí
leninnek
30. dub 2009
Dobré ránko 🙂 vypadá že bude dneska moc hezky 😉 tak počasí nám to nezkazí 🙂
tomasek06
30. dub 2009
Krásné ráno! Tak já dorazím možná taky na tu Třebovickou 🙂
iwulik
30. dub 2009
Dobré ránko,
tak já bych se taky přidala,zatím na odpoledne nic nemám,asi bych taky dorazila na Třebovickou,ještě během dne napíšu,jak to s náma vypadá 🙂
zofinecka
30. dub 2009
Dobré ránko, tak zatím to vypadá na moc hezké počasíčko. Berete někdo foťák? 😉 😃
tomasek06
30. dub 2009
Foťák beru! Dala jsem i do mého alba už nějaké fotky z toho ZOO. Ale jen tři 😃
denber
30. dub 2009
taky ho beru🙂 na tu třeebovickou dorazíte jak? vím, lenka atd tramvaji🙂 ale myslím poruba. já půjdu s pustkovce asi pěšourem,tak kdyby se chtěl někdo přidat🙂
tomasek06
30. dub 2009
Taky jdu pěšky! Co se potkat někde na Lenince?
zofinecka
30. dub 2009
tak my na plavání nejdem, tak dorazíme taky na třebovickou. Zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉
kykynka
30. dub 2009
¨Hele holky ale neměly by jsme byt dnes doma palí se čarodějnice 😃 aby nás neupalili 😃 mimichodem AHOJKY A KRÁÁÁSNÉÉÉ RÁÁÁNKO 😉
tomasek06
30. dub 2009
Kyky nestraš! 😃
jaruschk
30. dub 2009
Ahoj já vyrážím těž pěškobusem od Duhy,tak kdyžtak se k někomu připojím....ale třebovická je daleko ni?Není lepší se potkat na čistírnách?
kykynka
30. dub 2009
ja nestraším jen intujice 30.4 😃
kykynka
30. dub 2009
jaruš pujdeš kolem marie majerove a josefa skupy?přidala bych se na čistirny je to 2 zastavky ta třebovická je zruky a to dost 😉
leninnek
30. dub 2009
super to nás ale bude 🙂 tak já potvrzuju že u mě platí že 13:06 vyjíždím od nás takže jsem tam kolem půl snad tu tramvaj malá zvládne a nebude mi tam vřeštit =-) no vidím že já jediná se projedu takový lán světa 😃 to jsem zvědavá kolik nás dorazí 😉
denber
30. dub 2009
třebovická je z ruky, ale třeba pro lenču je to lepší,. protože se nedá zaručit, že ji pojede nízkopodlažák 4, nebo leni nevíš jak by ti to navazovalo? čistírny jsou blíž-pro nás, pro ostatní nevíím
kykynka
30. dub 2009
ty čistirny jsou lepší pro nas daleko pro mne a miki ne ale kyky takovou dálku neujde ty čistirny ano... 😉
leninnek
30. dub 2009
no to mi ta čtyřka nenavazuje nízkopodlažní ]-( a někdo se najde kdo mě počká na té třebovické? =-) jako já se radši projdu než jet tramvají 😉 tak se najde někdo s kočárkem třeba kdo by počkal teda na té třebovické na mě?
kykynka
30. dub 2009
leni čím jedeš?
denber
30. dub 2009
leni já tě počkám, neboj 😉
leninnek
30. dub 2009
17 jedu a jede mi nízkopodlažní je ta v jednu jezdí jen co hodku ]-( je to pro mě pohodlnější no škoda že mě David nemůže hodit i tam asi už se dokopu k tomu řidičáku ... ok den takže kolem půl tam no a s ostatníma až v tom mlýně ne
tomasek06
30. dub 2009
Holky to výjde úplně na stejno od čistíren i od Třebovické. Chodím tam každý týden 😃
tomasek06
30. dub 2009
Jinak já budu 13,30 na Třebovické.
kykynka
30. dub 2009
ty jo to je děs 17 je tam 13:27 a 4 13:24 jen 3 min rozdil proč to nejede obráceně kdyby jsi jela 7 tak to 7 stiha 4ku 😞
kykynka
30. dub 2009
ja teprve 13:30 budu na dilnach musím poškat na mího bleeee 😞
leninnek
30. dub 2009
jo tak super tak na té třebovické a kdo to má dál tak se sejdem až ve mlýně 😉 už se těším
majatob
30. dub 2009
hele, ja bych dorazila, ale o pul teprve koncim v centru a sama do mlyna pak netrefim... :-N nebo je to nekde jak je takovej ten hezkej park v trebkach?
kykynka
30. dub 2009
maji v kolik budeš a kde bys mohla být?? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli