• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
kykynka:Klidně můžu kolem Majerky a Skupy mě je to jedno....pro mě jsou taky čistírny blíže...
30. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky, no ja nez se dostracham do Poruby, tak je pul, trictvrte na tri :sweat_smile: takze az tak kolem treti..
30. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy tak já taky dorazím :slight_smile: už se moc těším papa
30. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majatob je to hned za tím Třebovickým parkem. Je fotbalové hřiště a sejdeš dolů a tam to už uvidíš.
30. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre, tak ja vas zkusim najit (pokud neprijedu moc pozde), musim letet tak odpoledne mozna pa :grinning:
30. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já tě klíďo počlám na třebovické
30. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak se tam střetnem:slight_smile: :wink:
30. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo. Už se těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :wink: :grinning:
30. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budete si tam dávat oběd?
30. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle toho co tam budou mít :wink:
30. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já jdu krmit malou a za půl hodky vyrážíme :wink:
30. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měly boloňske špagety nebo jak se to jmenuje... :grinning:
30. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si tam asi něco aspon malého dám, nechce se mi dneska nějak kuchtit, malá ted spí, tak bud stihnem pojíst ještě doma , nebo pojí taky tam:slight_smile:
30. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo malá pořád spí :confused: a to usla před jedenáctou :confused: no budu ji muset vzbudit jinak nestíháme doufám že z ní nebude protivka :confused: vždycky spí tak nejdýl půlhodiny a dneska jak naschvál :angry:
30. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, leni-to tak vždycky výjde:slight_smile: nikča se zbudila ted-tak dostane baštu a budem se chystat:slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne holky spí ale budu je budit ale ony protivky nejsou když se zbudí tak to je jedno štěstí :grinning:
30. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ty jo,já nestihám,malá ještě nespí,nejdete někdo směrem od hl.třídy,nebo bych musela na tramvaj k Domovu sester.No uvidím jak to budu stíhat,zkusím být na Třebovické v 13,30,snad se nějak poznáme nebo se ke mě hlaste,ještě omrknu albíčka :wink:
30. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem po x letech volneho času vložila pár foteček i z radia mne s kolegou :wink:
30. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak doufám že si to krásně užijete :slight_smile: Já dneska bohužel nemužu maly má ve školce palení čarodejnic a já nemužu chybět :grinning: :grinning: :grinning: Dělali jsme kostým a koště vlastní výroba :sweat_smile: . Jdeme se na něho s Kubíčkem podívat, budou pect párky a mají tam ruzné soutěže a hry. :wink:

Večer kouknu jak se vám tam líbilo :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave jsem dorazila domu, tak to uz vas ani nema cenu jit hledat :frowning2: no, tak snad priste :slight_smile:
30. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sraz nic moc ,teda holek vylo dost,ale seděly jste tak nějak ppo skupinkách tak jsme se ani nesačily seznámit, možná to bude příště lepší :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
30. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já sem celkem spokojená, je pravda, že jsme seděly na dvě poloviny, ale tam to ani jinak mylsím nešlo. jinak kdo chtěl se seznámit mohl. jinak myslím dobrý, mohlo býti líp, ale i mnohem mnohem hůř
30. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já jsem dorazila až před chvílí a malý pochopitelně usnul po cestě. Už je ale vykoupaný a spinká. Bylo dobře, ale já jsem si bohužel nemohla ani moc pokecat malý pořád někde lítal :grinning:
30. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: viděla sem, že malý má rád vláčky:slight_smile: ještě,že nebydlíte u nádraží :grinning:
30. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malý i velký je úchyl na vlaky :grinning: kdyby jsme bydleli u nádraží tak by byli šťastní :grinning:
30. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no já jsem taky spokojená bylo dobře :wink: no tomasek malý je psycho teda je fakt vidět že vláčky jsou jeho co vlak to jste stáli venku :grinning: ale je šikovný :wink:
30. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni dík :slight_smile: Je fakt šílenýýýýýý! Ale je naše zlatíčko! Jako každé dítě :grinning:
30. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
davi měl na koleji kolegu, který si na léto koupil jízdenku celoprázdninovou a jezdil sem a tam po republice vlakem- tak aspon víš co tě čeká :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i tak jsem ve vklaku tak 3x týdně a někam jezdíme :grinning:
30. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej vy jste měli ten srazík dneska?Bylo toho moc takže jsem na to úplně zapomněla.
Tak snad jindy nějak další sraz?
30. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek