Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
1. kvě 2009
Krásné ráno! Dneska se malý vzbudil v 7,00. Byla jsem v šoku :-o Asi jsem o včera pořádně zničila 😃
denber
1. kvě 2009
ahojky, tak mi za chvilku jedeme na chatu, tak se mějte hezky a krásný víkend!!! 😉
zanetka82
1. kvě 2009
Krásný den 🙂
zofinecka
1. kvě 2009
Dobré ránko, tak eli byla včera tak unavená, že pomalu nechtěla večer ani jíst a hned usla, tak jsem ji musela božátko budit aby se najedla 😃
jaruschk
1. kvě 2009
Ahojky,dobré ranko....malá byla taky včera zničená,jsem sice myslečla,že ji zabiju v té hospě,jaké zas měla nervy...ale bylo to tím,že nespala po obědě....ale pak už vpoho....Náš taťka utekl na barák to tam zkontrolovat,tak snad dotáhne nějakou větěv a pomucká nás ať neuschnem hehheheh
zofinecka
1. kvě 2009
Tomasek nezmokli jste včera? Já na vás myslela jak jste došli 😉
tomasek06
1. kvě 2009
Zofi nezmokli jsme jen trochu kapalo. A moje mamka říkala že v Porubě ani nelilo jak v třebkách 😃 :-o
iwulik
1. kvě 2009
Ahojky všem,
srazík byl fajn,jsem ráda,že jsem vás poznala naživo 🙂
Dneska jsme byli na výletě u Veličků v Beskydech(sraz čarodejnic)tak jsem tam nemohla chybět 😃 ,totéž si asi řeklo hodně Ostravanů,páč tam byla hlava na hlavě,ale super program pro děti,malá si i zatancovala 😉
nádherné počasí,tak se nám výlet vydařil a dokonce jsem byla i políbená pod třešní tak snad neuschnu 🙂
zofinecka
1. kvě 2009
Ahojki, tak my jsme se před chvíli vrátili z Hukvald. 😃 Bylo taky krásně a užili jsme si to. Bylo tam docela dost lidí a dlouho jsme hledali místo na zaparkování. No prostě auto na autě. 😃
tomasek06
1. kvě 2009
Ahojky! Tak já dneska se zanetkou82 opékala párky a bylo super 🙂 Taky jsem ráda že jsem vás poznala a doufám že se zase sejdeme.
zofinecka
1. kvě 2009
no v tptaky doufáme. Dala jsem pár fotečk do alba z dneška a taky jsem udělal album ze včerejška, to co fotila kykynka 😃 😉
tomasek06
1. kvě 2009
Jo fotky jsou super! A nemáte tam mého syna jinde než na skluzavce? 😃 😃 😃
zofinecka
1. kvě 2009
ne nemáme 😃 😉
kykynka
1. kvě 2009
žofi koukám fotečky jsi už uspěšně vložila.... ja moc nefotila a vše co jsem měla jsem Žofce poslala 😉 jinak srazík božíííííííííííííííííííííí
zofinecka
1. kvě 2009
jojo dneska 😉 x-) x-)
tomasek06
2. kvě 2009
Krásné ráno! Copak dneska máte v plánu? Já ani nevím co vařit, jsem už úplně bez inspirace 😞
zofinecka
2. kvě 2009
Ahojki, no já dneska vařím rizoto a chystáme se dneska grilovat, pokud teda počasí dovolí 😉 :-N
leninnek
2. kvě 2009
Krásné ránko 🙂 tak my za chvíli jedem do ikey nakupovat x-) něco si ukuchtíme na obídek a odpoledne jestli nezačne pršet jdeme taky na grilovačku x-) jinak celkem novinka malá se pořád staví na čtyři a houpe se dopředu dozadu tak snad budemem brzy lozit x-)
zofinecka
2. kvě 2009
leni tak to je super. To už se pak vůbec nezastaviš 😃
leninnek
2. kvě 2009
no z toho mám taky obavu 😃 ale aspon zas bude veseleji teda doufám že nám ted chvíli dají pokoj zoubky ]-(
alesek
2. kvě 2009
Dobré ráno to my máme dneska bokolicovou polívku a kuřecí řízky s kaší, odpoledne jsme doma,protože Alešek má horečky 38.8 a teče mu s nosu a očí 😞 😞 😞
majatob
2. kvě 2009
dobre ranko 🙂
ja jsem na dnesek Martinovi slibila jahodovy knedliky 😃
tomasek06
2. kvě 2009
Tak díky za tipy na oběd 😃 Já mám ze včerejška vývar a asi udělát to rizoto 🙂
zanetka82
2. kvě 2009
Čau babuchy... 🙂 Krásný den sluníčko svítí...co víc si přát.
Kluci jeli s tatínkem na chatu a mamka má víkend pro sebe. Sobota je samozřejmě uklidová ale večer jdeme s Tomaškem06 zapařit. TO NÁM BUDE ZASE ZLE :-p 😃 Buidu spát u ní tak se vrátím až zítra k večeru. 😉 NO paráda už se teším. Pa a krásný víkend.
zany1
2. kvě 2009
Ahoj holky, tak čtu, že jste měli srazík - no úplně závidím... Jinak já jsem ještě pořád v celku, ale od minulého čtvrtku do úterka jsem byla v porodnici na pozorování, miminko mělo nějakou zvýšenou srdeční činnost, ale upravilo se to a tak nás ještě proppustili domů. Samozřejmě jsem už kvůli tomu a vysokému tlaku vedena jako rizikové těhu. Ve čtvrtek jsem byla v rizik. poradně, tak bylo vše OK, mimčo mělo podle měření cca 2900g. Další kontrola je další čtvrtek, tak uvidíme co se dovíme.... Jinak si užijte krásný slunečný víkend!!!
sabinecka
2. kvě 2009
Nebudete chtít někdo kotátko až se nám narodí?
tomasek06
2. kvě 2009
Ne díky Sabi my kočky moc nemusíme 😃
sabinecka
2. kvě 2009
Ale je krásná ,má špičaté ouška a krásný dlouhý ocas je hbitá elegantní a perfektní lovec myší ,máme ji v bytě je naučení na písek takže předpokládáme že kotátka budou taky taková a na písek je naučíme fakt. 😃
zofinecka
2. kvě 2009
sabi tak my máme tři kočky. Teda já mám jednu peršanku a další dvě mají naši dole, takže my jich máme dost 😃
sabinecka
3. kvě 2009
Holky tak co ta včerejší pařba jak se vám povedla?