• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Krásné ráno! Dneska se malý vzbudil v 7,00. Byla jsem v šoku :astonished: Asi jsem o včera pořádně zničila :grinning:
1. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak mi za chvilku jedeme na chatu, tak se mějte hezky a krásný víkend!!! :wink:
1. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den :slight_smile:
1. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tak eli byla včera tak unavená, že pomalu nechtěla večer ani jíst a hned usla, tak jsem ji musela božátko budit aby se najedla :grinning:
1. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,dobré ranko....malá byla taky včera zničená,jsem sice myslečla,že ji zabiju v té hospě,jaké zas měla nervy...ale bylo to tím,že nespala po obědě....ale pak už vpoho....Náš taťka utekl na barák to tam zkontrolovat,tak snad dotáhne nějakou větěv a pomucká nás ať neuschnem hehheheh
1. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomasek nezmokli jste včera? Já na vás myslela jak jste došli :wink:
1. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zofi nezmokli jsme jen trochu kapalo. A moje mamka říkala že v Porubě ani nelilo jak v třebkách :grinning: :astonished:
1. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem,
srazík byl fajn,jsem ráda,že jsem vás poznala naživo :slight_smile:
Dneska jsme byli na výletě u Veličků v Beskydech(sraz čarodejnic)tak jsem tam nemohla chybět :grinning: ,totéž si asi řeklo hodně Ostravanů,páč tam byla hlava na hlavě,ale super program pro děti,malá si i zatancovala :wink:
nádherné počasí,tak se nám výlet vydařil a dokonce jsem byla i políbená pod třešní tak snad neuschnu :slight_smile:
1. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki, tak my jsme se před chvíli vrátili z Hukvald. :grinning: Bylo taky krásně a užili jsme si to. Bylo tam docela dost lidí a dlouho jsme hledali místo na zaparkování. No prostě auto na autě. :grinning:
1. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Tak já dneska se zanetkou82 opékala párky a bylo super :slight_smile: Taky jsem ráda že jsem vás poznala a doufám že se zase sejdeme.
1. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no v tptaky doufáme. Dala jsem pár fotečk do alba z dneška a taky jsem udělal album ze včerejška, to co fotila kykynka :grinning: :wink:
1. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo fotky jsou super! A nemáte tam mého syna jinde než na skluzavce? :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ne nemáme :grinning: :wink:
1. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
žofi koukám fotečky jsi už uspěšně vložila.... ja moc nefotila a vše co jsem měla jsem Žofce poslala :wink: jinak srazík božíííííííííííííííííííííí
1. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo dneska :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Copak dneska máte v plánu? Já ani nevím co vařit, jsem už úplně bez inspirace :frowning2:
2. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki, no já dneska vařím rizoto a chystáme se dneska grilovat, pokud teda počasí dovolí :wink: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile: tak my za chvíli jedem do ikey nakupovat :dizzy_face: něco si ukuchtíme na obídek a odpoledne jestli nezačne pršet jdeme taky na grilovačku :dizzy_face: jinak celkem novinka malá se pořád staví na čtyři a houpe se dopředu dozadu tak snad budemem brzy lozit :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
leni tak to je super. To už se pak vůbec nezastaviš :grinning:
2. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no z toho mám taky obavu :grinning: ale aspon zas bude veseleji teda doufám že nám ted chvíli dají pokoj zoubky :angry:
2. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno to my máme dneska bokolicovou polívku a kuřecí řízky s kaší, odpoledne jsme doma,protože Alešek má horečky 38.8 a teče mu s nosu a očí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
ja jsem na dnesek Martinovi slibila jahodovy knedliky :grinning:
2. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak díky za tipy na oběd :grinning: Já mám ze včerejška vývar a asi udělát to rizoto :slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau babuchy... :slight_smile: Krásný den sluníčko svítí...co víc si přát.
Kluci jeli s tatínkem na chatu a mamka má víkend pro sebe. Sobota je samozřejmě uklidová ale večer jdeme s Tomaškem06 zapařit. TO NÁM BUDE ZASE ZLE :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Buidu spát u ní tak se vrátím až zítra k večeru. :wink: NO paráda už se teším. Pa a krásný víkend.
2. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak čtu, že jste měli srazík - no úplně závidím... Jinak já jsem ještě pořád v celku, ale od minulého čtvrtku do úterka jsem byla v porodnici na pozorování, miminko mělo nějakou zvýšenou srdeční činnost, ale upravilo se to a tak nás ještě proppustili domů. Samozřejmě jsem už kvůli tomu a vysokému tlaku vedena jako rizikové těhu. Ve čtvrtek jsem byla v rizik. poradně, tak bylo vše OK, mimčo mělo podle měření cca 2900g. Další kontrola je další čtvrtek, tak uvidíme co se dovíme.... Jinak si užijte krásný slunečný víkend!!!
2. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebudete chtít někdo kotátko až se nám narodí?
2. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne díky Sabi my kočky moc nemusíme :grinning:
2. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale je krásná ,má špičaté ouška a krásný dlouhý ocas je hbitá elegantní a perfektní lovec myší ,máme ji v bytě je naučení na písek takže předpokládáme že kotátka budou taky taková a na písek je naučíme fakt. :grinning:
2. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
sabi tak my máme tři kočky. Teda já mám jednu peršanku a další dvě mají naši dole, takže my jich máme dost :grinning:
2. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak co ta včerejší pařba jak se vám povedla?
3. kvě 2009 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek