• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky holky! Dopadli jsme velice dobře! Až na Zanetku82 :grinning: Ta chudák od rána jen trpí :grinning: A to jsem ji musela tahat ve 4,00 ráno domů,chtěla pokračovat :grinning:
3. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky no kde jste dneska???? :confused: koukám ze tomásek s zanetkou si uzívaly :grinning: no my jdem za chviličku si sednout na chvilku někam máme tu opět babičku tak proč to nevyužít :grinning: jinak příští víkend jedem na hory a budeme slavit moje narozeninky :dizzy_face: akorát já si je až tak neoslavím protože bereme i malou ale neva i tak bude fajně :dizzy_face: no nic dobrou noc já se jdu přinachystat :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kránsné ráno! Copak dneska podnikáte? Zase se nám má prý zkazit počasí :frowning2:
4. kvě 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, my nic nepodnikáme, jelikož musím psát projekt :angry:
4. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no my byli přes víkend s nikčou na chatě, poprvé na celý víkend, bylo fajn, ale chvilkama.... ona je zvyklá lozit, blbnout a tam nebylo moc kde, takže byla taková nevyřáděná, že nám skákala a blbla u večeře, aj oběda.... jinak se to zvládlo hezky. brala sem si komp, že zamakam na jedné práci do školy a co myslíte.....?
4. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....už se nám tam pěkně zatahlo :confounded: ale na druhou stranu ať sprchne už je to potřeba. Všude samy prach a bude se lépé dýchat :wink: zahradka to taky potřebuje.
4. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem se před chviličkou dozvěděla že jsem přijatá do školičky takže od září mě čeká učeníčko tak snad to zvládnu :slight_smile: a když ne aspon budu vědět že jsem to zkusila :slight_smile: jinak popršet by trošku mohlo to je fakt ale stačil by den ne nějak dlouho to by mě zas štvalo jinak vařím polívčičku a od včera tam máme pečeného králika k obědu a odpoledne jestli nebude pršet tak půjdem nakoupit
4. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to je super. Já už se teda teším až to budu mít za sebou. A na co tě teda přijali? :wink:
4. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chci si dodělat maturitu obor podnikání na obchodce já jsem si totiž udělala dva učnáky a ani jeden s maturitou bohužel tak bych to nějak při té mateřské chtěla zkusit tak uvidíme :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenči držím palce, pokud na sebe budeš v nněkterých chviličkách přísná-tak to 100% zvládneš a kdo ví kam až dojdeš. kdyby něco - dej vědět!! to už sem ti říkala, tak víš co myslím :wink:
4. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj den díky uvidím v zíři pak bych se ti ozvala :wink: 0
4. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni blahopřeji mne na to nevzaly ale nevadí zkusím to zase zarok taky podnikání v oboru jsem vyučena kadeřnice :wink: mimochodem holky ahooojky
4. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme přišli z venku a je tam hnusný vítr že? A zima! :frowning2:
4. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Žijete vůbec? Malý mi dneska vstával ve 4,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já umírám!
5. kvě 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak my měli budíček o půl šesté a vypadá to že pujdeme brzy spinkat malá ted tři dny po sobě mezi sedmou osmou usla na hodinku to by bylo super kdyby i dnes bych jestě spala to bude tím počasím venku nic moc ale aspon že neprší
5. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak já pořad trpím....to je strašné jedna pařba za rok a pak 3 dny trpím :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád se mi točí hlava a žaludek mám na vodě. Kluky mám oba dva doma....v noci kašlali tak jsem nedávala Petříka do školky. Co dneska dobrého vaříte? Já vubec nevím :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni a kolikrát přes den ti spí, nám se podařilo nikču navést na dva spánky a časem že by spala jen po obědě:slight_smile:co jinak dě
5. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to odeslalo nějak nedopsané...
co jinak děláte - já se hl. snažím učit, ale zatím je to bohužel jen u te snahy :frowning2:
5. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den ono je to jak kdy ted většinou dvakrát po obědě spí přes hodinu a když nespí dýl jak hodinu ještě mi usne potřetí ted jsme spinkaly hodku a půl :dizzy_face: tak já už su vychrupkaná :slight_smile: já bych měla jít do obchodu pro nějaké pečivo oběd dneska nedělám máme polívkuze včera to stačí a malá obed taky má a já mám dneska nárok nic nedělat :grinning: aspon jeden den v roce
5. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dobré ranko,my se dneska chystáme s malou k našim aspoň polítá po zahradě bude na písku a já budu mít chvíli klídek,odpo valím na nehty,takže taky relax....včera byl hnusný vítra,ale přesto jsme byly 2,5hodiny venku.
Malá mi spí většinou už jen jednou denně,odpoledne většinou kolem 12 pokud se ji tedy chce spát,nijak ji neuspávám jak se ji chce spát tak si lehne a spí...
5. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dneska válčíte, já jenom čekám kdy nikuš bude chtít odpolední spánek a pak učit až se mi bude z hlavy kouřit:slight_smile: jinak vše při starém. o víkendu ani nevím zda budem doma nebo na chatě nnebo u našich, ještě se uvidí, co plánujete vy?
5. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko no holky kde jste :confused: já už jsem víc jak hodku vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbne mi tu net to je děs dneska musím něco vařit a nevím co nemám žádnou inspiraci
6. kvě 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak já jsem konečně dneska dodělala projekt do školy a odpoledne ho musím odvést. Já si dneska udělám salát s krůtím masem :grinning:
6. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak my máme dneska naloženou panenku a brambůrky :grinning:
6. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
u nas jako rychlovky vedou: kure na medu, zapeceny brambory nebo nudle a rizoto :grinning: ale nastesti varim jen o vikendech :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já ještě nevím co budu kuchtit, bud mám v mražáku namraženou dušenou mrkvičku nebo se s niky projdem a dám si výbornou tortilu, co dělají tady kousek a není drahá:slight_smile: ted kafe a učit, zofi tak to ti závidím, že to máš hotové, mě to asi čeká o víkendu:frowning2::slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo venku začlo pršet a to jsem si říkala že malá pojí a půjdemem ven takže malá pojí a budeme doma :angry: jsem si nakonec udělala špenátek s masíčkem a br.kn. a malá má brokolici s bramborem achjo to mě jako naštvalo to počasí ted
6. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík,venku dneska klemra a vítr,my jsme doma...na obídek máme koprovku mé nejoblíbenější hhhi malá to asik jíst nebude tak ji dělám polívku...v pátek jedu pařit,a v sobotu si doufám přítel odveze malou na barák a nechají mi klídek...
6. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruš o venku mi ani nemluv, říkala sem si, že se s malou projdu, provětrám hlavu at se pak dobře učí a ... nikuš je navíc nějaká protivná, nejí-nespí- odhaduji další zub,ale kdoví
6. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se prave vratili z venku :slight_smile: ale nebyt toho, ze jsem musla do skoly asi bysme taky sedeli doma :grinning:
6. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek