• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Krásné ráno! Zatím to venku vypadá dobře že? Sluníčko svítí :slight_smile: Ale odpo se to prý má zkazit a zase pršet :frowning2:
7. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak já doufám že se to nezkazí. Chci jít na chvilku ven :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám! Včera jsme byli už doma tak dneska musíme ven.
7. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se chystáme ven za minutku, taksnad nezačne hned lít:slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí se předpověď nenaplnila že? Teď jsme dorazili z venku a bylo dobře.
7. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki tak my jsme taky byli venku a bylo super. :grinning:
7. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešek super, koupili sme nikušce botičky, na dubině, v obchoďáku jak byl julius majnl- pán byl ochotný a co nás dostalo, nikuš nám během cessty tam usnula a ani zkoušení bot se nezbudila, pán ji měřil nožičku a nic...spinkala. perfektní přístup, mají tam i něco málo hraček, čepičky, šátky, zahlídla sem tam štrample, které jsou jako dupačky:slight_smile:)))) zítra jedeme na chatu a pokud bude celý víken krásně tak mě šibne..... čeká mě celý víkeend učení. to bude....
7. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko doufám že se jim vyplní počasí a bude celý víkend krásně my odpoledne odjíždíme na víkend na chatu já se tak těším :dizzy_face: musím pobalit věci uvařit malé oběd a jeto :slight_smile: a trošku uklidit at nemusím v neděli jak přijedem :slight_smile: jinak Den je to tam super ta obuv taky už jsme tam byli :wink: no a co vy plánujete na víkend?
8. kvě 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! My ani nic moc o víkendu nepodnikáme. Určitě budeme ale někde venku. Zato příští týden v něděli odjíždíme za manžílkem do práce na hory a budeme tak až do konce měsíce. Už se těším že vypadnu na chvíli z města.
8. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak dneska to vypadá na krásné počasíčko :wink: . My se odpoledne chystáme za známýma.
tomasek - ty hory ti závidím :grinning:
8. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není co závidět budu tam tak trochu pracovně :wink:
8. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Kde všechny jste? Halooooo!
9. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tady píšu sama ze sebou :grinning: Dneska to s tím počasím nevypadá moc dobře že? Snad se to vybere!
9. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko! tak už to tam vypadá že to možná bude lepší. :grinning:
9. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se to nějak zadrhlo :cry:
9. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi všichni odjeli někam na víkend :grinning: Já si tady taky píšu skoro sama :grinning:
9. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme byli zase celé odpo venku a bylo fajn. Akorát mi malý pořád všechny děti na písku poučuje že se říká ANO A NE JO! Je to fakt prdel, ale bohužel ho za to děti nesnáší a pořád po něm řvou :frowning2: Je mi ho fakt líto :frowning2:
9. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
dlouho jsem sem nemrkla..

jaruschk,nebo kdo je z poruby nebyla jste nekterá v tom second handu na Alšáku? vypadá to,že tam mají hezké věci a i značkové jako next, george...
9. kvě 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber: ten obchod na Dubině znám a já jsem tam taky malé už koupila dvoje boty, mají tam skvělý výběr...ale ty ceny, ale to je asi všude. nevím za k olik tam mají letní botičky,ale já ted u Bati koupila za 399,- a krásné a taky to mají vše testované.
9. kvě 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka:Vím kde to ješ ale nenakupuju tam,ale segra tam koupila pár věcí pro svojí dceru...ten stejný obchod co je na Dubině je i v POrubě,vedle MC Donald taky specializovaná prodejna na dětskou obuv....
9. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak my nikam na víkend nejeli.
Jo a ten sekáč na alšáku je super.Já tam chodím hodně nakupovat. Mají to tam levné. :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruschk: jj o té obuvi vím,že je to stejné.ale na té dubine mají super výběr.
zofi: jo? my jsme tama dnes šly se ségrou a říkaly jsme si,že tam musíme zajít. ona je taky těhu tak budeme pak nakupovat spolu :slight_smile:..přišlo mi to za výlohou jako čistý second hand a proč kupovat drahé hadry,když ty děti to stejně zase tak nezničí . a dělají tam i odkup věcí?
9. kvě 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko já mám ten pocit že ji, ale nevím to jistě. Já tam jdu v pondělí, tak tam zas nechám majlant :grinning: Já většinu věci co mám tak už jsou po jednom dítěti. Mám jednu maminu, která mi vždy nějaké věci prodá a jsou fakt jak nové a nebo zajdu do toho sekáče a tam taky nakoupím hodně věcí. Je to opravdu čisťoučké. :wink:
9. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Do sekáče na Alšák taky sem tam chodím, ale poslední dobou mám smůlu na velikosti :frowning2: Tak teď hodně nakupuju přes aukro a fakt super věci a vše značkové. Některé nejdou poznat že jsou už použité. Zrovna dneska si jdu pro 4 trička a 1 mikinu. Vydražila jsem to vše jen za 104 kč.
10. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak na aukru jsem to ještě nezkoušela. Já jen přes mimibazar. :wink:
10. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky jde jste? My jsme si dneska udělali fajnou prochajdu :grinning: :wink:
10. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky! Jeili jsme do Děhylova a malý se pořádně vyřádil. Zítra jedeme do Brna do ZOO. Už se taky těším.
10. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: my jsme se dnes cely dopoledne placali na pisecku :grinning: :grinning: :grinning: a ja jsem si vyhrala snad nejvic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek tak v ZOO v Brně jsme byli a mě to tam moc nenadchlo.
My jsme dneska šli do Hošťálkovic Na Lipku :wink: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem jen zvědavá a hlavně se malý projede ve vlaku :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek