Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
7. kvě 2009
Krásné ráno! Zatím to venku vypadá dobře že? Sluníčko svítí 🙂 Ale odpo se to prý má zkazit a zase pršet 😞
zofinecka
7. kvě 2009
dobré ránko, tak já doufám že se to nezkazí. Chci jít na chvilku ven x-) x-)
tomasek06
7. kvě 2009
Taky doufám! Včera jsme byli už doma tak dneska musíme ven.
denber
7. kvě 2009
my se chystáme ven za minutku, taksnad nezačne hned lít🙂
tomasek06
7. kvě 2009
Naštěstí se předpověď nenaplnila že? Teď jsme dorazili z venku a bylo dobře.
zofinecka
7. kvě 2009
Ahojki tak my jsme taky byli venku a bylo super. 😃
denber
7. kvě 2009
tak dnešek super, koupili sme nikušce botičky, na dubině, v obchoďáku jak byl julius majnl- pán byl ochotný a co nás dostalo, nikuš nám během cessty tam usnula a ani zkoušení bot se nezbudila, pán ji měřil nožičku a nic...spinkala. perfektní přístup, mají tam i něco málo hraček, čepičky, šátky, zahlídla sem tam štrample, které jsou jako dupačky🙂)))) zítra jedeme na chatu a pokud bude celý víken krásně tak mě šibne..... čeká mě celý víkeend učení. to bude....
leninnek
8. kvě 2009
Dobré ránko doufám že se jim vyplní počasí a bude celý víkend krásně my odpoledne odjíždíme na víkend na chatu já se tak těším x-) musím pobalit věci uvařit malé oběd a jeto 🙂 a trošku uklidit at nemusím v neděli jak přijedem 🙂 jinak Den je to tam super ta obuv taky už jsme tam byli 😉 no a co vy plánujete na víkend?
tomasek06
8. kvě 2009
Krásné ráno! My ani nic moc o víkendu nepodnikáme. Určitě budeme ale někde venku. Zato příští týden v něděli odjíždíme za manžílkem do práce na hory a budeme tak až do konce měsíce. Už se těším že vypadnu na chvíli z města.
zofinecka
8. kvě 2009
Dobré ránko, tak dneska to vypadá na krásné počasíčko 😉 . My se odpoledne chystáme za známýma.
tomasek - ty hory ti závidím 😃
tomasek06
8. kvě 2009
Není co závidět budu tam tak trochu pracovně 😉
tomasek06
9. kvě 2009
Krásné ráno! Kde všechny jste? Halooooo!
tomasek06
9. kvě 2009
Tak si tady píšu sama ze sebou 😃 Dneska to s tím počasím nevypadá moc dobře že? Snad se to vybere!
zofinecka
9. kvě 2009
DObré ránko! tak už to tam vypadá že to možná bude lepší. 😃
sabinecka
9. kvě 2009
Tady se to nějak zadrhlo 😢
tomasek06
9. kvě 2009
Asi všichni odjeli někam na víkend 😃 Já si tady taky píšu skoro sama 😃
tomasek06
9. kvě 2009
Jinak jsme byli zase celé odpo venku a bylo fajn. Akorát mi malý pořád všechny děti na písku poučuje že se říká ANO A NE JO! Je to fakt prdel, ale bohužel ho za to děti nesnáší a pořád po něm řvou 😞 Je mi ho fakt líto 😞
katka_j
9. kvě 2009
čau holky,
dlouho jsem sem nemrkla..

jaruschk,nebo kdo je z poruby nebyla jste nekterá v tom second handu na Alšáku? vypadá to,že tam mají hezké věci a i značkové jako next, george...
katka_j
9. kvě 2009
denber: ten obchod na Dubině znám a já jsem tam taky malé už koupila dvoje boty, mají tam skvělý výběr...ale ty ceny, ale to je asi všude. nevím za k olik tam mají letní botičky,ale já ted u Bati koupila za 399,- a krásné a taky to mají vše testované.
jaruschk
9. kvě 2009
katka:Vím kde to ješ ale nenakupuju tam,ale segra tam koupila pár věcí pro svojí dceru...ten stejný obchod co je na Dubině je i v POrubě,vedle MC Donald taky specializovaná prodejna na dětskou obuv....
zofinecka
9. kvě 2009
Ahojki, tak my nikam na víkend nejeli.
Jo a ten sekáč na alšáku je super.Já tam chodím hodně nakupovat. Mají to tam levné. 😃
katka_j
9. kvě 2009
jaruschk: jj o té obuvi vím,že je to stejné.ale na té dubine mají super výběr.
zofi: jo? my jsme tama dnes šly se ségrou a říkaly jsme si,že tam musíme zajít. ona je taky těhu tak budeme pak nakupovat spolu 🙂..přišlo mi to za výlohou jako čistý second hand a proč kupovat drahé hadry,když ty děti to stejně zase tak nezničí . a dělají tam i odkup věcí?
zofinecka
9. kvě 2009
katko já mám ten pocit že ji, ale nevím to jistě. Já tam jdu v pondělí, tak tam zas nechám majlant 😃 Já většinu věci co mám tak už jsou po jednom dítěti. Mám jednu maminu, která mi vždy nějaké věci prodá a jsou fakt jak nové a nebo zajdu do toho sekáče a tam taky nakoupím hodně věcí. Je to opravdu čisťoučké. 😉
tomasek06
10. kvě 2009
Krásné ráno! Do sekáče na Alšák taky sem tam chodím, ale poslední dobou mám smůlu na velikosti 😞 Tak teď hodně nakupuju přes aukro a fakt super věci a vše značkové. Některé nejdou poznat že jsou už použité. Zrovna dneska si jdu pro 4 trička a 1 mikinu. Vydražila jsem to vše jen za 104 kč.
zofinecka
10. kvě 2009
dobré ránko, tak na aukru jsem to ještě nezkoušela. Já jen přes mimibazar. 😉
zofinecka
10. kvě 2009
No holky jde jste? My jsme si dneska udělali fajnou prochajdu 😃 😉
tomasek06
10. kvě 2009
My taky! Jeili jsme do Děhylova a malý se pořádně vyřádil. Zítra jedeme do Brna do ZOO. Už se taky těším.
majatob
10. kvě 2009
ahojte 🙂 my jsme se dnes cely dopoledne placali na pisecku 😃 😃 😃 a ja jsem si vyhrala snad nejvic 😃 😃 😃 😃 😃
zofinecka
10. kvě 2009
tomasek tak v ZOO v Brně jsme byli a mě to tam moc nenadchlo.
My jsme dneska šli do Hošťálkovic Na Lipku 😉 😃
tomasek06
10. kvě 2009
No jsem jen zvědavá a hlavně se malý projede ve vlaku 😃