• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak aspoň to :grinning: No mě se tam hlavně nelíbilo že to bylo většinou do kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme se vrátili dnes z chatičky no a bylo fakt skvěle malé ten čerstvý vzduch nějak prospíval spala v noci jak zabitá :grinning: a dokonce tu druhou noc celou v kuse ani na čaj ani na cumel se nevzbudila :confused: parádička grilovali jsme opékali ....jinak do Brna do zoo se taky chystáme tak teda jestli se tam tomaskovi taky nebude nic moc líbit tak asi budu přemýšlet :unamused: no zítra jdu ke svému doktorovi na preventivku pak jedeme do školy podat nějaký lístek co se ted musí do pěti dnů doručit do školy jinak jinak by mě nevzali no a odpoledne na prochajdu :dizzy_face: no jsem se ale rozepsala tak vám přeju dobrou noc a hned pak dobré ráno objevím se asi až k obědu kolem poledne :grinning: to tu píšu jakobych tady měla dostat oběd :grinning: :grinning: tak papa
10. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Večer vám napíšu jak se teda líbilo a jak bylo.
11. kvě 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Doufím že nám to sluníčko vydrží. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den,my máme cxela rodina nějakou vyrozu,zvracíme a máme průjem,takže hrůza :cry: :cry: :cry:
11. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Dneska poslední hezký den...odpoledne už má zese pršet.
Alešek to vám nezavidím. Já jsem to měla minulý týden byla jsem uplně K.O Nestačila jsem doletět ani na záchod :pensive: . Tak ať to mate všichni brzo za tebou.Nad námi v baráku to má taky sousedka i s klukama je to prý ve vzduchu.
11. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrý fičák...s cesty máme řeku :confused: :grinning:
11. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj! Tak už jsme se vrátili z Brna! Byl tam pařák jak prase a jak jsme přijeli do Ostravy tak jsme nechápali počasí :astonished: Zoo hrůza vše na kopci a zvířat málo :frowning2:
11. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti to říkala. :grinning: My jsme tam jeli, že se podíváme na ty lední medvědy a skoro nebyli vidět. :angry: Lepší je ZOO Lešná. :wink:
11. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky teda jsme s malou tak tak došli dneska domů chytl nás děšt ale jak jsme přišli k baráku tak začlo uplně líttakže o fous snad zítra už pršet nebude :angry: jejda no tak to do té zoo raději nepojedem vyberem si něco jiného tedapo kopcích zrovna netoužím :grinning: tak uvidíme ted tu na mimi bazaru bojuju o jedny botičky ještě hodinu do konce aukce :confused: tak jsem zvědavá zatím se mi ještě nikdy nepovedlo žádnou aukci vyhrát :angry:
11. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak já taky ještě žádnou nevyhrála.
My jsme chtěli dneska s mamkou na leninku do sekáče a nakonec jsme tam nedošly. Jak jsme viděly, že se tam mračili tak jsme se radši vydaly domů. A ještě že tak. Jak jsme došli tak za chvilku začalo pršet. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím opět jako vždy je můj příhoz poslední zbývá 17 minut oni vždycky přihazujou v těch posledních minutkách :angry: sakra a ty se mi tak líbí........zítra jdeme konečně malou naočkovat tím prevenarem pořád nám do toho něco lezlo byla nemocná a doktorka řekla až 14 dní po nemoci
11. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak včerejšek byl šílený-sem ráda, že nás to nechytlo venku. jinak já se poslední dny furt učím, ddneska mám zkoušku- o které když ten přednášející mluvil tak o normálních termínech skoro nemluvill a rovnou hup a o děkanském-což je poslední možný. tak sem opravdu strašně moc "klidná". :frowning2: :frowning2: :frowning2: do brna do te zoo sem taky chtěla a asi tam i půjdem, máme v brně dost kamarádů tak uděláme "výšlap" :grinning: asi. tak nic já se jdu oblíkat a jedu na popravu, tak se mějte :wink:
12. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko! Dneska to vypadá škaredě. :frowning2:
12. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Dneska nevylízám z domu :grinning: Je tam fakt hnusně.
12. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my musíme. Jdeme na náušničky :wink:
12. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme se vrátili od doktorů malá je naočkovaná konečně udělala nám hned i poradnu takže super počasí venku nic moc je tam zataženo :angry: já půjdu uvařit nějaký obídek rychlý a odpoledne nevím co budeme dělat jooo a vyhrála jsem aukci tak super botičky jsou naše :dizzy_face: :dizzy_face: hned jsem je šla ráno zaplatit
12. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to je super :wink: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsme porodili tři kotátka rodili jsme od 7hod.
Všechny jsou krásné takže první zájemce je kdo?
Hlavně se nepoperte máme tři. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja si dnes udelala neplanovany volno, protoze je mi celej den nejak blbe, ach jo :frowning2: ale odpoledne se provetrat pujdeme :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi já bych si vzala všechny tři, ale nebylíme sami tak mi to neprojde. tak jenom: at jim seženete dobrého pánička:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi a co máte za rasu?
den jak dopadla zkouška?
12. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kde jste všechny? :astonished:
12. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem u ordinace žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs běs ale už to mám :wink:
12. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! My jsme včera přišli z venku až v 19,30. No koupání,večeři a pak byla Ordinace. Tak jsem ani nestihla se ozvat.
13. kvě 2009 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! dneska to vypadá na krásné počasí a já musím do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: my včera měli návštěvu pak jsem koukala na ordinaci a pak jsem šla hned spát...........dneska bude hezky :dizzy_face: malá leze po čtyřech ale pořád jen dozadu a stejně když chce zamnou nebo pro něco tak se tam dokutálí příjde jí to asi jednodušší :grinning:
13. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko... :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak nakonec sem dělala zkoušky dvě. jedna skončila a lidi tam zůstávali na tu druhou a já si říkala zkusit-nezkusit a bum, už sem seděla v lavici a jelo to. z te první mám 2, ta druhá netuším. tak uvidíme, na to že sem to viděla před časem a ted před zkouškou ne( v průběhu semestru se z toho musely dělat úkoly- tak sem to měla několikrrát projité), tak sem toho napsala dost, ale zda to stačilo na zkoušku netuším, zaa shvilku deme s nikuš ven tak snad se to počasí nepokazí
13. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jdu dneska na besídku do školky,Davídek bude vystupovat a zpívat,tak jsem zvědavá,prý vyráběli nějaké dárečky pro maminky. Tak už se těším. jinak už jsme všichni zdraví(musím zaklepat),akorád Alešek má ještě průjem,byla to ta nejhorší vyroza co jsme kdy všichni najednou měli. Tak si užijte den podle svého papa :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek