• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak my jsme byli nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď Kubík spinká a pak jdeme na očkovaní....au au. Pak budu utíkat do školky a na zahrádku :wink: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme před chvílí přišli z besídky,bylo to moc hezké, Davídek tančil a zpívat a nakonec jsme dostali vlastnoručně vyrobené přáníčka a takové malé květináčky co děti pokreslily,no a když jsem odcházela tak jsem si všimla,že měli kreslit jak vypadá maminka,no to byste musely vidět,chtělo se mi strašně smát, hlavu jsem měla přes celý papír a v pase jsem měla tak 3 cm,víc ani ťuk. Tak papa :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to obyčejná kočka domácí ale je velice krásná má dlouhé uši a dlouhý ocas asi bude mít v rodokmenu nějakou kočku divokou.Je hbitá a je výborná lovkyně myší máme ji v bytě a je naučená na písek takže kotátka taky naučíme na písek.Budou krásná po ní do alby jsem hodila jejich fotku.
13. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme dneska byli v Hradci nad Moravicí a zavzpomínali jsme na svatbu :slight_smile: Pak jsme se prošli lesem do Žimrovnic nebo tak něco a tam bylo překrásné hřiště pro děti u jedné restaurace. Byli jsme tam skoro 4 hodiny a malý se pořádně vylítal. Tak mi už usnul jak byl unavený :grinning:
13. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabi: tak kočička je fakt krásná. Já miluju kočky a proto máme tři :grinning: No jedna je moje a další dvě jsou dole u našich. :grinning:
tomasek tak to jste měli super výlet :wink:
13. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Zítra má už pršet tak to dneska musíme naposledy využít a asi zase někam odpo vyrazíme. Teď dopoledne jedeme do Polska.
14. kvě 2009 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak my se snad těch nemocí nezbavíme,Alešek mi celou noc prohorečkoval a ted taď tady leží a usíná, má 38.7 ke to fakt hrůza. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jupí-2ročník za mnou. dnešek vypadá venku dobře, takže mi za chvilku vyrážíme, co plánujete na víkend, nevíte jak má být?
14. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má pršet :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: Den tak to gratuluji :wink: já koukal na seznamu a ostrava je sice s mráčkem ale bez deště tak snad to vyjde my máme zítra oslavu a jinak sobota neděle zatím netuším ale něco se vymyslí, my jdem za chvíli ven a pak jedem do obchodu
14. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ostravandy,muzeme se k vam pridat?
14. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Zdravím Taminka a určo se můžeš přidat.
Den tak to je super, já mám zkoušky ještě před sebou. :frowning2:
My jsme dneska byli plavat a bylo to fakt super.
14. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak too budu držet palce, kam chodíte plavat?
14. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme do klubu Plaváček ve vítkovicích :wink:
14. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Taminko! Vítáme tě! My byli dneska nakonec doma a nic jsme nedělali :grinning:
14. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Kdepak se touláte?
15. kvě 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! no my sedíme doma. :grinning: Doufám že nebude pršet, aťse můžeme jít projít aspoň na chvilku. :wink:
15. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my dnes mame zase studijni den, ach jo, uz se tak tesim az to budu mit za sebou :frowning2: jeste tri tydny!!! pripada mi to jak vecnost :frowning2: dejte nekdo tip na vylet na nedeli :wink: neco tak na pul dne...
15. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko teda spíš už dopoledne :grinning: my jsme před chviličkou vstanuli :dizzy_face: a musím se dát do úklidu pak uvařit a odpoledne chystat chlebíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: což teda vyloženě nesnáším ale nedá se nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím poraďte, právě jsem se chtěla objednat na předporodní kurzy do Poruby a už mají plnoooooooooooo :frowning2: . Já tam chci rodit, a sestřička říkala, že můžu chodit na ty kurzy jinam, poraďte kam jste chodili vy, prosíííím
15. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Je tam škaredě ale na procházku to je.
Majatob- tip na výlet? Co třeba na Ostravský hrad je tam program na celý víkend. Je tam Jarmark a nějaký program o dobývaní hradu. :wink: loupežníci a Lapkové :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilithka- Já na předporodní kurzy nechodíla ale vím že si strašně maminky chválí Vítkovickou nemocnici. Vede to tam výborná PA :wink:
15. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem šlyšela jen samou chválu na porodní kurzy ve vítkovické nemocnici i na samotné porodní prostředí :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, už jsem se přihlásila :wink:
15. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jste dneska dělali? My byli celé odpo venku. Zítra jsme doma a v neděli už konečně jedeme!!!!
15. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulky, kdepak jste kdo?
tomasek koukala jsem na fotečky a jsou fakt super. Taky bych se chtěla zajet podívat do Luhačovic je tam fakt krásně. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Zofi díky :grinning: V těch Luhačovicích bylo fakt krásně a pochopitelně jsme jeli vlakem, tak malý taky spokojený :grinning:
16. kvě 2009 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je super. Já chci taky až bude eli větší jet na výlet vlakem :grinning:
16. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jezdíme vlakem od 3 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: tak asi proto je tak závislý.
16. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to asi jo. Taky se k tomu chystáme, ale nevím kdy.
16. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek