Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zanetka82
13. kvě 2009
Tak my jsme byli nakupovat :-p . Teď Kubík spinká a pak jdeme na očkovaní....au au. Pak budu utíkat do školky a na zahrádku 😉 🙂
alesek
13. kvě 2009
Ahoj,tak jsme před chvílí přišli z besídky,bylo to moc hezké, Davídek tančil a zpívat a nakonec jsme dostali vlastnoručně vyrobené přáníčka a takové malé květináčky co děti pokreslily,no a když jsem odcházela tak jsem si všimla,že měli kreslit jak vypadá maminka,no to byste musely vidět,chtělo se mi strašně smát, hlavu jsem měla přes celý papír a v pase jsem měla tak 3 cm,víc ani ťuk. Tak papa 🙂
sabinecka
13. kvě 2009
Je to obyčejná kočka domácí ale je velice krásná má dlouhé uši a dlouhý ocas asi bude mít v rodokmenu nějakou kočku divokou.Je hbitá a je výborná lovkyně myší máme ji v bytě a je naučená na písek takže kotátka taky naučíme na písek.Budou krásná po ní do alby jsem hodila jejich fotku.
tomasek06
13. kvě 2009
Ahojky! Tak my jsme dneska byli v Hradci nad Moravicí a zavzpomínali jsme na svatbu 🙂 Pak jsme se prošli lesem do Žimrovnic nebo tak něco a tam bylo překrásné hřiště pro děti u jedné restaurace. Byli jsme tam skoro 4 hodiny a malý se pořádně vylítal. Tak mi už usnul jak byl unavený 😃
zofinecka
13. kvě 2009
sabi: tak kočička je fakt krásná. Já miluju kočky a proto máme tři 😃 No jedna je moje a další dvě jsou dole u našich. 😃
tomasek tak to jste měli super výlet 😉
tomasek06
14. kvě 2009
Krásné ráno! Zítra má už pršet tak to dneska musíme naposledy využít a asi zase někam odpo vyrazíme. Teď dopoledne jedeme do Polska.
alesek
14. kvě 2009
Ahoj,tak my se snad těch nemocí nezbavíme,Alešek mi celou noc prohorečkoval a ted taď tady leží a usíná, má 38.7 ke to fakt hrůza. 😞 😞 😞
denber
14. kvě 2009
ahojky, tak jupí-2ročník za mnou. dnešek vypadá venku dobře, takže mi za chvilku vyrážíme, co plánujete na víkend, nevíte jak má být?
tomasek06
14. kvě 2009
Má pršet 😞
leninnek
14. kvě 2009
ahojky 🙂 Den tak to gratuluji 😉 já koukal na seznamu a ostrava je sice s mráčkem ale bez deště tak snad to vyjde my máme zítra oslavu a jinak sobota neděle zatím netuším ale něco se vymyslí, my jdem za chvíli ven a pak jedem do obchodu
taminka4u
14. kvě 2009
Ahoj Ostravandy,muzeme se k vam pridat?
zofinecka
14. kvě 2009
Ahojte!
Zdravím Taminka a určo se můžeš přidat.
Den tak to je super, já mám zkoušky ještě před sebou. 😞
My jsme dneska byli plavat a bylo to fakt super.
denber
14. kvě 2009
zofi tak too budu držet palce, kam chodíte plavat?
zofinecka
14. kvě 2009
my chodíme do klubu Plaváček ve vítkovicích 😉
tomasek06
14. kvě 2009
Ahoj Taminko! Vítáme tě! My byli dneska nakonec doma a nic jsme nedělali 😃
tomasek06
15. kvě 2009
Krásné ráno! Kdepak se touláte?
zofinecka
15. kvě 2009
Dobré ránko! no my sedíme doma. 😃 Doufám že nebude pršet, aťse můžeme jít projít aspoň na chvilku. 😉
majatob
15. kvě 2009
dobre ranko, my dnes mame zase studijni den, ach jo, uz se tak tesim az to budu mit za sebou 😞 jeste tri tydny!!! pripada mi to jak vecnost 😞 dejte nekdo tip na vylet na nedeli 😉 neco tak na pul dne...
leninnek
15. kvě 2009
Dobré ránko teda spíš už dopoledne 😃 my jsme před chviličkou vstanuli x-) a musím se dát do úklidu pak uvařit a odpoledne chystat chlebíčky :-p což teda vyloženě nesnáším ale nedá se nic dělat :-p
lilithka
15. kvě 2009
Ahoj, prosím poraďte, právě jsem se chtěla objednat na předporodní kurzy do Poruby a už mají plnoooooooooooo 😞 . Já tam chci rodit, a sestřička říkala, že můžu chodit na ty kurzy jinam, poraďte kam jste chodili vy, prosíííím
zanetka82
15. kvě 2009
Ahojky. Je tam škaredě ale na procházku to je.
Majatob- tip na výlet? Co třeba na Ostravský hrad je tam program na celý víkend. Je tam Jarmark a nějaký program o dobývaní hradu. 😉 loupežníci a Lapkové 🙂
zanetka82
15. kvě 2009
Lilithka- Já na předporodní kurzy nechodíla ale vím že si strašně maminky chválí Vítkovickou nemocnici. Vede to tam výborná PA 😉
sabinecka
15. kvě 2009
Taky jsem šlyšela jen samou chválu na porodní kurzy ve vítkovické nemocnici i na samotné porodní prostředí 😃
lilithka
15. kvě 2009
Díky, už jsem se přihlásila 😉
tomasek06
15. kvě 2009
Tak co jste dneska dělali? My byli celé odpo venku. Zítra jsme doma a v neděli už konečně jedeme!!!!
zofinecka
15. kvě 2009
nazdárek babulky, kdepak jste kdo?
tomasek koukala jsem na fotečky a jsou fakt super. Taky bych se chtěla zajet podívat do Luhačovic je tam fakt krásně. 🙂
tomasek06
16. kvě 2009
Krásné ráno! Zofi díky 😃 V těch Luhačovicích bylo fakt krásně a pochopitelně jsme jeli vlakem, tak malý taky spokojený 😃
zofinecka
16. kvě 2009
Jo tak to je super. Já chci taky až bude eli větší jet na výlet vlakem 😃
tomasek06
16. kvě 2009
My už jezdíme vlakem od 3 měsíců 😃 😃 😃 tak asi proto je tak závislý.
zofinecka
16. kvě 2009
no tak to asi jo. Taky se k tomu chystáme, ale nevím kdy.

Začni psát odpověď...

Odešli