• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jinak dneska má už fakt pršet a venku je hnusně už teď. Uděláme si válecí den :grinning:
16. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Hnusně venku je ale je tam kupodivu teplo :confused: Byla jsem na zahradě pro Líbeček do polívky a byla jsem překvapená. Dneska je v Bělé Pouť :wink:
16. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teplo tam sice je ale už je tam nějak černo a tomu dešti se asi nevyhneme.
16. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Zanetko dneska je pout ve stare bele? fakt tak brzy a zitra taky?
16. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wel...jasně je to i zítra :wink: . Jen kdyby trochu přálo počasí to by bylo ale aspoň tam bude míň lidí.Minulý rok tam byl masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se z malým prospali a dneska fakt ven nejdeme. Ani se mi nechce jak se podívám z okna.
16. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetko jj ja tam byla predloni a to byva vzdy nektery vikend? nebo odkud to vis?
snad zitra pujdeme se podivat.
16. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se na večer udělalo hezky že?
16. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek to teda jo. Ale snad zítra bude lépe. Vy už ale zítra odjíždíte co? Tak si to tam užijte :wink:
16. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo odjíždíme odpoledne. Zítra má být prý jasno a 26 stupňů. Což je nádhera :grinning:
16. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aspoň jeden den bude hezky. :wink:
16. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad to už vydrží déle. Ale počítač beru sebou mají tam wifi tak sem tam písnu.
16. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nám budeš dávat informace jak tam je hezky :grinning: A kde vlastně jedete? :wink: Jo a ještě jsem se chtěla zeptat. Jak jsem se bavily o školce, tak jsem se zapomněla zeptat do které bude tomík chodit. :wink:
16. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý bude chodit naproti VOKD v Porubě. Je to na ulici skautská. Jedeme na Malou Prašivou. Je to jen asi 750 m.n.m. ale je tam hezky.
16. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to vím kde je, teda ta školka. I tak je to super. Já bych taky někam jela. My pojedeme ke kámošce na chalupu na slovnesko na konci května. :wink:
16. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se máte taky na co těšit! Na Slovensku je hezky taky tam jezdíme. Ale jen v zimě do Tater. My tam nikdy v létě nebyli :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my jsme byli zase v létě v Tatrách, ale ještě před tím než se tam přehnala ta šílená vychřice a bylo to tam fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Ještě se tam chystáme a tentokrát i s Eli. :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu hajat. Dobrou! :pensive:
16. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou :wink:
16. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak já už začínám pomalu balit a ještě trocha uklízím. Ať se vrátíme do pořádku.
17. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
tomasek: tak si hlavně nic nezapomeň a pořádně si to užijte a napiš někdy. :wink:
17. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen doufám že jsem na nic nezapoměla :grinning: Už se nám venku dělá krásně že?Asi ještě půjdu s malým ven.
17. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: my se odpoledne chystáme na pout dneska bude venku hezky :dizzy_face: tomasek tak si to uzijte :wink: hned bych jela s vámi. noještě dva měsícemusím vydržet a jedeme na dovolenou :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste? :astonished: No jo venku krásně tak všichni na procházce. :grinning: Já čekám na manžu a přijde z práce, uděláme si obídek a pak půjdeme na zahradu. Eli si vzal můj brácha se svou kopretinkou :grinning: :wink: :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tož kde se zase couráte?
17. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo? :confused: dneska bylo fakt nádherně :dizzy_face: no ale na pouti hlava na hlavě no hrůza jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen jsme to rychle prošli malá byla z tolika lidí otrávená ale prošli jsme se lesíkem bylo fajn
17. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni, já jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuu. Kde jste byli na pouti?
17. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ve staré bělé :slight_smile: kde je zbytek dneska je tu nějak mrtvo poslední dobou :confused: no já už jdu asi spát jsem nějaká mrtvá dneska
17. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jakpak po víkendu, já si užívala první víkend, kdy se nemusím učit:slight_smile:)) víkend celkem v klidu, v úterý si na 99% jedu měnit bc práci-tak sem zvědavá jak se mi to v té hlavě ještě uleží:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno hlolky! Tak vám bohužel nebudu psát jelikož nemůžu přijít na to jak se bezdrátově připojit. Doma mi to šlo a taky mi to nejde :frowning2: Tak teď píšu od známe a snad se tady ubytuje nějaký machr na počítače a zprovozní mi to :grinning:
18. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek