Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
16. kvě 2009
Jinak dneska má už fakt pršet a venku je hnusně už teď. Uděláme si válecí den 😃
zanetka82
16. kvě 2009
Ahojky. Hnusně venku je ale je tam kupodivu teplo =-) Byla jsem na zahradě pro Líbeček do polívky a byla jsem překvapená. Dneska je v Bělé Pouť 😉
tomasek06
16. kvě 2009
Teplo tam sice je ale už je tam nějak černo a tomu dešti se asi nevyhneme.
welinka
16. kvě 2009
Ahoj holky, Zanetko dneska je pout ve stare bele? fakt tak brzy a zitra taky?
zanetka82
16. kvě 2009
Ahoj Wel...jasně je to i zítra 😉 . Jen kdyby trochu přálo počasí to by bylo ale aspoň tam bude míň lidí.Minulý rok tam byl masakr :-p
tomasek06
16. kvě 2009
Tak jsme se z malým prospali a dneska fakt ven nejdeme. Ani se mi nechce jak se podívám z okna.
welinka
16. kvě 2009
zanetko jj ja tam byla predloni a to byva vzdy nektery vikend? nebo odkud to vis?
snad zitra pujdeme se podivat.
tomasek06
16. kvě 2009
Jak se na večer udělalo hezky že?
zofinecka
16. kvě 2009
tomasek to teda jo. Ale snad zítra bude lépe. Vy už ale zítra odjíždíte co? Tak si to tam užijte 😉
tomasek06
16. kvě 2009
Jo jo odjíždíme odpoledne. Zítra má být prý jasno a 26 stupňů. Což je nádhera 😃
zofinecka
16. kvě 2009
no tak aspoň jeden den bude hezky. 😉
tomasek06
16. kvě 2009
No snad to už vydrží déle. Ale počítač beru sebou mají tam wifi tak sem tam písnu.
zofinecka
16. kvě 2009
tak to nám budeš dávat informace jak tam je hezky 😃 A kde vlastně jedete? 😉 Jo a ještě jsem se chtěla zeptat. Jak jsem se bavily o školce, tak jsem se zapomněla zeptat do které bude tomík chodit. 😉
tomasek06
16. kvě 2009
malý bude chodit naproti VOKD v Porubě. Je to na ulici skautská. Jedeme na Malou Prašivou. Je to jen asi 750 m.n.m. ale je tam hezky.
zofinecka
16. kvě 2009
jo tak to vím kde je, teda ta školka. I tak je to super. Já bych taky někam jela. My pojedeme ke kámošce na chalupu na slovnesko na konci května. 😉
tomasek06
16. kvě 2009
Tak se máte taky na co těšit! Na Slovensku je hezky taky tam jezdíme. Ale jen v zimě do Tater. My tam nikdy v létě nebyli 😃
zofinecka
16. kvě 2009
tak to my jsme byli zase v létě v Tatrách, ale ještě před tím než se tam přehnala ta šílená vychřice a bylo to tam fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Ještě se tam chystáme a tentokrát i s Eli. 😃
tomasek06
16. kvě 2009
No nic jdu hajat. Dobrou! |-|
zofinecka
16. kvě 2009
tak dobrou 😉
tomasek06
17. kvě 2009
Krásné ráno! Tak já už začínám pomalu balit a ještě trocha uklízím. Ať se vrátíme do pořádku.
zofinecka
17. kvě 2009
Dobré ránko!
tomasek: tak si hlavně nic nezapomeň a pořádně si to užijte a napiš někdy. 😉
tomasek06
17. kvě 2009
Já jen doufám že jsem na nic nezapoměla 😃 Už se nám venku dělá krásně že?Asi ještě půjdu s malým ven.
leninnek
17. kvě 2009
Dobré ránko 🙂 my se odpoledne chystáme na pout dneska bude venku hezky x-) tomasek tak si to uzijte 😉 hned bych jela s vámi. noještě dva měsícemusím vydržet a jedeme na dovolenou x-)
zofinecka
17. kvě 2009
holky kde jste? :-o No jo venku krásně tak všichni na procházce. 😃 Já čekám na manžu a přijde z práce, uděláme si obídek a pak půjdeme na zahradu. Eli si vzal můj brácha se svou kopretinkou 😃 😉 x-)
zofinecka
17. kvě 2009
no tož kde se zase couráte?
leninnek
17. kvě 2009
kde jste kdo? =-) dneska bylo fakt nádherně x-) no ale na pouti hlava na hlavě no hrůza jako :-p jen jsme to rychle prošli malá byla z tolika lidí otrávená ale prošli jsme se lesíkem bylo fajn
zofinecka
17. kvě 2009
ahoj leni, já jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuu. Kde jste byli na pouti?
leninnek
17. kvě 2009
zofi ve staré bělé 🙂 kde je zbytek dneska je tu nějak mrtvo poslední dobou =-) no já už jdu asi spát jsem nějaká mrtvá dneska
denber
17. kvě 2009
ahojky, tak jakpak po víkendu, já si užívala první víkend, kdy se nemusím učit🙂)) víkend celkem v klidu, v úterý si na 99% jedu měnit bc práci-tak sem zvědavá jak se mi to v té hlavě ještě uleží🙂
tomasek06
18. kvě 2009
Krásné ráno hlolky! Tak vám bohužel nebudu psát jelikož nemůžu přijít na to jak se bezdrátově připojit. Doma mi to šlo a taky mi to nejde 😞 Tak teď píšu od známe a snad se tady ubytuje nějaký machr na počítače a zprovozní mi to 😃