• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Krásné ránko :slight_smile: jakpak je při pondělku mě by dneska měly dojít pro malou botky tak snad dojdou odpoledne jdemem k babičce........tomasek tak já ti tam nějakého machra připošlu :grinning: at nám můžeš psát :wink:
18. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko přeji!
tak den mě to učení teprve začíná. Už se fakt těším. :wink: :angry:
18. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak učení vám nezavidím. Když si vzpomenu na školu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Počasí je nadherné dokonce ve čtvrtek a v patek slibují 30 stupňu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším na léto. Akorát dneska májí přijít na moravu a slezko bouřky a přívalové děště . Doufám že až večer ať mužeme na zahrádku :wink: :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak se po delší době hlásím,ani jsme to nestačila všechno přečíst jen tak letmo,víkend byl psycho,malá byla u babičky,tak jsme pařili jak šílení,tak dneska jsem doma a uklízím tu spouš't heheh,stejně je venku nějak divně,asik bude pršet,ale už se těším na ty tropy co mají přijít během týdne...
denber:Tak už máš po škole ju?Tak gratuluji....
My se příští víkend stěhujem,takže pomalu začnu balit a odvážet věci...bože,jak já se už těším do většího....ale po bytečku mi bude smutno :frowning2:
18. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma ale dneska tam bylo šílené dusno. Už jsem ale myslela že po tom lijaku kolem jedne bude zataženo celý den. :wink: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany kde jsi byla že v jedu pršelo? :astonished: Tady u nás nespadla ai kapka. :frowning2: Je kolem půl sedmé tak trošku poprchalo a zase nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady u nás ve Vítkovicích strašně lilo a v Porubě nic. To mi mamka taky říkala že ani kapka :confused: :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak u nás pršelo taky kolem jedné a pak k večeru znova ale jsem ráda bylo strašnéé dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra ráno si můžu pospat k malé vstává tatínek tak to vidím aspon do devíti :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak u nás sprchlo až nad ránem. :wink:
19. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,chtěla bych poradit,jestli jste někdo byli fotit v ateliéru jestli mi můžete dát nějaký tip.díky
19. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr my jsme byli. Ale my chodíme ke známe a až do hlučína :wink: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi,to není daleko,máte to po cestě k našim.ona má ateliér nebo fotí jen pro známé?a kolik a za co jste platili
19. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je tam ateliér. Je to Helios Foto, ale kolik si berou to nevím. :wink: My to máme levněji. ale jsou tam myslím dvě, ale obě fotí dobře. :wink:
19. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš ten fotograf co je u pivovaru?
19. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kde u pivovaru V HLučíně? Tam nevím o žádném pivovaru. V tom hlučíně je to kousek od náměstí.
19. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,naproti byli kdysi nějaké butiky myslím,že větnamci.a je tam možnost půjčit si na to focení nějaký kostým?
19. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do Heliosu už bych nikdy nešla,drahé a obyčejně nafocené fotky...lepší je fotografka u rondlu v POrubě
19. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus ono záleží kde jsi byla. Ne všude jsou dobré fotografky.
tigr: tak to nevím
19. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak tady lije už dva dny! Ale i tak je tady super. Aspoň tady nechodí otravovat žádní lidi a malému dávám gumáky a chodí si v kalužích a má z toho stašnou srandu. Zase se ozvu. Pa pa pa
19. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, olmouvám se, že píšu úplně mimo, ale jsem z Ostravy, tak si říkám, že jako zkušené těhule a maminy mi můžete poradit,kam v Ostravě chodit na předporodní kurzy a od kdy se vlastně chodí. Jsem ve 20 tt. díky za vaše zkušenosti.
19. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, k těm fotkám- my byly ve třech měsících v heliosu naproti nemocnice v porubě a v pohodě, hodná - ochotná a nechala sem udělat i průkazové fotky mě a nikušky do peněženky:slight_smile: jinak kurzy, jsou v nemocnicích, ale i v různých mateřských centrech. nejlepší by bylo, kdyby si šla tam, kde chceš rodit. ale např. já rodila v porubě a kurz byl na fifejdách, protože poruba je rychle plná- tak to chce zkusit :wink:
19. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: tak tam je ten helios taky super. Je tam super fotogradka a má skvělé záběry. Nemám rádá v centru kousek od masarykáče, ale je ještě jeden na Na Hradbách a tam jsou taky super. :wink:
19. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
19. kvě 2009 v 18:37 • hodny
Můžete se zaregistrovat i pode mno. :grinning:
Principem je klasická pyramida.Taky vysvětlím. :grinning:
19. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda ne. Já svou kosmetiku mám a dokonce i parfémy :grinning:
19. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tigr - v pondělí jsme byli u fotografky, dělá krásné fotky a cenově je taky dobrá, ale je z FM. Byla u ní i iwulik a fotky má nádherné. Helios naproti fakultky v Porubě mi stačil jednou - fotky z vítání občánků byly děsné, to bych si nafotila líp sama...
19. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
Ti fotografové jsou fakt o lidech. Záleží na koho natrefíš. :wink: Ale jak říkám, v tom Hlučíně máme známou a tak nikdy nemáme škaredé fotky. :grinning: A fotila nám i svatbu, takže jsem spoko. Teď se tam někdy zase chystáme, ale musím e se ještě domluvit. :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás zase po dlouhé době pozdravit, ale fakt nestíhám. Pořád jsem v celku, teď mám ve čt poslední poradnu a budem se domlouvat na nástupu do porodnice na vyvolání. Pořád mimušo přemlouvám ať vyleze samo, ale drží se zuby nehty!!! :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi napsala bys mi prosím kontakt na toho fotografa? má atelier-sháním totiž fotografa na svatbu, mám zatím v merku 3,ale kdo ví... :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte devcatka :slight_smile:
co mate dnes v planu? ja su s malym doma a nevim co delat...nechcete nekdo nekam vyrazit? :grinning:
20. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek