Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
leninnek
18. kvě 2009
Krásné ránko 🙂 jakpak je při pondělku mě by dneska měly dojít pro malou botky tak snad dojdou odpoledne jdemem k babičce........tomasek tak já ti tam nějakého machra připošlu 😃 at nám můžeš psát 😉
zofinecka
18. kvě 2009
dobré ránko přeji!
tak den mě to učení teprve začíná. Už se fakt těším. 😉 ]-(
zanetka82
18. kvě 2009
Ahoj holky....tak učení vám nezavidím. Když si vzpomenu na školu :-p 😃
Počasí je nadherné dokonce ve čtvrtek a v patek slibují 30 stupňu x-) x-) x-) už se těším na léto. Akorát dneska májí přijít na moravu a slezko bouřky a přívalové děště . Doufám že až večer ať mužeme na zahrádku 😉 🙂
jaruschk
18. kvě 2009
Ahojky holky,tak se po delší době hlásím,ani jsme to nestačila všechno přečíst jen tak letmo,víkend byl psycho,malá byla u babičky,tak jsme pařili jak šílení,tak dneska jsem doma a uklízím tu spouš't heheh,stejně je venku nějak divně,asik bude pršet,ale už se těším na ty tropy co mají přijít během týdne...
denber:Tak už máš po škole ju?Tak gratuluji....
My se příští víkend stěhujem,takže pomalu začnu balit a odvážet věci...bože,jak já se už těším do většího....ale po bytečku mi bude smutno 😞
zanetka82
18. kvě 2009
Tak už jsme doma ale dneska tam bylo šílené dusno. Už jsem ale myslela že po tom lijaku kolem jedne bude zataženo celý den. 😉 🙂
zofinecka
18. kvě 2009
zany kde jsi byla že v jedu pršelo? :-o Tady u nás nespadla ai kapka. 😞 Je kolem půl sedmé tak trošku poprchalo a zase nic. :-p
zanetka82
18. kvě 2009
Tady u nás ve Vítkovicích strašně lilo a v Porubě nic. To mi mamka taky říkala že ani kapka =-) 🙂
leninnek
18. kvě 2009
Ahoj tak u nás pršelo taky kolem jedné a pak k večeru znova ale jsem ráda bylo strašnéé dusno :-p zítra ráno si můžu pospat k malé vstává tatínek tak to vidím aspon do devíti 🙂
zofinecka
19. kvě 2009
Dobré ránko, tak u nás sprchlo až nad ránem. 😉
tigr211
19. kvě 2009
ahojky,chtěla bych poradit,jestli jste někdo byli fotit v ateliéru jestli mi můžete dát nějaký tip.díky
zofinecka
19. kvě 2009
tigr my jsme byli. Ale my chodíme ke známe a až do hlučína 😉 😃
tigr211
19. kvě 2009
zofi,to není daleko,máte to po cestě k našim.ona má ateliér nebo fotí jen pro známé?a kolik a za co jste platili
zofinecka
19. kvě 2009
no je tam ateliér. Je to Helios Foto, ale kolik si berou to nevím. 😉 My to máme levněji. ale jsou tam myslím dvě, ale obě fotí dobře. 😉
tigr211
19. kvě 2009
myslíš ten fotograf co je u pivovaru?
zofinecka
19. kvě 2009
jako kde u pivovaru V HLučíně? Tam nevím o žádném pivovaru. V tom hlučíně je to kousek od náměstí.
tigr211
19. kvě 2009
jj,naproti byli kdysi nějaké butiky myslím,že větnamci.a je tam možnost půjčit si na to focení nějaký kostým?
jaruschk
19. kvě 2009
Tak do Heliosu už bych nikdy nešla,drahé a obyčejně nafocené fotky...lepší je fotografka u rondlu v POrubě
zofinecka
19. kvě 2009
jarus ono záleží kde jsi byla. Ne všude jsou dobré fotografky.
tigr: tak to nevím
tomasek06
19. kvě 2009
Ahojky! Tak tady lije už dva dny! Ale i tak je tady super. Aspoň tady nechodí otravovat žádní lidi a malému dávám gumáky a chodí si v kalužích a má z toho stašnou srandu. Zase se ozvu. Pa pa pa
juji
19. kvě 2009
Ahojky, olmouvám se, že píšu úplně mimo, ale jsem z Ostravy, tak si říkám, že jako zkušené těhule a maminy mi můžete poradit,kam v Ostravě chodit na předporodní kurzy a od kdy se vlastně chodí. Jsem ve 20 tt. díky za vaše zkušenosti.
denber
19. kvě 2009
ahojky, k těm fotkám- my byly ve třech měsících v heliosu naproti nemocnice v porubě a v pohodě, hodná - ochotná a nechala sem udělat i průkazové fotky mě a nikušky do peněženky🙂 jinak kurzy, jsou v nemocnicích, ale i v různých mateřských centrech. nejlepší by bylo, kdyby si šla tam, kde chceš rodit. ale např. já rodila v porubě a kurz byl na fifejdách, protože poruba je rychle plná- tak to chce zkusit 😉
zofinecka
19. kvě 2009
den: tak tam je ten helios taky super. Je tam super fotogradka a má skvělé záběry. Nemám rádá v centru kousek od masarykáče, ale je ještě jeden na Na Hradbách a tam jsou taky super. 😉
hodny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sabinecka
19. kvě 2009
Můžete se zaregistrovat i pode mno. 😃
Principem je klasická pyramida.Taky vysvětlím. 😃
zofinecka
19. kvě 2009
já teda ne. Já svou kosmetiku mám a dokonce i parfémy 😃
rajka
19. kvě 2009
ahojky 🙂

tigr - v pondělí jsme byli u fotografky, dělá krásné fotky a cenově je taky dobrá, ale je z FM. Byla u ní i iwulik a fotky má nádherné. Helios naproti fakultky v Porubě mi stačil jednou - fotky z vítání občánků byly děsné, to bych si nafotila líp sama...
zofinecka
20. kvě 2009
dobré ránko!
Ti fotografové jsou fakt o lidech. Záleží na koho natrefíš. 😉 Ale jak říkám, v tom Hlučíně máme známou a tak nikdy nemáme škaredé fotky. 😃 A fotila nám i svatbu, takže jsem spoko. Teď se tam někdy zase chystáme, ale musím e se ještě domluvit. 😉 x-)
zany1
20. kvě 2009
Ahoj holky, jdu vás zase po dlouhé době pozdravit, ale fakt nestíhám. Pořád jsem v celku, teď mám ve čt poslední poradnu a budem se domlouvat na nástupu do porodnice na vyvolání. Pořád mimušo přemlouvám ať vyleze samo, ale drží se zuby nehty!!! :-N
denber
20. kvě 2009
zofi napsala bys mi prosím kontakt na toho fotografa? má atelier-sháním totiž fotografa na svatbu, mám zatím v merku 3,ale kdo ví... 😞
majatob
20. kvě 2009
ahojte devcatka 🙂
co mate dnes v planu? ja su s malym doma a nevim co delat...nechcete nekdo nekam vyrazit? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli