• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky,tak právě o Heliosu naproti Fakultky v POrubě jsem mluvila,děs a hrůza....už nikdy....
maja:Ja bych klidně šla,ale malá mi spí asik na ní něco leze,dopoledne normálně nespí....zrovna dneska když je tak krásně....snad odpo bude už vpohodě
20. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji za chvilku vyrážíme s nikuškou na boty-pro mě, na hl.třídu, nahoru. sou tam 3 obchody vedle sebe a švagrová si tam vybrala perfektní tak tam taky míříme-jestli se budeš chtít připojit:slight_smile: :wink:
20. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, ja bych spis az odpoledne :wink: ale dobre poridte :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to deme taky, ale směr babička-tak to možná potom
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak malé lezou zuby stolička v pravo a špičáky nebo jak se jmenujou ty zuby na obou stranách,takže má horečku,jen leží a nic nejí...doufám,že ji to brzy přejde,a půjdem ven, je tam krásně...dneska alew budem doma,a zítra snad bude lépe...
20. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já na ni číslo nemám. Mě to vždy domlouvá tchýně, ale když si najdeš Helios foto a najdeš si pobočku hlučín, tak se tam určo dovoláš. Jestli budeš chtít přímo tu naší známou tak se jmenuje Šárka ale nevím příjmení. To ti ještě zjistím :grinning:
20. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko.....dneska bude nadherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak dneska bude hicno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno:slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
den, prosim te, psala jsi tu, ze chodis s malou na bazen, ze? tam je nejakej specialni pro deti, nebo chodite do toho velkyho?
21. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ranko,tak v noci jsme měli pohotovost,malá skoro 40horečky,furt řvala,takže jsem ji měla v posteli a strávila noc v křesle,tedkom už teplotu nemá,zuby jsou svině hehheh ale snad už dneska půjdem aspoň na chvíli ven...
den:A kam chodíš s malou plavat?
21. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mám dotaz malá už má třetí den řídkou stolici jakoby průjem ale kaká jen jednou za den včera dvakrát takže nemá vyloženě průjem jako že by pořád nevíte co na to nebo mám raději zítra k mudře?dneska je to třetí den tak nevím no :frowning2: jinak dneska je nádherně po obědě vyrážíme ven :slight_smile: jinak jaruschk zoubky nezávidím zažili jsme si taky tak at je malá co nejdřív ok a dlouho ji nezlobí :wink:
21. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni:Díky,malá už je vpohodě,teploty nemá,myslím,že to bylo od těch zubů,jinak moje kámoška má synka,a ten měl průjem jak mu lezly taky zuby....pokud nemá teplotu tak bych to asik nijak neřešila....
21. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, asi bych to zatim neresila, davej ji vic pit at doplnuje tekutiny, zkus mrkev, nebo namackat banan, ten je proti prujmu :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teplotu nemá pije hodně normálně jí tak právě si říkám že to asi nic nebude no uvidíme :wink:
21. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak my si to užíváme na horách a je tady fakt super. Včera jsme opékali párky a dneska děláme makrely. Ale jsem na nervy dneska jsem našla malému klíště ve vlasech. Tak jsem mydlila a mydlila a pak jsem ho nenašla. Snad to bude OK. Mám fakt strach.
21. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. kvě 2009 ve 13:47 • kocurek
ahojky....taky vyražíme ven jen co se Kubík vzbudí. Tatínek nám jde z práce na pivečko tak přijde v náledě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně z toho sluníčka.
Leni...taky bych to nijak nehrotila zkus jí dat suchý rohlík a mělo by se to upravit :wink:
Žanet (tomasek06) zlato já jsem myslela že malý už je naočkovaný :confused: :astonished: . Ještě ne???? Klíšťata to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak to že si ho nenašla zustal na mýdle.
21. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na očkování jdeme až na podzim. Na mýdle nebyl. Šlo to strašně blbě v těch vlasech :frowning2:
21. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no já si to myslela že to nic nebude i mamka mi říkala že pokud pije a jí a tak tak že v pohodě no a banán jsem ji dávala a nic neva tak neřeším nekaká co chvíli tak to asi fakt nic nebude ale jinak díky za názory :wink: Tomasek jejda tak snad to bude v pohodě no já jsem tak četla že děti se očkují proti klíštatům kolem třech let až že do té doby děti mají nějaké dobré obranné látky či co tak nevím jak to je :confused: zítra zas má pršet to bude otrava už se těším až malá půjde spát já jsem si koupila jahůdky tak si je vychutnám u růžovky :grinning: tak se mějte
21. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na klíště se očkuje od 2 let :wink:
21. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky to klíště skočilo na mě!!!!!! Teď jsem se s ním trápila, ale je venku :slight_smile: A zlikvidované!!!
21. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proto jsem ho nemohla najít! :grinning: Snad bude vše OK!
21. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: aby to nebylo jiné :sweat_smile: :wink:
21. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt od dvou on každý říká a píše něco jiného pak si má člověk vybrat :angry: a tak to je se vším
21. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo od dvou říkala mi to doktorka! Zany určitě to bylo to stejné vůbec jsem nechodila po venku, jen jsem byla v kuchyni nebo na terase :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni klíštule od dvou-taky sme se na to ptali, protože ikdyž máme chatu vysoko ty mrchy tam sou. ale včera mi taky jedno vytahovali a světe div se - chytla sem ho na 99% v centru. chodím tam přes park tak si namě hupslo. a to nejsem očkovaná, říkala sem si že po zkouškách a hned po nich sem se pěkně nachladila-tak nic. ale ted zkusím poprosit švagrovou, at nemusím letět k doktorce:slight_smile:
na bazén zatím nechodíme, když sem chtěla nikča nachlazená a sotva se uzdravila nastoupilo učení, ale ted půjdemm 100%. chceme jít samotné a možná zkusíme i nějaký ten klub. něco na porubáku je, lae už si nepamatuji název. paní na "pokladně" mi dávala i číslo, ale kde to skončilo....
21. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
dnes su prvni ja :grinning: :grinning: :grinning: dneska byla strasna noc, Tobik vetsinu hystericky probrecel a jeste vstal o pul sedme :sweat_smile: des!!!
22. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...už se nám tam kaboní počasí :confounded: . Dneska jdu poprvé na solárko :wink:
Majatob- jak to co se mu dělo? Rostou zoubky?
22. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ja nevim, je to mozny, ale jestli jsou to zuby, tak doufam, ze brzo vylezou, protoze tohle byl fakt des :frowning2:
22. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek