Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zany1
3. zář 2008
Maji, můžeš tam chodit sama s malou. Kromě úterka a čtvrtku - tam je právě ten kenny klub. My už jsme tam sami párkrát byli. Míša ale do vody nechce, pořád si hraje na schodech s konvičkou...
maja26
3. zář 2008
No ty jsi mě právě nalákala těma fotkama z bazénu zany 😃 tak bych to skusila,ale samotné se mi tam nechce nejlíp z nějakou kamarádkou 🙂
maja26
3. zář 2008
Zany-teď jsem se dívala,že když ty jsi rodila tak já jsem byla ještě v porodnici,tož to jsem tě možná i viděla 😃
zofinecka1
3. zář 2008
maji já bych šla hned s tebou, ale Eli bude moc malá 🙂
zany1
3. zář 2008
Maji, no to je možné 😃 Já vystřídala za pobyt dva pokoje a byli jsme tam sedm dní - kvůli žloutenky. Jinak se klíďo můžem někdy domluvit na bazén spolu. Jen musím ještě nějaké to kilčo zhodit!!!!
zofinecka1
3. zář 2008
zany: já jsem před těhu chodila dvičit a docela mi to chybí. Už se těším až zas budu moct cvičit 🙂
maja26
3. zář 2008
zofi to je škoda,ale Elča bude fakt ještě čerstvá a foňavoučká 😃
zany to tě nesmí ani napadnou žádné takové kilča nech tam kde jsou jinak nikam nejdu,já nějak nemůžu zhubnout a vážím :-o 80kg,jsem zas přibrala to je humáč,ale já jsem nějaká pohodlná 😃 .Já jsem byla na šestinedělí jen asi 3-4 dny pak jsem byla na tom vedlejším přes chodbu,Marie byla na JIP a pak ji daly tam a já už tam byla jen jako doprovod 🙂
zany1
3. zář 2008
Zofi, o cvičení mi ani nemluv. Sama se nepřinutím a přes prázdniny můj oblíbený aerobick nebyl a tak po dvou měsících teď v sobotu jdu zase vytřást trošku špeky 😃 No to mě zas bude bolet celý člověk 😉 Prostě pro mě nejlepší dieta nežrat, ale když ono to není vůbec lehké :-S
maja26
3. zář 2008
teď mi ukazovala známá venku holku co vážila asi 90kg a teď vypadá na takových 50kg,tak jsme se bavily jak je to možné jestli si nestrká do krku prstíky :-| ,já bych chtěla zase svích 60kg,ale nějak jsem pohodlná a hlavně lííínáá 8-(
zofinecka1
3. zář 2008
no tak to já nemám problém. Já chodila sama a dvakrát týdně 🙂
zany1
3. zář 2008
Maji, já taky nemůžu nějak pořádně zhubnout, ale už jsem se fakt nasr..... a počítám si asi měsíc KJ a mám asi 4,5kila dole. Ještě tak dát dolů desítku - no to jsou vyhlídky :-p
zany1
3. zář 2008
Zofi, právě že jedině na nějaké cvíčo se donutím. Doma ale necvičím - to je pro mě za trest!!!
zofinecka1
3. zář 2008
no tak to já taky ne, ale na to cvičení se těším. Kam chodíš Zany?
zany1
3. zář 2008
Jelikož můžu chodit jen soboty (to mám hlídání), tak jsem si moc vybírat nemohla. Takže chodím na kryťák na aerobick....
zofinecka1
3. zář 2008
aha 🙂 Já chodila do Femmu do Pokladu 🙂
zanetka82
3. zář 2008
Teda holky vy jste toho stihly na kecat 😃 😃 No nic jdu do hajan po dnešku sem nějaka zbita. Bylo mi strašné vedro a dusno :-p . Kontrolu mame v pořadku. Pak jsme se byli projít po Lenince daly jsme si zmrzlinu dostala jsem růžičku. Na Alšaku byla nějaká kampaň pro ČSSD 😉 .
Tak Hezké sny a kdyby to přišlo na Hanku tak přejí pohodový porod 😉 🙂 .....dobrou noc
zofinecka1
3. zář 2008
tož babky kde jste? :-o 🙂
zofinecka1
4. zář 2008
Dobré ránko 😃 🙂 😉
zany1
4. zář 2008
Dobré ránko!!! Zofi, včera poslední - dneska první 😉 Opět nemůžeš vyspávat??? No my jsme vzhůru už asi od sedmi.
Za hodinku mi přijede kámoška se stejně starou holčičkou, tak si holky aspoň vyhrajou a my si pokecáme.
Jinak včera jsme se byli zapsat do toho mateřského centra volného času. Platí se ročně 200,- a pak každou hodinu 15,- Je to 2x týdně a začíná se 15.9. Tak snad to bude Mišuli bavit!!!
zofinecka1
4. zář 2008
Zany: no to víš. Já nějak dlouho nevydržím spát. 🙂 Už jsem za celou tu dobu uležená 😃
zany1
4. zář 2008
Zofi, hned bych si to s tebou na chvilinku vyměnila 😉 a prospala celý den!!! 😃
zofinecka1
4. zář 2008
hmmmm tak to já bych radši šla do práce. No ono už to unavuje, když je člověk už 7. měsíců na nemocenké 😞 😉
kopcik
4. zář 2008
ahoj holky. moc děkuji všem za web adresy na ty místa, kam se dá chodit s malým mimčem. určitě mi to dost pomohlo, jen teď mám problém, pro které to místo se rozhodnout. 😉 díky
lucenekautor
4. zář 2008
jo já bych sin taky zajezdila 😃
ale až nebudu kojit budu brát sem tam nějakou službu korunky navíc se hodí 😉
zofinecka1
4. zář 2008
luci tak to je fakt. Já se chystám po roce do práce, pokud to bude možné. Jinak bychom to asi neutáhli 🙂
lucenekautor
4. zář 2008
jj chápu já ze setjného důvodu cosik si koupit i pro sebe a tak
zofinecka1
4. zář 2008
no právě 🙂
lucenekautor
4. zář 2008
tak jsme byly s Jířou na kafíšku a předevčírem v třeb. parku a bylo moooc fajn klídek hlavě a prázdnénhřišťátko.....tam budu chodit častějc 😃
zofi s tebou bych měnila bydlení fakt x-)
denber
4. zář 2008
ahojky holky, jakpak se máte, co takhle příští týden někam vyrazit, třeba do toho třebovického parku(jak píše Lucenek)-je tam moc fajn a mají tam i restauraci, kde dobře vaří 😉 😉 jinak Luci- jakpak se má sárinka, roste jako z vody, zofi a ELiska tu taky bude co nevidět.
lucenekautor
4. zář 2008
čauec den..no klido..jen do role mě nikdo nedostane měli jsem tam mit svatbu a vyjeb-.... pardon prostě jsme měli s nima řádný konflikt takže tam ani na wc :-p

Začni psát odpověď...

Odešli