• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Maji, můžeš tam chodit sama s malou. Kromě úterka a čtvrtku - tam je právě ten kenny klub. My už jsme tam sami párkrát byli. Míša ale do vody nechce, pořád si hraje na schodech s konvičkou...
3. zář 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty jsi mě právě nalákala těma fotkama z bazénu zany :grinning: tak bych to skusila,ale samotné se mi tam nechce nejlíp z nějakou kamarádkou :slight_smile:
3. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany-teď jsem se dívala,že když ty jsi rodila tak já jsem byla ještě v porodnici,tož to jsem tě možná i viděla :grinning:
3. zář 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji já bych šla hned s tebou, ale Eli bude moc malá :slight_smile:
3. zář 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, no to je možné :D Já vystřídala za pobyt dva pokoje a byli jsme tam sedm dní - kvůli žloutenky. Jinak se klíďo můžem někdy domluvit na bazén spolu. Jen musím ještě nějaké to kilčo zhodit!!!!
3. zář 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: já jsem před těhu chodila dvičit a docela mi to chybí. Už se těším až zas budu moct cvičit :slight_smile:
3. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to je škoda,ale Elča bude fakt ještě čerstvá a foňavoučká :grinning:
zany to tě nesmí ani napadnou žádné takové kilča nech tam kde jsou jinak nikam nejdu,já nějak nemůžu zhubnout a vážím :astonished: 80kg,jsem zas přibrala to je humáč,ale já jsem nějaká pohodlná :grinning: .Já jsem byla na šestinedělí jen asi 3-4 dny pak jsem byla na tom vedlejším přes chodbu,Marie byla na JIP a pak ji daly tam a já už tam byla jen jako doprovod :slight_smile:
3. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, o cvičení mi ani nemluv. Sama se nepřinutím a přes prázdniny můj oblíbený aerobick nebyl a tak po dvou měsících teď v sobotu jdu zase vytřást trošku špeky :grinning: No to mě zas bude bolet celý člověk :wink: Prostě pro mě nejlepší dieta nežrat, ale když ono to není vůbec lehké :confounded:
3. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mi ukazovala známá venku holku co vážila asi 90kg a teď vypadá na takových 50kg,tak jsme se bavily jak je to možné jestli si nestrká do krku prstíky :unamused: ,já bych chtěla zase svích 60kg,ale nějak jsem pohodlná a hlavně lííínáá :rolling_eyes:
3. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já nemám problém. Já chodila sama a dvakrát týdně :slight_smile:
3. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, já taky nemůžu nějak pořádně zhubnout, ale už jsem se fakt nasr..... a počítám si asi měsíc KJ a mám asi 4,5kila dole. Ještě tak dát dolů desítku - no to jsou vyhlídky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, právě že jedině na nějaké cvíčo se donutím. Doma ale necvičím - to je pro mě za trest!!!
3. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já taky ne, ale na to cvičení se těším. Kam chodíš Zany?
3. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelikož můžu chodit jen soboty (to mám hlídání), tak jsem si moc vybírat nemohla. Takže chodím na kryťák na aerobick....
3. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile: Já chodila do Femmu do Pokladu :slight_smile:
3. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste toho stihly na kecat :grinning: :grinning: No nic jdu do hajan po dnešku sem nějaka zbita. Bylo mi strašné vedro a dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kontrolu mame v pořadku. Pak jsme se byli projít po Lenince daly jsme si zmrzlinu dostala jsem růžičku. Na Alšaku byla nějaká kampaň pro ČSSD :wink: .
Tak Hezké sny a kdyby to přišlo na Hanku tak přejí pohodový porod :wink: :slight_smile: .....dobrou noc
3. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož babky kde jste? :astonished: :slight_smile:
3. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning: :slight_smile: :wink:
4. zář 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!! Zofi, včera poslední - dneska první :wink: Opět nemůžeš vyspávat??? No my jsme vzhůru už asi od sedmi.
Za hodinku mi přijede kámoška se stejně starou holčičkou, tak si holky aspoň vyhrajou a my si pokecáme.
Jinak včera jsme se byli zapsat do toho mateřského centra volného času. Platí se ročně 200,- a pak každou hodinu 15,- Je to 2x týdně a začíná se 15.9. Tak snad to bude Mišuli bavit!!!
4. zář 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: no to víš. Já nějak dlouho nevydržím spát. :slight_smile: Už jsem za celou tu dobu uležená :grinning:
4. zář 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, hned bych si to s tebou na chvilinku vyměnila :wink: a prospala celý den!!! :grinning:
4. zář 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm tak to já bych radši šla do práce. No ono už to unavuje, když je člověk už 7. měsíců na nemocenké :frowning2: :wink:
4. zář 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. moc děkuji všem za web adresy na ty místa, kam se dá chodit s malým mimčem. určitě mi to dost pomohlo, jen teď mám problém, pro které to místo se rozhodnout. :wink: díky
4. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo já bych sin taky zajezdila :grinning:
ale až nebudu kojit budu brát sem tam nějakou službu korunky navíc se hodí :wink:
4. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je fakt. Já se chystám po roce do práce, pokud to bude možné. Jinak bychom to asi neutáhli :slight_smile:
4. zář 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj chápu já ze setjného důvodu cosik si koupit i pro sebe a tak
4. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :slight_smile:
4. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme byly s Jířou na kafíšku a předevčírem v třeb. parku a bylo moooc fajn klídek hlavě a prázdnénhřišťátko.....tam budu chodit častějc :grinning:
zofi s tebou bych měnila bydlení fakt :dizzy_face:
4. zář 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jakpak se máte, co takhle příští týden někam vyrazit, třeba do toho třebovického parku(jak píše Lucenek)-je tam moc fajn a mají tam i restauraci, kde dobře vaří :wink: :wink: jinak Luci- jakpak se má sárinka, roste jako z vody, zofi a ELiska tu taky bude co nevidět.
4. zář 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec den..no klido..jen do role mě nikdo nedostane měli jsem tam mit svatbu a vyjeb-.... pardon prostě jsme měli s nima řádný konflikt takže tam ani na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek