• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
maja:My to měli předevčírem,taky malá celou noc prořvala,k tomu skoro 40horečky,ale na druhý den už byla vpoho,jen čekám druhé kolo,jelikož ta stolička né a né vylezt....
Nechcete jít někdo ven odpoledne?
22. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: tak nam uz stolicka vykoukla, ufff :grinning: ale chudak je uplne hotovej, vstal o pul sedme, od osmi do desiti spal, nasvacil se a spi zase, bobek :sweat_smile:
ja bych sla rada, ale jedeme na vikend pryc :frowning2:
22. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak tady je dneska taky zamračeno ale je dobře. Přijeli nám už ale ubytovaní tak už nebude takový veget. Nějakých 15 důchodkyň.

Zany jak bylo na solárku? Hlavně musíš chodit pravidelně a kup si beta karoten. Uvidíš jak to bude pak super.
22. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja:Tak my už máme jednu venku ted leze ta druhá,tež mi prospala celej den...dneska byl brutal liják,jsme to tak tak stihly domů s malou....
22. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak včera to byla síla, ale tady u nás jen pršelo. Manža mi volal z práce, že v centru padaly kroupy. No včera jsem byla na srazu ze základky a bylo to super. Jsem se odreagovala a pobavila. :wink: Co plánujete na dnešek? Já vezu tchýni odpo do Vítkova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....vidím že je pěkně tak jste venku. My jsme pravě přijeli s chaty :slight_smile: bylo dobře akorat v ten Pátek nás ten liják chytl cestou na chatu (to byl brutál) :astonished: :astonished:
24. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak víkend za náma. u nás byl takový uspěchaný a utekl tím rychleji. za chvilku vyrážíme na procházku tak bude fajn:slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky dotaz: jak se zmenšují fotky, jak to chvilinku nedělám -tak nevím:frowning2: chtěla sem tu pár hodit, ale to by nevyšlo, pokud to nezmenším:frowning2:(
25. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík nechcete jít někdo ven odpoledne?Dneska je tam krásně,malá mi zatím spí už asik hodinu,takže paráda....
den:Dej upravit,změnit velikost-tak si to zmenšíš na požadovanou vel. a dáš uložit jako...tak to dělám aspoň já:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.... :confused: kde se flákáte :wink:
26. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ahoj! Já se flákám nad učením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé tak to ti nezavidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jsi aspoň venku na zahrádce? :wink:
26. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nechtělo se mi, ale odpoledne tam budu :wink:
26. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde zase jste? :astonished:
26. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady ale to je všechno :grinning: :grinning: :grinning:

venku je krásně tak proto se tu nikdo neukazuje :wink: . zrovna chroupám velkou mrkev a jdu na kutě. Zítra má byt škaredě....v noci se prý dostaví bouřka :angry: .
26. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem zvědavá jak bude zítra. Já ještě čekám na manžu až přijde z práce. :wink:
26. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem po dlouhé době spátky,akurát jsem zapoměla heslo tak mám nový login :grinning: něco nového tady?
27. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
27. kvě 2009 ve 12:39 • sabinecka
Ahoooj :grinning: :grinning: :grinning:
Tak co jak je jak se bydlí????? :wink: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki!
Maji no že ses taky ukázala. A jak bydleníčko? :wink:
27. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak nám zase prší a prší! Ale je tady i tak super! Malý má na lítání celou chatu tak má o zábavu postaráno!
27. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek06 ja ti tak zavidím zlato :frowning2: Já jsem se opět pohadala s tchánem :angry: :angry: . Prostě ho nedávám ani po 11 letech :rolling_eyes: :pensive:
27. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy jo musím říct,že je to mnohem lepší je tu klid,ticho,čisto,teď nám to tu taťka rekonstruuje tak je trochu bordel asi se zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale až to bude hotové tak to bude krááása :grinning:
27. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dneska bylo hnusně ráno,nás to chytlo s malou cestou do auta,jsme táhla kočár,tři narvané igelitky a krosnu,jelikož se pomalu ale jistě vystěhováváme,dnes přišli malé šaty na svatbu,je v tom nádherná
den:Ty už máš šatky pro malou?
27. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Májo, tak jak? Pracuješ? Co malá? Je fajn, že se Vám bydlí dobře :slight_smile:
Jarus, máte baráček, jo? A kde ho máte jestli se můžu zeptat. :wink:
27. kvě 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím ostatní děvčata :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ještě nedělám malá jde do školky až v září a já nemám hlídání tak musím čekat
27. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj holky :slight_smile: nějak nebyl čas psát Maji taky tě vítám zpátky no dneska počasí nic moc tak jsme seděly doma malá už je šílená po čtyřech kam se hnu je hned u mě je to psycho pořád se snaží postavit o něco z kolen na nohy a nejde ji to udrží se sotva vteřinku :grinning:
27. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek