Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
jaruschk
22. kvě 2009
maja:My to měli předevčírem,taky malá celou noc prořvala,k tomu skoro 40horečky,ale na druhý den už byla vpoho,jen čekám druhé kolo,jelikož ta stolička né a né vylezt....
Nechcete jít někdo ven odpoledne?
majatob
22. kvě 2009
jaru: tak nam uz stolicka vykoukla, ufff 😃 ale chudak je uplne hotovej, vstal o pul sedme, od osmi do desiti spal, nasvacil se a spi zase, bobek :-N
ja bych sla rada, ale jedeme na vikend pryc 😞
tomasek06
22. kvě 2009
Ahojky! Tak tady je dneska taky zamračeno ale je dobře. Přijeli nám už ale ubytovaní tak už nebude takový veget. Nějakých 15 důchodkyň.

Zany jak bylo na solárku? Hlavně musíš chodit pravidelně a kup si beta karoten. Uvidíš jak to bude pak super.
jaruschk
22. kvě 2009
maja:Tak my už máme jednu venku ted leze ta druhá,tež mi prospala celej den...dneska byl brutal liják,jsme to tak tak stihly domů s malou....
zofinecka
23. kvě 2009
Dobré ránko, tak včera to byla síla, ale tady u nás jen pršelo. Manža mi volal z práce, že v centru padaly kroupy. No včera jsem byla na srazu ze základky a bylo to super. Jsem se odreagovala a pobavila. 😉 Co plánujete na dnešek? Já vezu tchýni odpo do Vítkova. :-p
zanetka82
24. kvě 2009
Ahoj holky....vidím že je pěkně tak jste venku. My jsme pravě přijeli s chaty 🙂 bylo dobře akorat v ten Pátek nás ten liják chytl cestou na chatu (to byl brutál) :-o :-o
denber
25. kvě 2009
ahojky, tak víkend za náma. u nás byl takový uspěchaný a utekl tím rychleji. za chvilku vyrážíme na procházku tak bude fajn🙂
zofinecka
25. kvě 2009
dobré ránko 🙂
denber
25. kvě 2009
ahoj, holky dotaz: jak se zmenšují fotky, jak to chvilinku nedělám -tak nevím😞 chtěla sem tu pár hodit, ale to by nevyšlo, pokud to nezmenším😞(
jaruschk
25. kvě 2009
Čusík nechcete jít někdo ven odpoledne?Dneska je tam krásně,malá mi zatím spí už asik hodinu,takže paráda....
den😃ej upravit,změnit velikost-tak si to zmenšíš na požadovanou vel. a dáš uložit jako...tak to dělám aspoň já🙂
zanetka82
26. kvě 2009
Ahoj.... =-) kde se flákáte 😉
zofinecka
26. kvě 2009
zany ahoj! Já se flákám nad učením :-p
zanetka82
26. kvě 2009
Jéééé tak to ti nezavidím :-p ....jsi aspoň venku na zahrádce? 😉
zofinecka
26. kvě 2009
ne nechtělo se mi, ale odpoledne tam budu 😉
zofinecka
26. kvě 2009
no kde zase jste? :-o
zanetka82
26. kvě 2009
Já jsem tady ale to je všechno 😃 😃 😃

venku je krásně tak proto se tu nikdo neukazuje 😉 . zrovna chroupám velkou mrkev a jdu na kutě. Zítra má byt škaredě....v noci se prý dostaví bouřka ]-( .
zofinecka
26. kvě 2009
no já jsem zvědavá jak bude zítra. Já ještě čekám na manžu až přijde z práce. 😉
zanetka82
27. kvě 2009
Ahojky... 🙂
marie83
27. kvě 2009
Ahojky tak jsem po dlouhé době spátky,akurát jsem zapoměla heslo tak mám nový login 😃 něco nového tady?
sabinecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zanetka82
27. kvě 2009
Ahoooj 😃 😃 😃
Tak co jak je jak se bydlí????? 😉 😃
zofinecka
27. kvě 2009
Ahojki!
Maji no že ses taky ukázala. A jak bydleníčko? 😉
tomasek06
27. kvě 2009
Ahojky! Tak nám zase prší a prší! Ale je tady i tak super! Malý má na lítání celou chatu tak má o zábavu postaráno!
zanetka82
27. kvě 2009
Tomasek06 ja ti tak zavidím zlato 😞 Já jsem se opět pohadala s tchánem ]-( ]-( . Prostě ho nedávám ani po 11 letech 8-( |-|
marie83
27. kvě 2009
Ahoj ženy jo musím říct,že je to mnohem lepší je tu klid,ticho,čisto,teď nám to tu taťka rekonstruuje tak je trochu bordel asi se zblázním :-p ,ale až to bude hotové tak to bude krááása 😃
jaruschk
27. kvě 2009
Ahojky holky,dneska bylo hnusně ráno,nás to chytlo s malou cestou do auta,jsme táhla kočár,tři narvané igelitky a krosnu,jelikož se pomalu ale jistě vystěhováváme,dnes přišli malé šaty na svatbu,je v tom nádherná
den:Ty už máš šatky pro malou?
m.o.n.i.k.a
27. kvě 2009
Ahoj Májo, tak jak? Pracuješ? Co malá? Je fajn, že se Vám bydlí dobře 🙂
Jarus, máte baráček, jo? A kde ho máte jestli se můžu zeptat. 😉
m.o.n.i.k.a
27. kvě 2009
Jinak zdravím ostatní děvčata 🙂
marie83
27. kvě 2009
Moni ještě nedělám malá jde do školky až v září a já nemám hlídání tak musím čekat
leninnek
27. kvě 2009
no ahoj holky 🙂 nějak nebyl čas psát Maji taky tě vítám zpátky no dneska počasí nic moc tak jsme seděly doma malá už je šílená po čtyřech kam se hnu je hned u mě je to psycho pořád se snaží postavit o něco z kolen na nohy a nejde ji to udrží se sotva vteřinku 😃