• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Počkej až ti začne běhat Leni :grinning: Tak se zblázníš z toho jak budeš pořád říkat ne ne ne :grinning:
27. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jo... Tak to je škoda :(
Já taky nemám hlídání moc teda, ale do práce musím :grinning:
Teda aspoň brigádně :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni.....a co mužíček už ti odcestoval?
Leni buď ráda že malá ještě neběhá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já bych šla hned někam,ale i na prácáku mi řekla ať si nedělám naději na ranní,ale jak to mám dělat když je manža od pondělí do pátku někde po Slovensku,Polsku,Německu...... je to na prdel obzvláště když babičky pracujou a dědečkové taky.Ale od září budu něco mít snad nechci to zakřiknout :wink:
27. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už neumím vkládat tady fotky se asi po... to snad ne poraďte mi někdo? :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to mám :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni:Jj máme baráček,je to v Polance nad Odrou,ale zatím jdeme ještě na měsíc k přítelovým rodičům(což mě děsí),jelikož nám tam ještě pracují lidi jako obkládači,a stolaři atd.,tak než se to všechno dodělá....brrr už mi zase naskočila husina,jak jsem si vzpoměla na tchýňu :angry:
leni:Já se těšila,jak mi malá začne chodit,ted bych byla ráda,kdyby někdy poseděla,v kočáru nechce být vůbec,vždy jde na opačnou stranu,než potřebuji,takže si to užij dokud ti moc neutíká hehheh,ale je to super....akorát v šopu mám vždycky strach ať něco nerotmlátí,raději jsme se proti tomu pojistili člověk nikdy neví hehehh....děti jsou nevyzpitatelné :wink:
27. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no tak nám nikča lozí přímo šílenou rychlostí a do chození nemáme daleko. Jarus: já ji je budu šít, pokud náhodou pak nějaké nekoupíme, protože předpokládám, že je během chvilky zlikviduje. tak se aj dvoje budou hodit, uvažovali sme, že půjčíme a dokonce by se sehnat daly aj ve správné velikosti, ale to bychom pak beztak dopláceli majlant za čištění... :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: tak jsem tu zas jednou první no holky je to tak pořád jsem si říkala at už lozí no a ted je to hrůza chvíli neposedí doleze fakt všude a to nene už máme ted jelokož se u všeho staví na kolena všude dostane samozřejmě ji víc než hračky zajímá vše ostatní jako dvd ovladače šuplíky atd. :angry: jak jsem měla celkem klídeček tak už zas moc neposedím :grinning:
28. kvě 2009 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my máme zatím klid. eli ještě nelozí, ale to přijde a bude jak tajfun :grinning:
28. kvě 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,dneska to vypadá na slunečný den....čím dřív začnou lozit chodit,tím dřív začnou pomáhat v domácnosti :wink: :astonished: :grinning:
28. kvě 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo snad bude odpoledne hezky musíme dneska ven jinak je to horor a ještě k tomu už se malá dlouho nevydrží vozit v kočárku jak začla lozit lozila by pořád :grinning: no a jakmile mě zahlédne u počítače hned je u mě řve že chce taky vůbec mě tu nenechá sedět já ted čekám že půjdem spát pak do obchodu uvařit nějaký obídek a jdem ven
28. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska vyrážíme na plavání. Jdu se kouknout na tu moju trepušu. dneska si nějak přispává. :grinning:
28. kvě 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá tež nevydrží v kočáru,a to nás dneska čeká jízda busem,to zas bude psycho....snad usne a bude kliíd....jinak se z toho zjevím...taky budem chodit s malou plavat,ale asik si pozveme domů nějakou instruktorku,ať nemusíme nikde dojíždět....uvidím co nám řeknou na nefrolce,jak s těma našima ledvinkama
28. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!Tak zatím to vypadá na hezké počasí,ale asi se to pokazí :frowning2: My jsme teď poobědvali a půjdeme hajat. Já pochopitelně s malým :grinning:
28. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Máji, to Tě chápu, já taky nemám moc hlídání, ale nastupuji jako recepční ve studiu, kde je solárko, masáže, sauna a kadeřnictví a tedka v červnu budu dělat jen víkendy a to hlídání mám a v červenci normálně přes týden a to mám štígro, že jsou prázdniny tak ségra pohlídá :slight_smile: Pak jak tam skončím jdu do Hrabůvky dělat na solárko a tam jsou dopol. i odpol. což je supér a hlídání vždycky vymyslím. :wink:

Žanet, né neodjel :slight_smile: Nakonec si to rozmyslel, nechce nás tu nechat samé, tak dělá tady, ale hledá si jinou, to má at má příjem zatím. :grinning:

Jarus, tak to je supér. Baráček Vám zavidím, chtěla bych taky, ale tak za 3, 4 roky :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. venku je dusno a to říkali že bude zima.
Já vám tak zavidím že mužete s malýma chodit plavat...taky jsem chtěla. :unamused: tak si to Žofí užijte dneska i za mě. :wink: :slight_smile:
Dneska od rána lítame po obchodech a hledáme kde by měli lavové lampy :angry: nic prý je to sezoní prodej a to na podzim (no idioti). Někde mají ale jen takové malé tak na komodu a já bych potřebovala metr vysokou. Tak kdyby jste některá věděla kde hledat tak mi dejte tip :wink: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vypadá to, že bude pěkně pršet, tady je pod mrakem :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky tak hlásím pokud to někteří nevím zany1 se ji narodila malá trošku nestíháme ale kopčím SMS od ní:už to mám za sebou. Máme Simonku, narodila se 22.5. v 0:37, měla 47cm a 3740g. Byla to rychlovka, na porodním sále jsem strávila 22 minutek......

tak zase mizím pokukávám co new.-.... :wink:
28. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečka simonky v albíčku zbytek pošle.... :wink:
28. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyky....dík za info. Samozřejmě přejeme mamince a Simonce hodně štěstí , zdraví i když trochu opožděně :wink: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů taky se přidávám ke gratulaci, hlavně hoodně moc zdravíčka :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace vyřízeny... :wink:
28. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malé je jak princezna, velká gratulace!!!!
28. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé taky se přidávám ke gratulaci a malé princezně Simonce hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni:Už se strašně těším do baráku,my jsme původně chtěli byt,min.3+1,ale když jsme to ve finále spočítali,tak ten barák vyšel na skoro stejné prachy,výhodou bylo,že jsme dostali pozemek,jinak bychom nestavěli.....
taky přidavám gratulace,a hlavně přejem zdravíčko.....
28. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarus, tak to je supér, to jste měli štěstí :wink:

My máme pak v plánu prodat byt a za to koupit pozemek a zbytek si vzt hypošku, uvidíme :confused: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak před chvíli si dovezli správce a kuchařka z chaty malé štěňátko! Je úplně nádherné!!!!! Je to Bernský salašnický. Je to taková kulička :grinning:
28. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni:Jn my máme taky hypošku na 30let,takže až do důchodu vystaráno....
tomašek:Berňáci jsou fajn ....známí mají taky Berňáka,je to ďáblík....
Tak my jsme do teď balili,tolik igelitek s věcma jsem snad po kupě nikdy neviděla....zítra to jen napráskáme do auta,a bude klídek...
28. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůůůůůůů tak že taky gratulujem. Já to nějaka nestíhám, ach ty zkoušky :frowning2: .
Postřehla jsem že tu nějakého pejsánka, tak ti jsou fakt úžasníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
29. kvě 2009 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek