• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dobré i když deštivé ranko,teda Zofi,ty už tady jsi od 6hodin od rána,to by mě asik jeblo vstávat tak brzy....ale tvoje malá je vlastně ještě malá,tak to chápu...mě malá spala celou noc až od 9měsíců,aspoň do těch 8hodin....tak my už máme sbaleno,jen to odvezt,ale v tom děšti jsem na to tedy zvědavá
29. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko teda tak nám malá dneska udělala budíček ve čtyři ráno :rolling_eyes: no jako nechápali jsme proč tak brzo nechtěla ani cumel ani čaj no jako děs dali jsme ji na zem a štastná jak blecha začla lítat :angry: no a ted usla doufám že to byla jen vyjímka vstává jinak oklo šesté dneska se asi nevyjasní je tam pekně hnusně takže to vidím tak že asi pojedem někam na návštěvu :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak v kolik tě máme čekat? :wink: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/169991-lupic-omotany-obvazy-si-vzal-jako-rukojmi-zenu-s-malym-ditetem.html
Ahoj holky, už jste to četli? :confounded:
Mě by trefil šlak, mě tak někdo chytit a ještě kdybych měla malého u sebe :frowning2:
Dneska je tak pitomá doba
29. kvě 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,nemáte některá vás v rodině někoho kdo má vel. bot 35-36?dělala jsem pořádek ve skříni a je mi to škoda vyhodit.mám tam jedny trekové sandálky a balerínky.obojí moc nenošené,tlačily mě.daruji za drobnost pro malého(přesnídávku,kubíka nebo tak něco)když tak písněte do IP
29. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, pamatujete si ještě na mě????? :slight_smile: Dlouho jsem tu nebyla, nějak není moc času! :grinning: Adélka je naše zlatíčko hodňoučké, krásně nám roste, na 5.měsíční kontrole měla 65cm a 6740g. To to letí, nedávno jsem vám tu psala že se narodila a za chvilku bude mít půl rok!! :astonished: Jinak je hodňoučká, stále kojím, ale začátkem července chcem pomaličku začít s příkrmy. Spinkáme pěkně, přes den sice už moc ne,zato v noci od 19h do 6h v kuse!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chtěla jsem se vás zeptat, kam jste chodily s prckama na plavčo, pořípadě písněte i kontakt, děkujůů. A ještě jeden dotázek,nevíte kde bych mohla malé nechat nastřelit náušničky tady v OV, naše doktorka je jenom píchá. :unamused:
29. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus: já měla zkoušku. Tak proto tak brzo. Eli ještě hajala. :wink: :grinning:
29. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... :slight_smile:
Misicka85 to víš že si na tebe pamatujeme :wink: Zofinečka chodí plavat do Vítkovic a je spokojená tak se jí zeptej na adresu :wink: :wink:
30. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre poledne holky,
obcas tady nakouknu tak snad nevadi.
My chodime plavat do vitkovic plavani s rybickou a jsme moc spokojeni. je to tam fajn a matyaskovi se tam moc libi.
jinak nam maty taky roste jako z vody, ve stredu bude mit pul roku a ma 7200g a 69cm , je to sikulacek. :slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Weli taky k vám chodím koukat do prosincovek :wink: :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a cos vykoukala :grinning:
Ja tady na ostravu chodim strasne malo ikdyz vlastne nevim proc , ale vsechny uz mate o dost starsi ditka a navic jste z poruby nebo tak a nikdo z centra :frowning2:
30. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicka tak já chodím do Vítkovic až za vítkovické nádraží. Je tam centrum Regenerace a plavání je Plaváček
BABY CLUB PLAVÁČEK
Komplexní péče o matku a dítě
Regenerace, Na obvodu 41, Ostrava-Vítkovice
tel.: 602 733 395

ZÁPIS nových dětí: 8. - 12. 6. 2009 9.00 - 18.00
Baby Club Plaváček nabízí: Po - Pá Plavání
novorozenců, kojenců, batolat a předškoláčků
• Nově zrekonstruovaný bazén
• Plavání novorozenců od 6. týdne do 4. měsíce
speciální vanová místnost
• Plavání novorozenců v rodinném prostředí
• Plavání dětí od 4. měsíce do 4 let
• Krásná hernička pro děti od narození do 4 let
ideální pro relaxaci po plavání
• Saunička v průběhu plavání
• Natáčení a fotografování nad a pod vodou
PLAVEME I V LÉTĚ - zápisy do 12. 6.!
Nutná rezervace - omezený počet míst
Činnost je povolena Krajskou hygienickou stanicí.
Poskytované služby jsou vedené odbornými
instruktorkami s dlouholetou praxí

tady to máš popsáno :wink:
30. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdo? :confused:
30. kvě 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak už jsme konečně doma! Bylo dobře, ale už jsem se těšila zase domů :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak malý dneska vstával ve 4,00 :frowning2: Dalo se to ale bohužel čekat, protože včera nechtěl jít spát odpo a usnul mi v 16,30. No a už se nevzbudil :grinning:
31. kvě 2009 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko teda já jsem vyspaná na půl roku dopředu včera jsme po obědě odvezli malou k babičce na noc ve tři jsme šli spát já se v zbudila o půl sedmé večer David v osm v jednu jsme šli spát a já ted vstala :grinning: za chvíli jedem pro malou....jinak tomasek vitej zpátky:slight_smile: venku chčije a chčije :angry:
31. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání Leni :grinning: A kde vůbec všechny jste? Venku je hnusně a tady nikdo :frowning2:
31. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejí vám všem krásné odpoledne :slight_smile: .Dlouho jsem tady mezi vámi nebyla.Nějak mi nezbývá času.Malý mě nenechá sedět u počítače tak si vyloženě kradu chvilky kdy si můžu sednout.Venku je pěkně hnusně a tydy nikdo to máte holky tolik práce.Tak snad tady někdo večer bude jak sem nakouknu tak zatím pa pa :wink:
31. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak u nás od tří svítil oskar a nepršelo tak jsme na chvilku vyrazili ven :slight_smile: to se fakt nedá s ní být celý den doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě ted kdy ji člověk nesmí spustit z očí všude vleze všechno veme už se fakt začínám bát co bude až bude chodit :sweat_smile: ale je fakt že je tu zas poslední dobou nějak prázdno co tak děláte v tom počasí?
31. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli dneska doma. Uklízela jsem a prala a prala :grinning: Muž mi přijede až večer tak teď už jen relaxuju.Taky jsem v šoku že tu nikdo dneska není.
31. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....tak já sem dneska už nahlídla kolem oběda ale bez příspěvku :pensive: :grinning: . Včera jsme měli navštěvu od manžela s práce a trochu jsme popíjeli tak se dneska jen valíme a relaxujeme u tv :grinning: ...teď si momentalně už napouštím vanu a naložím se aspoň na hodinku :sunglasses:
31. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se za chvíli taky chystám do vany a malého tam šoupnu taky. Pak klasika dělání večeře a spánek :grinning: Jsem nějaká pořád unavená. Asi mě kusla mucha ce ce :grinning:
31. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já nestíhám. Mám zkoušky a Eli dá taky zabrat. :wink: :grinning:
31. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se učíš a mučíš jo? Věřím tomu že ti dá zabrat a bude hůř :grinning:
31. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si dala taky koupel malá řádila skoro půl hodiny ve vaně a odpadla u mlíka ani ho nedopila :grinning: já si připravím večeři a jdu koukat na román :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my teprve večeříme a doufám že pak malý půjde spát.
31. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda zrovna jsme zjistily,že Mařenka spí v sedě na gauči :grinning: manža říkal,že ji dělal masáž palečků a já koukám a říkám ona spí?a fakt že jo bobánek nám vytuhnul,manža ji šel odnést do pokojíčku a teď pomalu vytuhává i on :grinning:
31. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už tady zívám ale malý je ještě OK. Snad už ho to za chvíli veme a já půjdu s ním.
31. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď jsem se byla dívat do ložnice a malý vytuhnul u jen počkej zajíci :grinning: Televize řvala jak cip a on normálně spal jak zabitý. Já jsem si říkala že je tam nějaké ticho :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tomAsem dobry televize rvala jak cip a ty sis říkal aže je tam ticho :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek