• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No jako že jsem neslyšela malého. Pořád si u toho povídá a najednou byl ticho. :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek jo učím a mučím a do toho ještě šiju hračku :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my taky relaxujeme, malý nám už spí, a my čučíme na Lets dance :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
1. čer 2009 v 05:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko! Co tak brzo Leni? Já myslela že to vstáváme jen my :grinning:
1. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat jestli náhodou nevíte dneska o nějaké akci na dětský den. Nevíme kam vyrazit.
1. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Hokly přečtěte si téma posazovat na nočník až od dvou let. Je to až na konci. Jedna frajerka tam napsala že jak vidí že malá bude kakat tak jí drží hned nad nočníkem. Podotýkám že té její malé jsou 3 měsíce :astonished: Srovnala to s tím že nám by se taky nelíbilo kakat v leže do riflí. No nechápu :astonished:
1. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde zase všechny jste???? Ale jinak já si popovídám i sama ze sebou :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No tomasek to jsem si četla už asi tři dny zpátky :grinning: to je ta jejich bezplenková komunikační metoda či jak je to nazvané teda já to četla v tom na ten nočník mrknu aspon se zase nasměju :grinning: tam psala jedna že přece nebude dítěti dávat papír :confused: jako myslela jednorázovou plenku :grinning: no pobavila jsem jak psala tam že jednorázovky můžou za srůst pysků u dívek atd.jako že všechny záněty a tak různě za to můžou jednorázovky no počti si tam a nebudeš chápat víc
1. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nemůžu najít ten nočník :confused: jéžiš za to malá mi roztrhala dnešní noviny samozřejmě nepřečtené :angry:
1. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no kde je kdo :confused: já mám volnou chvilku malá usla a tu nikdo vaří se mi brambory aměla bych poklidit ale to neuteče :grinning:
1. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni je to mezi posledníma příspěvkama skoro na konci.
1. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Batolata-posazovat na nočník až ve dvou letech
1. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak když jim to tak vyhovuje,já si to nedovedu představit malá začala chodit na nočník sama od sebe vůbec jsem ji nenutila prostě jsem ho nechala v obýváku a ona sama zjistila,že ji to vadí.První ho sice používala jako autíčko,ale pak když jsem ji parkrát ukázala ,že to je na něco jiného tak začala sama a to měla skoro dva roky no a teď si sama zajde na záchod sama se utře(si jako myslí ona,ale já to ještě dotírám :grinning: )Určitě bych ji ve třech měsících nedrtila nad nočákem když vůbec neví co má dělat a proč to tam je,ale toť můj názor :slight_smile: !

Jinak přeji všem našim dětem krásný MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No jasně když jim to vyhovuje no ale nechápu to :astonished: ale zajímalo by mě jak to dělají když jsou třeba zrovna v obchodě :confused: nebo na procházce to to mrně taky hned svlíkají......... :slight_smile: hmmm malá už se mi vzbudila nespala ani hodku no už zas počtu asi večer :slight_smile:
jinak taky přeji všem dětičkám krásný den :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No ona pak ve finále napsala že jí malá kaká ve třech měsících co dva dny :astonished:
1. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no jako zasmála jsem se prej díky tomu že ji dává od tři měsíců bude v roce bez plenek to bych teda chtěla vidět jestli ji to bude fungovat :confused: já malou na nočník posadila asi dva měsíce zpátky jen proto bo jsme museli odebrat moč k doktorce a nevěděla jsem jak jinak vyčůrala se za chvilku no ale ted když ji posadím jako posadím ji ale v teplákách chi tak ona mi z něj sleze a už utíká pryč :grinning: takže to že mi dva měsíce zpátky seděla bylo tím že neuměla slézt a ted co lozí kleká si snaží se stavět tak nikde nevydrží no ale každé dítě jiné je to fakt ale abych ji 24 hodin hlídala jestli netlačí a rychle ji svlíkla na nočník :confused: tak to je šílené jako to už bych doma nestihla vůbec nic :grinning:
1. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak může se stát,že bude mít štěstí a malá ji bude v roce na nočník chodit,ale taky ji to může tak zprotivit,že pak ten nočník nebude chtít ani vydět a schválně ji bude kadit všude možně !Já si prostě myslím,že by to mělo jít samo nenásilnou formou,žádným vynucováním,ale ne že by zas to mrně nosilo plínky do tří let tak jak je to třeba v Německu normální,jak jsme tam byly u švagrové s manžou a nějaká známá tam měla dceru ale ta už měla tak 3-4 roky a dávala ji plínku no bezprdele top myslím vážně,my jsme čuměly jak puci a švagrová jak nás vyděla tak přišla a říká ať nečumíme jak dva debilové,že oni to tam někteří tak dělají ,asi jsou líní nebo mají dost peněz na plínky no nevím :unamused:
1. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no, nevím-ve třech měsících tam tu malou musí držet a i tak ji deformují páteř. ale ohledně čurání a nočníku. včera nás nikuš dostala, sem ji chtěla na něj posadit před koupáním, nechtělo se ji tam být, oblečená na něm seděla, nahatá ee. davi mi říká, ona ted nebude kakat-tak sem ji dala na sebe a 3sekundy na to ................crrrrrrrrrrrrrrrrrrr počurala mě ..loužička jak blázen, já počuraná......prostě geniální :grinning:
1. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
No ve třech měsících posazovat kojence na nočník tak to muže jedině nějaká uvalená ženská :astonished: :confused:
Taky jsem slychavalá od tchána a tchyně že manžel chodil na nočník v 10 měsicích...no a co moje děti
chodily na nočník až kolem 1,5 roku ale sami chtěli ne že bych je vyloženě nutila. Měli 2 roky a byli bez plen už i na noc. :wink:
1. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No ona byla nějaká divná! Však si to přečtěte. My jsme se teď vzbudili a přemýšlíme co podnikneme.
1. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme taky spali do tří :dizzy_face: a od půl druhé :dizzy_face: jako jo někteří hold jsou divní přečtěte si ve volné diskuzi tu pezplenkovou komunikační metodu tak je jich víc :grinning: takových no taky přemýšlím co dělat s malou si hraje tatínek tak mám chvíli klídek a volno :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to Mařenka je na noc bez plínky asi necelý měsíc co vydrží spát celou noc bez čůrání a a asi čtvrt roku co byla bez plínky,ale musela jsem asi kolem desíti jít dát ji vyčůrat božátko malé jak u toho spinuštala to mi taky bylo líto,ale nějak se to naučit musela a má tři roky,žádná kreč šlo to samo :grinning:
1. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je zase černo :confused: . Byli jsme se na chvilí projít s klukama samozřejmě že v hračkařství :grinning: Petřík už hned ve školce mi oznamoval že je den dětí :grinning: jestli něco dostane nebo jestli někam nejdem :grinning:
1. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme taky teď dorazili z venku. Jen jsme se prošli po Lenince. To počasí by se mohlo už umoudřit co? Pry od 10.6. má už být pořádné teplo.
1. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no už aby to teplo teda fakt bylo my byli jen na poště a v obchodě aspon něco no ted už jen čekám až odbyde sedmá a malá jde do vany najíst a spát a bude klídek :grinning: mám takový menší problém malá mi přestává chtít mlíko :confused: co s tím už jsem ji tam dala i kakao a nic ráno ještě si dá říct ale večer :angry: je to někdy boj vám se to někomu nestalo kdo máte větší děti a nekojené?
1. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
To mě se teda nestalo Leni...moji kluci chtěli pořad. Kubík ten ještě pije ráno svoje kakao :wink:
Ale bylo takové udobí že třeba Petřik nechtěl týden mlíko nebo jogurt a pak zase to vyžadoval. :wink:
1. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se to stávalo častěji že přestal pít mlíko. Buď v klidu. Ale po týdnu ho začal pít znova a pije ho doteď.
1. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já to mám stejně jako zanetka,Mařenka tutá pořád mlíčko,ale mě už se někdy nechce ji to udělat tak ji řeknu že nemáme mlíko a že ho musíme koupit :slight_smile: myslím,že když má veču tak to zas tak nutně nepotřebuje no ne?
1. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nás už to trvá tak tři týdny a nejhorší je už už mi vůbec nevezme kaši ani přesnídavky tak nevím jestli už ji to nechutná :confused: začala jsem zas pro změnu ji už dávat chlebík se sýrem tak zas baští něco jiného ale i tak aspon do toho roku by měla mít mlíčko :frowning2: no kámoška mi poradila at koupím třeba sunar jako at změním mlíko tak nevím uvidíme ....dneska nic není v televizi asi se naložím v koupelně :grinning: to je vždycky takový klídek jak malá usne a to ticho :grinning:
1. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek