• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak dlouho mi ho neodmítal. Ale když ho nechtěl, tak jsem mu to nahrazovala jogurtama. Vždy ho ale začal znova pít.
1. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Leni je to zajimavé že tak dlouho ho nechce...ale jak píšeš že nechce ani přesnídavky tak to mi kluci taky brzo odmítali :unamused: Vyměnit mlíko no nevím jestli je to dobrá věc. Děti nemají rady moc změny :pensive: nevím zkus
1. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ale taky začala dávat malému kolem deváteho měsíce místo Nutrilonu Sunar a bylo vše OK a bez problému.Vždyť víš ne?
1. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně že se musí zkusit vše :wink: :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je to nejhorší každý radí něco jiného stejně si nakonec člověk musí poradit sám :unamused: jako ráno mi vypije tak stovku někdy i sto dvacet ale pila 180-200ráno i večer ted večer s donucením a někdy ani to nevypije tak nevím nebo myslíte že stačí jen ráno když ještě nemá ani ten rok jogurty naštěstí jí lipánka taky zkusím koupit ten sunar jestli ji půjde pak se poradím ještě s mudrou no když to vemu ona vlastně přestala chtít mlíčko co nám na poslední poradně mudra řekla že už může jíst všechno krom tvarohu a ryb jako nekořenit ale dávat už chleba sýr a zahuštovat omáčky polévky a tak takže vlastně co se ji opět zpestřila strava :confused:
1. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak všude to mlíko je ne? Nedělej si starosti že pije méně. Vypije tolik kolik potřebuje.
1. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale co ji teda mám dát na veřčeři :confused: ona jako jí kolem páté nějakou tu svačinku ovoce nebo třeba ten chleba jak kdy co no a pak mlíko mívala nebo kaši a ani jedno nechce tak coji mám připravit?mi příjde že musí mít hlad vypije trošku mlíka a až kolem šesté vypije to mlíko a to si myslím že ho vypije už z hladu :confused:
1. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak ti spí? Jestli ti spí tak určitě hlad nemá. Nech jí tak ona se přihlásí. Asi jí to stačí.
1. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo jí dej na noc dětskou slabou krupičku...třeba jí zachutná a zasytí :wink:
1. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo spí celou noc občas se vzbudí na dudel nebo ji dám čaj a hned zas spí no krupici jsme už zkusili taky to ji dělala mamka a tu taky nechtěla a to ji udělala jednou z toho jejího mléka a pak zkusila z normálního jako z obchodu :confused: a nic :angry: a přibírat přibírá tak asi fakt nebudu hrotit no když tak ji dám na večeři jogurt no :confused:
1. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak :grinning:
1. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: koukám nočník pokračuje už tam dali bezplenkovou metodu no a srovnávat to s afrikou mít v africe prachy tak určo ty plínky používají fakt takové srovnání dávat :confused:
1. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
co?to to tam fakt někdo napsal?Tak já nevím jestli vůbec v Africe ví co to jsou plenky třeba pampers :grinning:
1. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už se tam s nima dohaduju :grinning:
1. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marie jen si to přečti stojí to za to
1. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jako tam lidi řeší jak sehnat kus žvance a nějaká pipina ti řekne že v africe jsou asi nepřirození :grinning:
1. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt. Tak jí to tam napiš krávě!
1. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemůžu si to číst protože mě to rozčiluje prý raději pozoruje projevy svého dítěte než píše příspěvky.
1. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No no taky jsem se u toho pobavila :grinning:
1. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako kdyby pořád jen pozorovala své dítě tak ani neví že se tam vůbec někdo a nějakých metodách baví takové miluju :grinning:
1. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lidi jsou různí :grinning: až divní :confused: tož já se pobavila hlavně nad tím jak jedna psala v té metodě že by nezabalila dítě do papíru :confused: tož takhle to zní fakt divně :grinning:
1. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No děs!!!!!! Papír mě taky dostal. Asi neví že se tomu říka plenka a že jí taky nosila :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
divné patronky
1. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde všichni zmizli :confused: to už všichni spí?posledni dobou to tu vázne a to je venku hnusně teda až začne hezky tak zustanem do konce léta na jedné stránce
1. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pořád tady :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý je v ložnici s mužem a čučí spolu na jen počkej zajíci :grinning:
1. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako vůbec některá témata co kdo řeší :confused: včera jsem si četla večer i jestli měří dětem teploty teda já jsem denně měřila jen v porodnici :confused: jinak jen když se mi malá nezdá tak ji změřím jak vy? :confused: :confused:
1. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ....já pro změnu koukám do diskuse kde si mužu maminek vážit :frowning2: :cry:
1. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo na to jsem teď taky odepisovala :grinning: Že ani nevím že malému teplotu neměřím :grinning: Některé baby jsou fakt divné :confused:
1. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dobrý už vím že nejsem sama tomasek taky neměří :grinning:
1. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek