• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Máji, nemáš doma mé dítě :angry:
1. čer 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
regulovaný Moni to jsme měly jak jsme bydlely ve státním
1. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však je to pravda, souhlasím s tebou :grinning:
1. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky souhlasím...teda mony to je hrozné s tím nájmem podobné to měla i kámšoka
1. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky mám někdy pocit že malého přizabiju, ale naštěstí je většinou klidný. Ale má své dny
1. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Moni,ale asi nás je takových opravdu víc i segra už se pomalu věší,ale ta má dvě 3 roky a rok a půl :grinning:
Děvčata prostě dívčina chtěla být chytrá a chtěla tomíka setřít,ale setřela sebe :wink:
1. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No regulovaný a houby, podvodníci to jsou, utíkáme pryč a doufám, že to bude brzy
1. čer 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já už mám strach se rozepsat že bych vás nestíhala :grinning: jo taky mám občas ten pocit bud malá babybox nebo já opava :grinning:
tak já už jsem zpět a dalo mi to zabrat vás dočíst. :wink:
Tomasek06....ty pomlč ty máš nejhodnější dítě na světě :angry: ani osobě nedává znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi teda ani se ti nedivím svačinka přichystaná jo :slight_smile: no já měla hodné dítě než začlo lozit :grinning:
1. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám někdy tiky,ale raději budu ječet než bych ji měla fackovat,ona mě má stejně na háku,ale to je to že tu je manža jen na výken beztak by to vypadalo jinak asi ji dám někomu na převíchovu :grinning:
Ale chápete ten přístup jaký měli? Byli jsme i za pravníkem a ten říkal, že rpg je nejhorší bytovka co může být, že sněma neuděláme nic i když máme takovou a makovou smlouvu sněma. No děs fuj. Budu ráda, až nám výjde ten zadlužený a táhnem pryč a sněma nechci nic už mít :confounded:
1. čer 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo! Ještě že jste se mě zastali! Já vás nemít, tak si vás musím nakreslit :grinning:
teda baby spomalte trošičku, já nestíhám. Ještě že nemusíme řešit nájem :grinning:
1. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 má taky byt RPG :wink: mužete si povykladat :wink:
1. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tomasek tak jestli ti kreslení jde a byla bych tam hezká :grinning: jo mony je to hnus kámošce zvedli behem roku třikrát nájemné a nic nezmohli :frowning2:
1. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj taky bydlíme v RPG. Vím o čem mluvíš

Zany zas takový hodný není :grinning:
já taky nestíííííháááám chatuju ještě přes skype ze segrou a už mě bolí za krkem počebuju masáž NUTNĚ!!! :rolling_eyes:
Jo? :grinning: a jakou máte smlouvu, služební nebo neslužební ? My máme to druhé a nájem teda těžce velký, za to bych mohla mít hypošku a baráček :(
1. čer 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už jenom počkat na manžu, předat sváču, řeknu mu doborou a jdu si hajnout za eli. JInak eli je taky hodňoučká :wink: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale už se radši nezvrušuju s těma debilama. Zatím bohužel na nový byt nemáme.

No Leni kreslit moc neumím :grinning:
1. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra a na mě už je domov taky naštvaný :grinning: většinou čumím na bednu a moje drahá půlka tady a dneska je to nějak naopak :grinning: ale já se nedám :grinning:
1. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se loučím děvčatka...dobrou noc a hezké sny :pensive: :slight_smile: . Zítra si to mužeme zopakovat :grinning:
1. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Zofi. Nájem máme taky veliky je mi z toho na blití :frowning2: Ale na mateřské mi nikdo hypotéku nedá
1. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to děs co Leni, hlavně, že Ti nahoře si vozí zadky audinama, chodí si denně na snídaně, obědy, večeře a z nás zahaj jenom peníze a jak mají něco zpravit tak se vymlouvají a musíš si udlat vše za své :confused:
1. čer 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruš tak tu masáž bych potřebovala taky :slight_smile: Jdu si pro čoko :grinning:
1. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Zanet! Zase zítra :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tomasek tak to radeji néé ještě bys mě zošklivila jsem si znova musela přečíst ten májin vzkaz :grinning: ten mě pobavil :grinning: nemá chybu :grinning:
1. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už bych se měla taky odebrat do hajn. Malý už spí a můj muž si čte a čeká na mě :grinning:
1. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek