• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
dobrou žanet no zítra můžem zopáknout tož at se nám ta ostrava trošku hne :grinning:
1. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
moje dcera minule babičce říkala že chce piču a ta stará minda ji nechápala tak ji pořád říkala ať to neříká no tak to je jasné že je to teď její oblíbené slovo právě proto,že ji to babička zakázala,ale ona nemyslela to co babička,ale pizzu chápete to já se uplně zblázním minule mi u doktorky řekla když držela autíčko že prý "to je nějaký koko..."trapas ,to nevím kde slyšela ,nebo v Shrekovi říká Fiona Shrekovi že je těhotná no tak jasné Mařenka začne řvát mami já sem těhotnááááá!
Taková normální rodinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tahaj teda
No my si tedka taky brát hypošku nechceme, spíš ten můj né, říkal jedině na barák, ale oni ted na úřadě nabízejí zadlužené byty, který Ti později prodají. Takže zkoušíme toto. Už nám vyšel jeden, ale nestihli jsme zaplatit do termínu ten dluh, tak čekáme na další jak tam budou :unamused:
1. čer 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni přesně tak :wink:
1. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: teda maji šikulka ta tvoje holka :grinning: tomasek tak to bys muzička neměla nechat čekat :grinning:
1. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
1. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidíš jak máš doma veselo! Malý zase čučí na teletabis a v jednom díle PO zpívala fiči fiči fiči a malý všude venku vola piči piči piči. Lidi taky čumí
s bytama je to síla. Já teda nemám byt, ale už je nám tu trochu těsno :confounded:
Zany ty ještě nespíš?
jj žanet to je ono taky jsem si prohlížela alba :grinning:
1. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen ať si mužíček počte :grinning:
Marie vždýť je to na zasmání :grinning: :grinning: Kubíček taky chodí a všem říká... Vypadni....dam ti po čuni :grinning: :grinning: :grinning:
no nějak nás všechny zasáhla ta BKM :grinning:
1. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsem ráda že nejsem sama někdy vyrazíme na sraz a uvydíme co vymyslí dětičky za písničku :grinning:
Máji a víš co malý udělal nám? Jsme byli v lidlu a já jsem vybírala capucina a ten můj s malým ve vozku vybírali maso a najednou slyším jak malý řve kok.tíííí, kok.tííí, lidi čuměla ten můj červený až na prdeli utíkal pryč a došel ke mě a řká mi, Tě zabiju, se na něho dívám, čumím jak puk, a říkám mu at se uklidní, že nevím odkud to má jde hned zamnou, né :unamused:
A ve velmi křehkým vztazích taky něco říkali o pizze a malý přišel mamí koupíme piču a já jo koupíme pizzu :grinning:
Na zabití a to je ještě dál takových historek a trapasů :angry:
1. čer 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nějak nemužu odejít...aspoň už jsem si vyčistila zuby :grinning:
tak to je drsné :astonished:
No ale nás naštěstí nezasáhla tak moc :grinning:
1. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
chudák to děcko myslíte že se mu příjemně dýchá v takové poloze já myslím že ne!!!!!!!!!!
jo tak to je fakt počteníčko neuškodí :grinning: jo děti nemaj chybu byla jsems kámoškou na poště a nějaký pán starý tam seděl a dloubal se v nose a od kámošky malý zařval mami proč ten pán se může dlubat a já ne :grinning:
Moni už to bude snad jen lepší už se brzi naučí mluvit snad jako lidi doufám! :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek naštěstí teda fakt néééé :grinning:
1. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No myslím že se mu fakt dobře nedýchá! Teď jsem se Leni fakt zasmála :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No já se asi dneska počuram smíchy :grinning: :grinning: děti jsou fajn....a nejhorší na tom je že tu holčinu co dáva to dítě kadit do květinače. Tak jí znám osobně i s Tomaskem06. Přijde mi normalní. :grinning:
1. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No taky doufám, protože jak někdy otevře pusu stojí to za to :grinning:
1. čer 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
co je to BKM zase jsem za trapačku nic nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic holky jdu fakt spát! Pa pa zítra a moc to nepřežeňte ať vás nedočítám celý den :grinning:
dětičky mají někdy dobré hlášky :wink: :grinning:
marie83 Bezplenková metoda
1. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
maji bezplenková komunikační metoda
1. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek