• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahoj krásky,dneska jsme byly už od rána venku,tak jsem ráda že už si spočnu doma :slight_smile:
zany kde to je to centrum kde budeš chodit?
4. zář 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
4. zář 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky měli dnes celý den nabitý, takže taky jsem ráda, že už nikam nemusím :wink:
4. zář 2008 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ty růže jsem taky dostala od čssd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,donesla mi je sousedovic dcerka,děcka tam pro ně lítaly pořád :grinning:
zany to vypadá hezky ta hernička :wink:
4. zář 2008 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Tak do třebovického parku mě zítra taha kamaradka do nějaké hospůdky na tvarůžky. :grinning: :grinning: A že je tam nějaky dřevěny hrad pro děti na prolízaní a je tam hlavně klid. :wink: :slight_smile: ......tak už se moc těším :slight_smile:
4. zář 2008 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
teda zany ty budes v treb.poarku jo???

jinak ahoj holky... :grinning:
4. zář 2008 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já bych si dala naklád hermoš..nevíte můžu když kojim???
4. zář 2008 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem slyšela že zrající sýry se nemají jíst v těhu,ale když kojím tak to nevím taky ho miluju a myslím,že jak dáš jeden tak se nic neděje :unamused: snad.
4. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já si taky myslím ale na sto pero te nefim
4. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
ten třebovický park je v kurzu,včera jsem tam byla s Rajkou a mimísama na prochajdě.Je to tam fajn,ale pro mě trošku z ruky,bydlím na druhém konci Poruby.Kdybych bydlela blíž,tak tam jsem častěji,je to tam moc pěkné a pro děti super.
4. zář 2008 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,o jakém parku to tady píšete?Kdybych se o víkendu odvážila tak bychom sedli do auta a jeli se podívat :slight_smile:
4. zář 2008 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki holky, zrovna jsem se vrátila ze souboru :grinning:
Zanet: tak ta hospoda se jmenuje Třebovický mlýn a ta je až dole u trati pod parkem
Ten park by byl i pro mě v kurzu, jelikož to mám opravdu skoro za barákem :grinning:
Moni: Ten park je v Třebovicích a já tu bydlím a v Altánu jsme měli hostinu.
Jinak Roli byc vám holky moc nedoporučovala, jelikož je moc drahá a moc dobře teda nevaří :confounded: . My chodíme do Evity, ale ta je u hlavní cesty. Na oběd se vyplatí sejít kopec a jste v tom Třeb.mlýně. Je tam super zahrádka i s průlezkama pro děti. Fakt doporučuji. :slight_smile: :wink:
Luci: já už tu bydlím od narození, tak už mi to tak nepřijde, ale ten park je fakt super. No a na ulici se mnou bude bydlet kukinek (z bereme se) :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha,tak to nevím kde to je :grinning:
Třebovice já neznám,takže bych tam asi netrefila :confounded:
4. zář 2008 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj moni kousek od porub. teska jsou třebovice tam je park :wink:
zofi fákt jo já jdu bydlikovat k vám :grinning:
4. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to jsem teda zvědavá. Kdyby sis chtěla koupit pozemek, tak je to tu strašně drahé a byty tu jsou taky drahé, ty co jsou u parku. :slight_smile:
4. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj vím,kde jsou Třebovice za tescem,ale kde tam to už né,to bych se tam asi ztratila :frowning2:
4. zář 2008 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
O té drahotě máš pravdu Žofi. Nedavno jsme se dívali na dva domečky a byly dost masné....ale krásné :unamused: :slight_smile: bylo to přes nějakou realitku už nevím přes jakou ale s ceny se nam udělalo špatně :grinning: :grinning:
4. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
moni: když pojedeš od Tesca do třebovic tak jedeš pořád po hlavní a skoro na konci třebovic to je. Je to hned u zastávky a jde to vidět z cesty a je tam hned i parkoviště. Před zastávkou ksou postavené baráky s bytovkama. :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za vysvětlení,ale sama bych si netroufla,jedině s někým kdo to tam zná :slight_smile:
Holky když už tady probiráte baráky,tak je nejlepší když si ho postavíte sami,bavila jsem se z hodně lidma co si staví sami a vyjde to o dost levněji,jen musíte mít šikovného manžela a šikovné známé aby mu pomohli a taky to dlouho trvá,ale pak je krásný výsledek a vyjde to o hodně levněji,taky uvažujeme :wink:
4. zář 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono to určo vyjde levněji, ale ty parcely jsou celkem drahé :slight_smile: , teda aspoň tady u nás :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
luci tak k nám už by ses asi nevlezla :grinning: my máme plný barák :sweat_smile: :slight_smile: , ale kliďo nás můžeš chodit navštěvovat. Zahradu máme a budeme mít i pískoviště. :slight_smile: :grinning:
4. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zofi a je vůbec ještě nějaká parcela v třebkách volná?
no písek máme na chajde aj bazén 30 min autem tak to jde,,,já chtěla bydlíkovat :grinning:
4. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no zrovna jsem nějakou viděla v realitce, ale nevím kolik za ni chtěli
4. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mám pocit že už je barák na baráku a není kde
4. zář 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty ceny jsou teda strašné ale od kamaradky znama se dozvěděla o dražbě rozestavěného baračku a vyhraly ho. Samozřejmě není ještě cely dostavěny chybí fasada a něco v domě ale za 820 tisíc parada ne?
4. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
o je super to ani nekouíš byt v osobku
4. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no to teda kápli na super dražbu. Jen mít peníze tak se stěhujem :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych se ráda stěhovala :cry: :cry: :slight_smile: taky sním o baračku :wink: . Ale ještě musíme vydržet až pujdu do prace a vyzmeme si hypotéku.....a pak do toho jdeme :wink: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já teda počkám na ty mega ve sportce :grinning: :grinning: :grinning: koupim barák, c4 a jedu na bali :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Osobka jsou strašně drahé,prý mají jít zase dolů moc tomu nevěřím,ale když jo tak na jak dlouho.Máme možnost si koupit malinký byteček za 1 100 000,ale dohodli jsme se,že to raději vezmem o pár tisíc víc a budem to fonancovat do baráku,pozemek mám vyhlídnutý výjde nás to-pokud to výjde na 275 000-500m2 to nám bude stačit a bungalow 4+1,od mého v rodině si hodně stavěli sami a do milionu se vlezli,my počitáme tak max.milion a půl.No uvidíme,pořádně se musíme pak ještě poptat atd.To jsou jen plány do budoucna :wink: :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek