Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
maja26
4. zář 2008
ahoj krásky,dneska jsme byly už od rána venku,tak jsem ráda že už si spočnu doma 🙂
zany kde to je to centrum kde budeš chodit?
zany1
4. zář 2008
zany1
4. zář 2008
My taky měli dnes celý den nabitý, takže taky jsem ráda, že už nikam nemusím 😉
maja26
4. zář 2008
ty růže jsem taky dostala od čssd :-p ,donesla mi je sousedovic dcerka,děcka tam pro ně lítaly pořád 😃
zany to vypadá hezky ta hernička 😉
zanetka82
4. zář 2008
Ahoj.
Tak do třebovického parku mě zítra taha kamaradka do nějaké hospůdky na tvarůžky. 😃 😃 A že je tam nějaky dřevěny hrad pro děti na prolízaní a je tam hlavně klid. 😉 🙂 ......tak už se moc těším 🙂
georgine
4. zář 2008
teda zany ty budes v treb.poarku jo???

jinak ahoj holky... 😃
lucenekautor
4. zář 2008
já bych si dala naklád hermoš..nevíte můžu když kojim???
maja26
4. zář 2008
já jsem slyšela že zrající sýry se nemají jíst v těhu,ale když kojím tak to nevím taky ho miluju a myslím,že jak dáš jeden tak se nic neděje :-| snad.
lucenekautor
4. zář 2008
já si taky myslím ale na sto pero te nefim
iwulik
4. zář 2008
Ahojky holky,
ten třebovický park je v kurzu,včera jsem tam byla s Rajkou a mimísama na prochajdě.Je to tam fajn,ale pro mě trošku z ruky,bydlím na druhém konci Poruby.Kdybych bydlela blíž,tak tam jsem častěji,je to tam moc pěkné a pro děti super.
m.o.n.i.k.a
4. zář 2008
Ahoj holky,o jakém parku to tady píšete?Kdybych se o víkendu odvážila tak bychom sedli do auta a jeli se podívat 🙂
zofinecka1
4. zář 2008
ahojki holky, zrovna jsem se vrátila ze souboru 😃
Zanet: tak ta hospoda se jmenuje Třebovický mlýn a ta je až dole u trati pod parkem
Ten park by byl i pro mě v kurzu, jelikož to mám opravdu skoro za barákem 😃
Moni: Ten park je v Třebovicích a já tu bydlím a v Altánu jsme měli hostinu.
Jinak Roli byc vám holky moc nedoporučovala, jelikož je moc drahá a moc dobře teda nevaří :-S . My chodíme do Evity, ale ta je u hlavní cesty. Na oběd se vyplatí sejít kopec a jste v tom Třeb.mlýně. Je tam super zahrádka i s průlezkama pro děti. Fakt doporučuji. 🙂 😉
Luci: já už tu bydlím od narození, tak už mi to tak nepřijde, ale ten park je fakt super. No a na ulici se mnou bude bydlet kukinek (z bereme se) 😃 😃 😃
m.o.n.i.k.a
4. zář 2008
Aha,tak to nevím kde to je 😃
Třebovice já neznám,takže bych tam asi netrefila :-S
lucenekautor
4. zář 2008
ahoj moni kousek od porub. teska jsou třebovice tam je park 😉
zofi fákt jo já jdu bydlikovat k vám 😃
zofinecka1
4. zář 2008
no tak to jsem teda zvědavá. Kdyby sis chtěla koupit pozemek, tak je to tu strašně drahé a byty tu jsou taky drahé, ty co jsou u parku. 🙂
m.o.n.i.k.a
4. zář 2008
Jj vím,kde jsou Třebovice za tescem,ale kde tam to už né,to bych se tam asi ztratila 😞
zanetka82
4. zář 2008
O té drahotě máš pravdu Žofi. Nedavno jsme se dívali na dva domečky a byly dost masné....ale krásné :-| 🙂 bylo to přes nějakou realitku už nevím přes jakou ale s ceny se nam udělalo špatně 😃 😃
zofinecka1
4. zář 2008
moni: když pojedeš od Tesca do třebovic tak jedeš pořád po hlavní a skoro na konci třebovic to je. Je to hned u zastávky a jde to vidět z cesty a je tam hned i parkoviště. Před zastávkou ksou postavené baráky s bytovkama. 🙂
m.o.n.i.k.a
4. zář 2008
Děkuji za vysvětlení,ale sama bych si netroufla,jedině s někým kdo to tam zná 🙂
Holky když už tady probiráte baráky,tak je nejlepší když si ho postavíte sami,bavila jsem se z hodně lidma co si staví sami a vyjde to o dost levněji,jen musíte mít šikovného manžela a šikovné známé aby mu pomohli a taky to dlouho trvá,ale pak je krásný výsledek a vyjde to o hodně levněji,taky uvažujeme 😉
zofinecka1
4. zář 2008
no ono to určo vyjde levněji, ale ty parcely jsou celkem drahé 🙂 , teda aspoň tady u nás 🙂
zofinecka1
4. zář 2008
luci tak k nám už by ses asi nevlezla 😃 my máme plný barák :-N 🙂 , ale kliďo nás můžeš chodit navštěvovat. Zahradu máme a budeme mít i pískoviště. 🙂 😃
lucenekautor
4. zář 2008
zofi a je vůbec ještě nějaká parcela v třebkách volná?
no písek máme na chajde aj bazén 30 min autem tak to jde,,,já chtěla bydlíkovat 😃
zofinecka1
4. zář 2008
no zrovna jsem nějakou viděla v realitce, ale nevím kolik za ni chtěli
lucenekautor
4. zář 2008
mám pocit že už je barák na baráku a není kde
zanetka82
4. zář 2008
Ty ceny jsou teda strašné ale od kamaradky znama se dozvěděla o dražbě rozestavěného baračku a vyhraly ho. Samozřejmě není ještě cely dostavěny chybí fasada a něco v domě ale za 820 tisíc parada ne?
lucenekautor
4. zář 2008
o je super to ani nekouíš byt v osobku
zofinecka1
4. zář 2008
no to teda kápli na super dražbu. Jen mít peníze tak se stěhujem 🙂
zanetka82
4. zář 2008
Taky bych se ráda stěhovala 😢 😢 🙂 taky sním o baračku 😉 . Ale ještě musíme vydržet až pujdu do prace a vyzmeme si hypotéku.....a pak do toho jdeme 😉 😃 😃
lucenekautor
4. zář 2008
já teda počkám na ty mega ve sportce 😃 😃 😃 koupim barák, c4 a jedu na bali 😃 x-) x-) x-)
m.o.n.i.k.a
4. zář 2008
Osobka jsou strašně drahé,prý mají jít zase dolů moc tomu nevěřím,ale když jo tak na jak dlouho.Máme možnost si koupit malinký byteček za 1 100 000,ale dohodli jsme se,že to raději vezmem o pár tisíc víc a budem to fonancovat do baráku,pozemek mám vyhlídnutý výjde nás to-pokud to výjde na 275 000-500m2 to nám bude stačit a bungalow 4+1,od mého v rodině si hodně stavěli sami a do milionu se vlezli,my počitáme tak max.milion a půl.No uvidíme,pořádně se musíme pak ještě poptat atd.To jsou jen plány do budoucna 😉 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli